Bluetooth sluchadla

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod berto99 23. 7. 2019 12:51

ahojte, hladam BT sluchadla k mobilu v najlepsom pomere cena/vykon.
B.
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 23. 7. 2019 13:59

Ak ti nerobia problem objednavky z Ciny, tak z vlastnej skusenosti odporucam tieto:
https://www.aliexpress.com/item/3296154 ... 4c4dQL3d3c
Přílohy
Aliexpress.- spunty.jpg
Cina_spunty
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 23. 7. 2019 17:50

Aby bylo možno řešit poměr ceny a výkonu, je třeba, abyste tu cenu uvedl. A také požadovanou konstrukci sluchátek.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod berto99 23. 7. 2019 19:14

do 50 eur. bylinnycaj na jedno nabitie ako dlho vydrzia? nevypadavaju z usi alebo zase naopak netlacia? kvalita basov?
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod Ládínek76 23. 7. 2019 20:35

Ahoj. Do 50ti éček Soundmagic e10 bt a budeš spokojený. Myslím že 15h výdrž. Ale jestli můžu poradit hladej sluchátka s kodekem aptx, aac nebo ldac v případě sony. S kodekem zvuk znatelně lepší
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod berto99 23. 7. 2019 23:09

vies takych s kodekom aptx som nasiel ale ja by som potreboval konretny model a skusenosti od niekoho kto ich pouziva.
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod Ládínek76 24. 7. 2019 16:05

Soundmagic e10 bt se dají sehnat za 700kč.Zvukove se mi líbilo víc než Jbl e15bt.Častější zvuk,lepší výšky a delší výdrž.Jbl jsou klasicky kabel za krk.SM 10 mají delší kabel a neřeš je klidnou prodělat ke kapse košile.Zvukove dobrá sluchátka ale bez modelu jsou výšky zkreslené,jako když hazis písek na plech.Nekdy zkresluje /chrapti/celé spektrum.Sluchatek jsem měl víc a vždy mi to vadilo.Se sluchátky co podporují kódem je zvuk téměř k nerozeznání od kabelových.Vimze někteří horkou nos že jsou lepší,ale koupil jsem si Sennheiser 6.00 bt a jsem spokojený.Na cesty dobrý.Basy dobré a než se rozehráli měli ostřejší výšky.Ty pak sedli.Vydrz kolem jít hodin.Jestli poslouchas rock nebo moderní hudbu dobrý.Senny vyjdou asi na 2300kč,ale oproti sluchatkam za 1000 _ 1500 kč jsou úplně někde jinde.Jbl stojí 2000 a jsou o třídu horší

-- 24. 7. 2019 17:15 --

Bože.Ted jsem to po sobě četl a hrozný jak tablet připisuje slova.Snad si správná domyslis.Ty Cenný mají i malé tělo a krásně sedí v uchu.Ze sluchátek přes hlavu mám zkušenost jen s Marshall Major 2.Mají dlouhou výdrž.Asi 30 hodin.Velky přítlak a špatné výšky.Dost potlacene a divné.Ale když jedu na delší cestu dá se přežít.
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 24. 7. 2019 19:35

Tie cinske "no name" sedia dobre v uchu. (Pouzivam na beh). Vydrzia neviem kolko...ale beh trva 30min a pri 4raze , mi zacali vypadavat zvuk. Gneviem ci to suvisi s vybitim. Nabijaju sa v tej poeerbanke a tu som nabil po cca tyzdni. A znova funguju bez vypadkov. Basy pre mna postacujuce, zavisia od sily zatlacenia do ucha ...heh. Ber to, ako taky tip bt sluchatiek (bez kablika) co mam odskusany a funguje. Skus recencie precitat na tej stranke alixpressu od uzivatelov.
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 25. 7. 2019 11:11

Za mě můžu doporučit Intezze PIKO, porovnával jsem je s bezdrát špunty v ceně kolem 3-4 tisíc a směle jim mohly konkurovat, až mě překvapilo, za jak málo peněz se dá pořídit kopec zábavy.

https://www.audigo.cz/Sluchatka/TWS/Intezze-PIKO-Black
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod Extremez 25. 7. 2019 11:57

A jaký druh preferuješ? Špunty, pecky…?
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod berto99 25. 7. 2019 16:56

no ked som doma tak na cele usi ale toto bude na von , takze spunty
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod berto99 26. 7. 2019 13:05

intezze piko si idem kupit
berto99
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků