Uzavřená sluchátka s MP3 bez rozhlasu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod borekz 10. 8. 2019 13:18

Dobrý den,

ví tady někdo o pohodlných bezdrátových uzavřených (mušlových) sluchátkách, která mají integrovaný přehrávač MP3, ale namají přijímač FM rozhlasu ? Potřebuji mít nonstop sluchátka, abych se nezbláznil ze sousedů v paneláku.

Doteď jsem používal bezdrátová FM (přenos k základně, ne rozhlas) připojená k PC. Ta se mi rozbila a po zkušenosti už stejná nechci. Jsou velká, těžká a signál je hodně rušený - šum, praskání, občas je chytají signál GSM. Navíc PC není vždy k dispozici - aktualizace, restarty, zamrzání apod. Raději bych chtěl sluchátka, která budou hrát sama, ale nechci platit za rozhlas, který doma jinak nemám.

Kdysi jsem dlouhodobě nosil pěnové špunty a asi z toho mám chronický zánět zvukovodů. Proto nepřichází v úvahu inaurální sluchátka jako Sony NW-WS410. A raději nechci ani ty ploché plácačky Wodasound mini 503. Zatím všechna mušlová sluchátka s MP3 nalezená googlem měla FM rozhlas.
borekz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 10. 8. 2019 13:44

Dobre viem, o čom píšeš, ja som sa radsej odsťahoval. Ani tu to nie je úplne ideálne, preto chcem ísť do domu. Prečo musia byť sluchatka nutne s integrovaným mp3 prehrávačom? Vlastne som ani netušil, že sa také robia, ale asi to budú len dáke lacné plastaky. To nemáš mobil? Veď stačia nejaké bluetooth (ideálne s kodekom aptx, ldac) a mp3 si budeš streamovat z mobilu. Lepšie sluchatka nemajú žiadne rušenie. Osobne doporučujem na hluk susedov Sony wh-1000xm2, xm3 s aktívnym odhlucnenim, dajú sa na bazáre občas kúpiť lacnejšie. Nasadíš a o susedoch nevieš. Vždy ta to vyjde menej ako sťahovanie :-)
P. S. Neviem, ako to máte v ČR, ale u nás musíš platiť koncesionárske poplatky, ak máš elektriku v byte, či uz rozhlas. prijímač máš alebo nie.
Chord Mojo / Hiby R3 ► iBasso IT04, AudioQuest NightOwl
Dragonfly Red ► iBasso IT01s, Moondrop Kanas Pro; SGS7 ► Sony WH-1000XM2
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200

Predaj: Tennmak Crazy Cello
_daRK
Pokročilý