sluchátka okolo 20 000kč.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 21. 9. 2019 18:29

Podľa môjho názoru je výrobcom udavanych sto a viac hodín potrebného rozohravania akási poistka, aby im to človek nevratil po posluchu po vybaleni z krabice. Uz veľa krát som sa presvedčil, že sluchatka, ktoré som si myslel, že si na ne nezvyknem, tak som bol postupne zo zvuku nadšený, ide hlavne o navyknutie si na ten zvuk. Napriek tomu toto voodoo aj tak vždy praktizujem a sluchatka zahorujem v sufliku... veď, čo ak náhodou? Navyše, veď to nič nestojí :-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 21. 9. 2019 18:59

_daRK píše: ... výrobcom udavanych sto a viac hodín potrebného rozohravania akási poistka, aby im to človek nevratil po posluchu po vybaleni z krabice...
... presne tak! ... a hlavne keď si konkrétny (predvádzací) kus sluchátok človek odskúša priamo u predajcu a potom mu predajú kus z inej výrobnej série, ktorý je zvukovo úplne iný/mizerný ... a špeciálne pri Hifimanoch som mal viac krát takéto problémy!
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chicanoo 21. 9. 2019 19:27

ked vidím tému aké sluchátka okolo 20 000 kč.. čo poviete na aktuálnu akciu na alze?

Sluchadla s 30% zľavou.. napr. HD 800 za 730 eur.

alebo to stále nie je adekvátna cena za HD800?
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 21. 9. 2019 19:57

... "normálne počujúcich" občanov HD800 zvukovo nikdy moc nevzrušovali ... a dnes, keď už na trhu existuje aj množstvo iných normálnejšie hrajúcich sluchátok, nie je tá zľava vôbec dostatočne výrazná ;-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chicanoo 21. 9. 2019 20:30

oukej :)
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 21. 9. 2019 20:49

Moje zkušenost s HD 800 je taková, že určité skladby na nich hrají naprosto dokonale a některé se nedají poslouchat. Určitě nejsou all rounderem. Ale pokud si vše sedne, tak dokáží hrát perfektně.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 21. 9. 2019 21:24

BabetakCZE píše:... pokud si vše sedne, tak dokáží hrát perfektně...
... ale to dokážu aj Superluxy HD672 za cca 24€ 8-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků