Výběr IEM do cca 30k

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrasheq 8. 11. 2019 11:22

> Hyla T5B

A co to je zač? Ani google nic nenajde.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VojTEKK 8. 11. 2019 11:25

Jinak všem díky za dopručení, rady, nápady. Dlouho jsem zvažoval, ty katany z druhé ruky, ale asi by to nebyl zvuk, který hledám. Druhý červík byly ty SONY IER-Z1R, cena ale byla nad mé možnosti, ale zase si myslím, že by klidně mohlo jít o end game sluchátka... Ale to možná budou i ty Hyla, jen uvažuju, že časem bych je chtěl osadit nějakým symetrickým kabelem, ale to ještě uvidím...

-- 8. 11. 2019 11:26 --

sry vypadlo mi písmenko HYLA TE5B
VojTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod rendyG 8. 11. 2019 20:59

TE5B vypadá dost zajímavě, věřím že sis vybral dobře a jsem zvědav na postřehy. :)
Zdá se že piezo tweetery mají svoje kouzlo, teď už jen aby se začly montovat i do dostupnějších špuntů (pro nás co nechceme za špunty utratit majlant).

Jestli budeš vybírat kabely, vřele doporučuji toto vlákno, kde hakuzen otestoval desítky velmi slušných kabelů všech cenových kategorií. Je velmi ochotný a nápomocný. Sám teď čekám na jeden stříbrný kabel z electro acousti store, který mi po dlouhé konzultaci doporučil.
https://www.head-fi.org/threads/resista ... t-14985616
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VojTEKK 15. 11. 2019 16:35

Díky RendyG za odkaz, až to bude aktuální, rozhodně na kabely mrknu...

Jinak sluchátka jsou od včerejška doma a začínám naposlouchávat, ale zdá se, že to bude zásah do černého, alespoň po cca 10 hod. poslechu. Bass je opravdu prvotřídní, bubný konečně mají plné tělo stejně jako basová kytara bez nutnosti urvat vám hlavu... Výšky jsou tak akorát, aby mě nebyly nepříjemné. Výborně zní cimbál např u Hradišťanu, stejně jako třeba klarinet. Zatím jedu na nasazených špuntech, tam ještě budu asi trochu testovat, protože izolace je spíše průměrná. IEM nejdou příliš hluboko, tedy v porovnání s Massdrop+. Ještě jeden prvotní postřech přidám - v kombinaci s iBasso DX220 jsou to dead silence sluchátka, které je potřeba celkem vybudit. V androidu na Tidalu musím mít gain na mid a pohybuju se na volume 80-95 v MangoOS na low do max 80.
VojTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod Vuanh1417 16. 11. 2019 13:31

Mame tady Noble Katana, chcete pousloucha ?
Přílohy
DAE39AF3-E943-4EE9-9F29-B57D05DDFE56.jpeg
Vuanh1417
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozo218 20. 11. 2019 11:35

ja jedny predávam aj s kvalitným káblom, keby niečo SZ https://elektro.bazos.sk/inzerat/104798 ... katana.php
jozo218
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků