Bezdratova sportovni sluchatka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Koren3 5. 11. 2019 12:42

Zdravim,

chtel bych si koupit sportovni sluchatka, ale nejake ktere nemaji prehnanou izolaci okolniho sveta a jsou pokud mozno pohodlne. Koukal jsem na: Beats Powerbeats Pro, ale prijde me podle popisku, ze izolace bude velika. Mam to na ruzne sporty: behani, kolo i gym. Momentalne pouzivam Apple headbhones k telefonu, ale nejsou na sport idealni. Cena nerozhoduje.

Moc dekuji za rady.
Koren3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sarga 7. 12. 2019 12:32

Doporučuji Bose Soundsport Free. Mám je 3 dny doma se zvuku jsem si sedl na zadek. Sice po vybalení moc ne, to byla katastrofa. Nafouklý zaduněný bas, už jsem si říkal, to jsem zase šlápl vedle. Trošku jsem to přičítal Note 8, ale po čase si to vše krásně sedlo. V pohodlí taky obstojí. Jsou jakoby zavěšeny v uchu pomocí silikonového háčku.Konstrukčně je to něco mezi špunty a peckami. Párování s mnoha přístroji je pomocí jednoho tlačítka taky velmi jednoduché. Používám i s Apple TV4k, zpoždění zvuku je malilinké. Jak říkám zvukově jsou vynikající.Kodeky nevím ani jaké to má, moc info není. Aplikace je Bose Connect ta je v pohodě, Bose Music lokalizovaná nevím proč, ale s přístrojem se neumí spojit. Kdyby někdo věděl proč, napište.
LCD-X=>QP1R, Hugo 2
HD800s=>MojoPoly,=>Hugo 2,KHV1
SE846, W60, K702, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb
Tidal Hifi-Roon
sarga
Junior