BT slúchadlá s AAC a NC do 200€/5100CZK

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shagy2301 7. 11. 2019 16:55

Ahojte,

už som veľa krát pozeral ponuku BT slúchadiel, ktoré majú AAC (lebo iPhone :-)) ) ale nejako si nie som stále istý.
Požiadavky sú:
Cena cca do 200€/5100CZK (nejaké to euro som ochotný prekročiť rozpočet)
Musia podporovať AAC
Ideálne aby mali aj mikrofón na telefonovanie
Konštrukcia okolo uší uzavreté s hlavovým mostom (proste veľké)
Bol by som veľmi rád za funkčné potlačenie hluku, bez výrazného dopadu na hudbu.
Účelom je ich používať v kancelárii na počúvanie hudby (primárne rôzne rockové žánre od punk rocku až po melodic metal), prípadne aby mi len odbúravali telefonáty kolegov, teda aby ma ich komunikácia zbytočne nerušila.
Výdrž baterky vzhľadom na použitie neriešim, nemám problém ich nechávať hoci aj každú noc dobíjať

Zatiaľ som našiel napr.: Sony Hi-Res WH-H900N, Audio-Technica ATH-ANC700BT, Panasonic RP-HD605N. Myslíte si že niektorý z týchto modelov stojí za tú cenu, alebo viete poradiť niečo lepšie v danej cene?
shagy2301
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 7. 11. 2019 17:08

A fakt do kanclu potřebuješ bezdrat? Jestli ti není kvalita zvuku úplně jedno tak bych to ještě zvážil. Nedávno jsem měl možnost poslechnout Sony wh-1000xm3 a celkem tragédie co se zvuk/cena týče. Superlux Hd672 za 500 je prehrajou s prstem v nose...
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod shagy2301 7. 11. 2019 17:21

Áno chcem bezdrát, aktuálne mám tiež BT slúchadlá, ale tie už majú nejaký ten rok a navyše už som na nich zlomil hlavový most.
Skúšal som káblové, ale kábel mi hrozne vadil pri písaní kódu, alebo keď som sa potreboval presunúť na chvíľu ku kolegovi niečo mu vysvetliť musel dom ich dať z hlavy, bt slúchadlá len proste vypnem hudbu a môžem ísť k nemu.
Superluxy mám doma na keď potrebujem pracovať na videách, alebo keď proste nechcem rušiť zvyšok domácnosti hudbou z reproduktorov.
shagy2301
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků