Audiosense T800 - 8×Knowles za $300?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 18. 11. 2019 20:16

Musím poděkovat uživateli rendyG, že mi umožnil slyšet T800 (nejen) s Mojo. Žádný průser se nekoná, je to víc než dobré a sluchátka rozhodně stojí za hřích, obzvlášť za tu cenu.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tifar 2. 12. 2019 17:36

Môžem povedať, že som spokojný. Ďakujem za upozornenie na dobre sluchátka..
Keby niekoho zaujímalo,,11.11 som objednal a dnes mi došli dobierkou z colnice. Doplácal som 53e colníkom a na ali 250e.
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 2. 12. 2019 19:53

Nestraš. Mám je na cestě z pátku. Doufám, že máme línější celníky než na Slovensku. To šlo z Číny?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tifar 2. 12. 2019 20:28

Áno, shenzhen Chima a cena 75 dolárov. Ja som zvoliť rýchlejšiu poštu,nie standart Aliexpress . A dostal som dva káble. To by ma zaujímalo,ktorý je lepší..skúšať to veľmi nechcem,pretože tomu mmxc konektoru veľmi neverím.
Inak skúšam ich na dragonfly red a okrem subwoferu v hlave,ktorý som ešte v živote nepočul a musel som si zvyknúť,to hrá výborne. Chcelo by to vypočuť fiio m11,ktoré k sluchatkam doporucuju.
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 12. 2019 12:57

Až se jich někdo budete zbavovat tak dejte vědět ;-)
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 12. 12. 2019 10:49

Taky se hlásim kdyby je chtěl někdo střelit :-))
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rendyG 13. 12. 2019 11:22

tifar píše:Inak skúšam ich na dragonfly red a okrem subwoferu v hlave,ktorý som ešte v živote nepočul a musel som si zvyknúť,to hrá výborne. Chcelo by to vypočuť fiio m11,ktoré k sluchatkam doporucuju.


Subwoofer v hlave? Zajimave oznaceni :D Kazdopadne asi vim kam tim miris.
Sub bas je zvyrazneny a umi poradne kopnout. Dost ale zalezi na zdroji a kabelu.
Pokud se ti zda basu dost, rozhodne zapoj spc kabel. Ten originalni je ale nic moc, bavime-li se o zvuku. T800 si rozhodne zaslouzi kvalitnejsi kabel ;)
Sam uz je nejakou dobu posloucham na cistrem stribre z Electro Acousti na ali - nekdo by rekl overkill, ale T800 to rozhodne oceni (coz se nedalo rict o drtive vetsine sluchatek co jsem doted zkousel). Jo a na DFR jsem T800 chvili poslouchal a rekl bych ze tento dac uz je davno prekonany a doporucil bych i kvalitnejsi zdroj :)
https://www.aliexpress.com/item/3304956 ... t_48890756
2.jpg

Kdyby nahodou se nekomu zdaly T800 ostre ve vyssich stredech (cca 2-6 kHz), je moznost celkem jednoduse vymenit damper ktery je v krcku - da se hybat s pasmem vyssich stredu v inkrementech zhruba 2dB, v zavislosti na barve damperu. Timto se daji spunty poladit temer dokonale k preferenci kazdeho :) Ja vymenil puvodni sedy damper za bily a tim nepatrne uklidnil vyssi stredy.
Ale vzhledem k tomu kolik lidi tu miluje TSMR3, ktere jsou v teto oblasti jeste vyraznejsi (byla to moje hlavni vytka), nemyslim si ze by byl problem s vyssimy stredy u T800, takze to berte jen informativne.
https://www.aliexpress.com/item/3258026 ... 4c4dLNHz3q
output-onlinejpgtools.jpg

Chvili jsem mel na konci krcku i kovovy mesh (nemuzu prijit na cesky vyraz), aby se do spuntu nedostaly necistoty, ale potom jsem ho sundal, protoze vysky jsou cistsi bez nej. A i kdyby se dovnitr dostal nejaky bordel, vzdy je moznost vymenit cely damper za par korun.
Mimochodem, ocekavam i Fearless S8F a jsem zvedav jak se s T800 poperou.

*edit: Pridany obrazky a odkazy.
Naposledy upravil rendyG dne 13. 12. 2019 22:19, celkově upraveno 1
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tifar 13. 12. 2019 11:45

To je práve tá choroba, zmeníš jednu časť reťazca a už to v tebe hlodá, že by to mohlo hrať lepšie... Teraz váham medzi ibasso dx160 a dtr1. Keď pominie vianočný zhon, niečo z toho kúpim. Inak je pre mňa zaujímavé poznanie že dfr hrá z uapp inak, ako cez hiby. Ten Subwoofer je preto, že som doteraz nemal sluchátka, ktoré by tak zahrali bas a subbas. A to som mal vždy kúpené za stovky eur..
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rendyG 13. 12. 2019 12:55

tifar píše:To je práve tá choroba, zmeníš jednu časť reťazca a už to v tebe hlodá, že by to mohlo hrať lepšie... Teraz váham medzi ibasso dx160 a dtr1. Keď pominie vianočný zhon, niečo z toho kúpim. Inak je pre mňa zaujímavé poznanie že dfr hrá z uapp inak, ako cez hiby. Ten Subwoofer je preto, že som doteraz nemal sluchátka, ktoré by tak zahrali bas a subbas. A to som mal vždy kúpené za stovky eur..


Nenazval bych to chorobou, jde spis o to ze jsem mel moznost porovnat vicero zdroju a s T800 je rozdil opravdu markantni, doted jsem nemel sluchatka ktera by byla takhle transparentni, resp. citliva na zdroj.
Vzdy jsem si rikal jak je mozne ze nekteri investuji tisice do kabelu, prece nejaky dostupny kabel za par stovek musi hrat dobre. No, kdyz ma clovek dostatecne transparentni retezec, znat to opravdu jde. DX160 hraje pry slusne, ale nekteri nadavaji na system, kde je pry daleko lepsi R5.

Z nejakeho duvodu vnimam daleko vetsi rozdil v kabelech a zdrojich u spuntu orpoti velkym sluchatkum, to bude ale zrejme tim ze bych musel zavitat do vyssi ligy, coz v nejblizsi dobe neplanuji. Po me nemile zkusenosti s nakupem Anand se asi na nejakou dobu spokojim s Verum..
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 13. 12. 2019 13:07

Po me nemile zkusenosti s nakupem Anand se asi na nejakou dobu spokojim s Verum..

Porucha a nebo nehrají podle tvých představ?
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rendyG 13. 12. 2019 13:12

BabetakCZE píše:
Po me nemile zkusenosti s nakupem Anand se asi na nejakou dobu spokojim s Verum..

Porucha a nebo nehrají podle tvých představ?

Rekneme ze jsem se stal obeti propracovaneho scamu a prisel o 500€..
Anandy se mi prave libi, uz jsem je slysel nekolikrat, ale stale se mi zdaji dost drahe.
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 13. 12. 2019 18:28

Tak to jsi mel tedy pech,navíc za dost penez.Stát se to ale můze kazdému z nás.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tifar 15. 12. 2019 10:21

Pokiaľ existuje END GAME, tak pre mňa sú to tieto sluchátka. Neostáva mi nič iné, ako sa zakladateľovi ešte raz poďakovať, pretože za 300e mám sluchátka s ktorými som spokojný. Budúci upgrade by pre mňa znamenal už príliš malé rozdiely za násobok ceny. Stoja za každý cent čo som za ne dal a nemôžem im vôbec nič vytknúť.
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 12. 2019 10:53

Z vlastnej skúsenosti by som bol u takýchto vyjadrení opatrnejší. Už toľko krát som si povedal, že pre mňa to lepšie už nemôže byť... a nakoniec sa ukázalo, že môže. Istým limitom na endgame môže byť vlastná peňaženka, človek si bez overenia sám pred sebou povie, že malý posun ďalej bude stáť "zbytočne" veľa peňazí, no v tomto koníčku to tak chodí. Je otázka času, kedy prvotné nadšenie prejde a začneme premýšľať, čo ďalej.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 21. 12. 2019 00:40

Tak už jsem též šťastným majitelem a musím říct, že první dojmy paráda.
Basy jdou hodně hluboko a mají spíš charakter dynamických než tlakových měničů. Výšky lehce zvýrazněné, činely mají nádhernou texturu. Co zaujme na první poslech, tak je předo zadní prostor, či jak to nazvat. Prostě to má hloubku. Dobrá separace nástrojů a hlavně neuvěřitelné rozlišení. Ve spoustě skladeb, které znám nazpaměť slyším nové zvuky.
Současně to ale zní tak nějak klidně pohodově, na vzdory množství detailů není poslech nijak namáhavý, jak jsem občas pociťoval u světlejších analytických sluchátek.
Na druhou stranu musím říct, že se nekoná nijak brutální wow efekt. Objevuji jejich kouzlo tak nějak postupně. U mě už TSMR3 nasadily laťku docela vysoko a odskok T800 není na první poslech nijak brutální. Ale spousta věcí se projevuje, jak si na zvuk zvykám. Každopádně jsou T800 ve všech směrech dál než Tansio. A to i v pohodlím. Zatím první zkoušené nástavce JVC Spiral Dot ve velikosti M a momentálě nemám potřebu měnit.
Provedení je podobné jak u TSMR - akrylátový odlitek kouřové barvy, zdobený zalitým karbonem, či jeho imitací. Rozměrově jsou vlastní kapky o něco drobnější, ale zase hlubší. Tvarování pro ucho je propracovanější než u TSMR, v uchu netlačí. U Tansio jsem musel zvolit nástavce SpinFit CP145 (dlouho jsem hledal), aby mušle v uších netlačily. Tady to není třeba.
U sluchátek byly dva pletené celkem tenké MMCX kabely, jeden v barvě mědi, druhý patrně postříbřený, ale nezkoušel jsem je, mám tam Tripowin C8 z Linsoulu. Dál pár nástavců včetně pěnových, ale nijak moc velký výběr a nástroj na čištění. A velký box z plexiskla.
Zatím se mi to jeví jako velice dobrá koupě. Jak píše _daRK, nebudu mluvit o end game, protože se znám, ale zatím maximální spokojenost.
Až je trošku vstřebám, napíšu trošku víc, každopádně musím říct, že ve srovnání s Tansio mně po prvních hodinách poslechu přijde podání prostoru přirozenější, jako by byl víc přede mnou, TSMR hrají vyloženě v hlavě. Dál mají T800 daleko průzračnější zvuk (přitom ta průzračnost je to, co na Tansio miluji). Basy jdou podstatně hlouběji a působí přirozenějším dojmem a co se týče výšek, tak je tam řekněme trojnásobek informací než u TSMR. Jediné v čem TSMR vítězí jsou dvojpin konektory oproti MMCX zde a mušle Tansio působí bytelněji z pohledu mechanické odolnosti.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků