IEM do 300€

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 1. 12. 2019 13:17

Čaute,
po dlhšej dobe si sem znovu prichádzam po radu. Keďže som dlhšie nesledoval vývoj trhu s IEM, nechám si radšej poradiť.
Hľadám IEM s cenovkou do 300€, môžu byť aj bazárové, teda skôr by som sa prikláňal k bazárovým. Mám rád teplejší prednes, priestorový soundstage a ženské vokály. Mám rád, ak kábel ide poza ucho, čiže žiadne pecky a podobne. Ako DAP používam stále Xduoo X10. Všetci vieme, že sú možnosti kedy aj lacnejšie IEM vedia zahrať ako oveľa drahšie a práve túto možnosť hľadám - pomer cena/výkon.

Vďaka za každú radu a tip.
DAP: xDuoo X10
CIEM: Custom Art Harmony 8.2
Murder_Inc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pandero 2. 12. 2019 14:24

Za sebe můžu v podobné ceně doporučit FLC 8N. Koupit je lze na http://penonaudio.com/ , takže tě stáhnou ještě o clo. Ale líbí se mi na nich možnost vyměnitelných filtrů a díky tomu možnost 36 zvukových nastavení. Vyladíš si tak zvuk podle sebe. Na head fi najdeš případně další uživatelské zkušenosti.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 4. 12. 2019 18:45

Vďaka za tip :)
Murder_Inc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 12. 2019 19:28

Hezký, já používám již nějaký rok Westone UM 30 Pro a mega spokojený :)
http://www.hifiheadphones.co.uk/westone ... rsion.html
no na black friday byli o 100 liber levnejší :P
tibormi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 4. 12. 2019 20:27

Mám na cestě Audiosense T800, pak hodím report. Jednou jsem je slyšel, podle požadavků by mohly vyhovovat.
Chord Mojo, Audio-gd NFB 12 -> Beyerdynamic DT880 Edition 2005, AKG K 142HD
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, Trinity Delta
Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 4. 12. 2019 21:49

T800 vyzerajú zaujímavo. Každopádne som objavil bazárové Noble Django a Custom Art Fibae 3 za dobrý peniaz. Zatiaľ čítam recenzie, ale na môj budget to bude zrejme veľa.
Murder_Inc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 4. 12. 2019 22:11

Ty Custom Art myslíš CIEM? Musíš si nechat udělat otisk atd. a za pár let znovu, protože ucho roste pořád. Jinak jen v univerzální verzi. Nikdy jsem je neslyšel a dost by mě zajímalo, jak to hraje. Jestli se ty tisíce navíc neplatí za to, že je to jedinečný ručně dělaný kus šitý na míru ucha a nepřehrají to univerzální klasické in-eary za polovinu. Dost lidí se tady nižších verzí Custom Art zbavovalo a šlo to tady z ruky do ruky. Tím tuto, jak jsem slyšel velice vstřícnou firmu nechci zatracovat, jen by mě zajímalo, jak to hraje.
Chord Mojo, Audio-gd NFB 12 -> Beyerdynamic DT880 Edition 2005, AKG K 142HD
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, Trinity Delta
Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 4. 12. 2019 22:15

Nie, nie, to sú univerzály. Od Custom Art som mal customy Harmony 8.2 a s nimi som bol veľmi spokojný. To by zaujímalo aj mňa. Skôr som naklonený k Noble Django, ale tie sú ešte o niečo drahšie :(
Murder_Inc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 5. 12. 2019 17:24

Vyriešené - našiel som fajn cenu na nové Oriveti OH500. Síce o 100€ drahšie, ale nie sú bazárové. Má niekto skúsenosti s týmto modelom?
Murder_Inc
Mírně pokročilý