Amp + dac pro Sennheiser HD 800

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Polosaty 11. 2. 2020 12:51

Dobrý den, můžete mi doporučit amp + dac k Sennheiser HD 800. Rozpočet max. 25000 Kč. Můžete napsat i dražší. Vím, že je tu podobné téma, nicméně je několikrát k let staré. Předpokládám, že jsou na trhu nové produkty. Díky za odpovědi.
Polosaty
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 11. 2. 2020 17:10

Schiit Lyr 3 s Multibit DAC modulem nebo Lyr 3 a Bifrost 2.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Palpat 12. 2. 2020 08:19

RME ADI-2 Pro

XLR vstup, balanced výstup, plně balanced vnitřní konstrukce, dual mono zapojení převodníků, 5pásmový ekvalizér s nastavitelnými frekvencemi a Q, výkon 2x 2.9 W do 64 Ohm, zkreslení THD+N 0.0003 %, přehledný displej, atd.

Bazarový se pohybuje kolem 25 tis. Kč.
Palpat
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 12. 2. 2020 13:12

K HD800 by som určite uprednostnil Lyr3 pred SS alternatívami v podobe Toppingu alebo THX. S Lyrom budeš môcť ešte doladiť zvuk s lampami. Radšej by som volil Lyr3 samotný bez modulu a vyberal k nemu externý DAC. Aby som upresnil, neviem akej kvality je multibit modul, ale mám AK4490 modul a veľmi ma neočaril.
HP: iMac > Chord 2Qute > Lyr3 (preamp) > Audio-gd C2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
Speakers: Cambridge CXN + CXA80 > PMC twenty.21 + REL t5i
zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Polosaty 16. 2. 2020 14:33

Asi půjdu do toho Schiitu Lyr 3 s multibit DACem. Díval jsem se a na schiit Europe ho nemají, u audigu čekám na odpověď - nemají ho skladem.
Ještě je v schiit.co.uk. Nevíte jak je to se clem? Nic jsem zatím z UK neobjednával.
Polosaty
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 16. 2. 2020 14:42

Model s modulem nekupuj, pokud chceš multibit, tak vem samostatný Modi Multibit.
Všichni co mají porovnání se shodují, že Modi 3 je lepší než AK modul a Modi Multibit je lepší než MB modul.
BabetakCZE
Mírně pokročilý