Alternativa k AT-MSR7 na ven

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mindour 14. 2. 2020 11:14

Zdravim vsechny,
Pred nejakou dobou jsem podlehnul svodum a poridil si sluchatka Audio Technica MSR-7. Jsou uzasna.
Aktualne je provozuju v kancelari s Dragonfly Red v kombinaci se Spotify a Tidalem.
Nicmene tato sluchatka nejsou uplne vhodna na noseni ven.
Zajimalo by me: ma nekdo z vas zkusenost s temito sluchatky a jejich charakterem (hlavne zabavnosti) a je s to mi doporucit neco vhodneho (in ear) na pouziti venku, s tim, ze bych rad, aby jejich zvuk a zazitek byl blizky prave MSR-7, prosim? Opet by zdrojem bylo Spotify+Tidal a Dragonfly pripojeny k telefonu Dragontailem (OTG).
Urcite planuju vyzkouset v Audigu, ale rad bych znal doporuceni zkusenejsich. Financne do cca 5000Kc, v oduvodnenych pripadech i mirne vice ;-)
Moc diky za postrehy!
Mindour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 14. 2. 2020 13:23

Teď má Boldricus na prodej Tansio Mirai TSMR-3, napiš mu. Lepší budeš shánět v kategorii do 5000 Kč těžko a pokud se ti líbí zvukový projev ATH MSR-7, tak Mirai TSMR-3 ti budu sedět perfektně. Cenově navíc ušetříš. Původně jsem je od něj chtěl brát já, ale nakonec jsem se dostal k jinému kousku. Každopádně tento model opravdu doporučuji, věřím že budeš 100% spokojený :-)
zdroj: Hiby r5, iPhone 6s
sluchátka: Tansio Mirai TSMR-3 pro, Sennheiser HD600
repro: Marshall Acton
na prodej: Hifiman HE-400i, Sennheiser HD650, Hifiman Edition S, Fiio X5 2nd gen., Panasonic RP-HD605n, Trinity delta hybrid
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boldricus 14. 2. 2020 13:58

Díky za propagaci kolego. ;-)
Jj, Miraie jsou stále k dispozici. Po víkendu je plánuju hodit tady na bazar.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE8, Audiosense T800
Doma: PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO
boldricus
Junior