Náhrada za Sennheiser HD 545

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Redoctobee 14. 5. 2020 19:44

Zdravím, prosil bych o tip na sluchátka, která by nahradila 545.
Na nich mi vyhovuje jejich imho absolutní dlouhotrvající nositelnost, kdy je ani po několika hodinách necítím. Jejich celkový přednes, kdy si při absenci basů pomůžu equalizerem.
Poslouchám od Aqua (Barbi Girl)) až po Sinatru s, momentalní, mezizastávkou u francouzského chansonu.
Cenově je mi to nepatrně) jedno, ale abych nešel s raketometem na komára, protože receiver leží ladem na polici a já poslouchám hudbu jen v notebooku nebo v tlf. (Note10) v PoweAmpu ideálně SaCD, přinejhorším CD kvalitu. A teď testuji Tidal v Masteru.
Redoctobee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel10post.cz 16. 5. 2020 23:55

No,než utratíte tisíce,zkuste třeba Superlux 681,nebo Superlux 681B.Záleží,na tom,jaký budete mít sluchátkový zesilovač.681,mají dopřednější středy a výraznější basy,a znělé výšky.681B,zase vyváženější projev a hlubší,lepší prostor.Na sluchátkáči Zero 09,v úpravě Amarok,hrály nejlépe.Na Pro-ject Head Box S,jsou zase lepší 681,a i Sennheiser hd 545,které mám též doma.Jinak přeji šťastný výběr.Alternativou mohou býti také Jvc ha-rx 700,které si také objednám,nebo i Sennheiser hd 555,k mání na bazar faeton,za 990korun,bez pošty.
datel10post.cz
Kolemjdoucí