Shuoer Tape

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 19. 5. 2020 12:53

Vím,ze je tady pomerne populární sledovat Chi-Fi a jejich nabídky.Já se dostal prostrednictvím bazaru k dost zajímavým sluchátkům Shuoer Tape
https://www.linsoul.com/products/shuoer-tape
Pouzdro by melo evokovat podobu magnetofonových kazet.Jedná se o hybridní konstrukci(já osobne ji mám rád),kde basy hraje dynamický menic a na stredy a výsky je pouzit jejich speciální nízkonapetový elektrostatický menic.
A celé se to prodává za velice príjemnou cenu.Nechtel bych tady polemizovat o skutecném elektrostatickém menici,napsáno o nem je na vsech stránkách,kde je hodnotí pomerne dost.
Ale zvuk,který produkují je za tuto cenu velmi sofistikovaný.Slusné basy, a i ostatní pásma jsou rozumne prezentována.Rozumej s ohledem na to,co stojí.
Sluchátka,zrejme díky speciálnimu menici jsou pomerné rychlá,scéna je intimnejsí,ne zcela holografická,ale s tím mají problémy i drazsí IEM.Zvuk je dynamický,rekl bych stavnatý a treba smooth jazz je s jejich prednesem lahůdkou pro usi.Nemají ale problémy ani s rockovou muzikou,která je dobre prezentována a klasika také neurazí.
Pokud budete mít moznost si je poslechnout,mozná Vás osloví a je rozhodne zajímavé,co se dá porídit za necelé tri tisíce Kc.
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 19. 5. 2020 19:47

Měl jsem je objednané, ale nepřišly, místo nich mi vrátili peníze. Beru to jako znamení. Prý se rozbíjí. :-))
razerfan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 22. 5. 2020 09:28

Také jsem po nich pokukoval, ale zalekl jsem se vytažených nižších výšek. Mám to tak sice rád, ale tady jsem se obával, že to bude při vysoké hlasitosti už nesnesitelné ... ?
Dlouho oblíbené špunty: Hifiman re-400(defoam), KZ as12, TSMR-4
Aktuálně koupené: Moondrop S8
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 22. 5. 2020 10:05

Já tam problém neslysím,ale moje usi uz jsou léty omlácená a úbytek se projevuje vzdy ve vyssím spektru,tak je mozné,ze to uz nevnímám.
akburt
Mírně pokročilý