BT in-ear sluchátka k mobilu na rock 1500kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod plesgo 14. 7. 2020 19:47

Ahoj,

Nedavno mi odesly do elektronickeho nebe Sennheiser CX 300-II. Byly to dobre sluchatka.

Nyni bych chtel bezdratove spunty, na cestu MHD, dobry pomer cena/vykon kolem 1500 vcetne DPH. Telefon mam Huawei Nova. Posloucham hlavne rock. Metallica, Foo Fighters atd.

predem dekuji
Naposledy upravil Nick Cave dne 14. 7. 2020 22:24, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu na optimálnější
plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod plesgo 15. 7. 2020 13:20

Nikdo nic?
plesgo
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod plesgo 15. 7. 2020 16:22

Dekuji
plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 7. 2020 16:36

V tejto cenovej kategórii dosť chvália Fiil T1X. Ale slušné sluchátka začínajú niekde od ceny 100 €.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod plesgo 15. 7. 2020 18:26

Ty v CR (alespon podle Heureky) nekoupim. a 3K za sluchatka dat nechci. Kazdopadne dekuji za tip.
plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bobzbrna 18. 7. 2020 14:03

Zdarec,
do šaliny by mohly stačit aji QCY QS2 za nějakých 18 babek na Aliku nebo o cca 200,-Kč dráž v českých e-shopech. Osobně jsem je zkoušel a za ty prachy pohoda.
Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod datel21 10. 8. 2020 10:09

Nebo můžeš zvážit například lamax dots2. Koukal jsem na youtube recenzi a docela je chválili za tu cenu. Do mhd by mohly stačit. Pokud bys chtěl něco pak kvalitnějšího, tak musíš aspoň na dvojnásobek.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 10. 8. 2020 15:05

Já bych doporučil 1More Stylish Truly Wireless.

V recenzích jsou chválený za bezkonkurenčně dobrý zvuk v dané cenové kategorii, teď se prodávají dokonce za půlku. Já je kupoval v lednu za 2100 a i za tu cenu hrajou super, teď jsou v akci v Eletro worldu dokonce za 1190kč.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ládínek76 11. 8. 2020 13:12

1more st..Můžu doporučit.Za měsíc jsem pořídil troje tws.Creative Outlier.Zvuk dobrý i výdrž,ale jsou náročná na usazení v uchu.Musi se dát jenom z kraje ucha a při sebemenším pohybu kolísají basy jak nedrží.A mají problém se stabilitou signálu.Qcy neboli Alza air za 800 v akci překvapila.Za ty peníze dobrý.Mirne prebasovanější,ale dobrá výdrž pouzdra.Signal dobrý.Vadi mi že jsou trochu potišší.A basů by mohlo být míň.Kodek aac takže kvalita zvuku dobrá.Zadne zkreslení.Pak jsem zkusil 1more St.A super.Zvuk za ty peníze dobrý. Kodeky aac i Aptx.Sluchatka by mohla mít trošku jasnější výšky ale dobrý.Docela ujde i prostor.Musel jsem sundat ty gumové uchytky.Ani s jednou mi neseděli.Jedine co mi vadí že při vyndání z pouzdra se mi zapne jen jedno sluchátko.Druhe musím ručně.A při vložení do pouzdra musím vypnout obě jinak v pouzdru stále hrají.A nesignalizují nabíjení.Nevim jestli to je takhle v pořádku nebo něco dělám blbě já.Ale v každém případě za ty peníze dobrý zvuk.Dratove in ear mam Senh.cx3.00 a Momentum in ear.Kdysi dávno cx500.Poslouchám metal,rock.Takze pokud jsi používal senny jako já myslím že by ti 1more mohli sednout
Ládínek76
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků