Audio-Technica ATH-R70x

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod introvert 22. 10. 2020 12:28

Má s nimi někdo zkušenost ? Crinacle je staví velmi vysoko, jsou relativně levná, ale viděl jsem na ně několik recenzí, a tam až tak skvěle nedopadla. Krom toho těch 470 Ohmů ...
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuba4 22. 10. 2020 12:37

Co konkrétně Tě zajímá, mám je k dispozici a jsou super, pohodlím i zvukem? 470ohmů? Phonitor s nimi nemá žádný problém. Za 6tis. - cenová bomba.
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod introvert 22. 10. 2020 12:43

No, stojí běžně 7.490,- Kč, v nějaké příležitostné slevě možná míň. Hledám nějaký dárek na Vánoce, tak jestli třeba nemají nějakou slabinu, která se projeví až po čase, jakej mají zvuk a pohodlí (zodpovězeno - díky :-) ), a tak vůbec ;-) - ta konstrukce mi třeba přijde dost divná, recenze říkají, že mají moc intenzivní dosed (silný stisk hlavy), ..
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 22. 10. 2020 12:48

Taky jsem je slyšel, ale pouze krátce v Audigu.
Přijdou mi jako taková variace na HD600/650.
Jsou v pohodě, klidně bych je doporučil.
AMP: Gilmore Lite Mk2
DAC: Chord Qutest
Sluchátka: Sennheiser HD 800
In-ear: Sennheiser IE800S
BabetakCZE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 22. 10. 2020 12:59

No, pokud by to měly být ty šestistovky, tak to je snad lepší ten originál. Ale tyhle mají mít zmáknutou jejich hlavní slabinu - pokles na basech, dle Crinacla taky výbornou lokaci nástrojů, ale jsou mírně teplejší (dle grafu žádná hrůza - asi jako 650-ky). Jako jeden z hlavních nedostatků je zmiňováno slévání nástrojů a hlasů dohromady. Ale zase je tu ta cena ..
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 22. 10. 2020 18:18

Sám jsem je používal skoro rok, a vřele je mohu doporučit jako alternativu k HD650. Jen je nutné vyměnit náušníky, originální jsou doslova tragické. Naopak výborné jsou např. náušníky od Brainwavz, s nimi hrály opravdu moc pěkně. Hlavně jsou lehounké a na hlavě o nich člověk vůbec neví. Každopádně zvukovým projevem zcela vybočují od ostatních modelů Audio-Technicy, takže pokud jsi někdy měl možnost poslechnout např. AD1000x apod., tak zvuk R70x je hodně odlišný a celkově bližší např. Sennheiserům :-)
zdroj: ifi iDAC2 micro + Fiio BTR5
sluchátka: Audioquest Nightowl Carbon, Fiio FH7, Panasonic RP-HD10, Fiio FH1s
Na prodej: Sabbat e12 ultra
hanysek3099
Mírně pokročilý