AM05 vs T800

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod saba32 23. 11. 2020 15:09

Ok, nabídka platí, ale souhlasím s přímou konfrontací. IT01s jsem měl, prodal jsem jich minulý měsíc tu na bazaru s těžkým srdcem, jsou to dobrá sluchátka... už jen proto, že mi ukázali cestu k AM 05:) Přeji dobrý výběr...
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod pbl1978 24. 11. 2020 15:27

Nenapsal jsem to úplně přesně. Z těch sluchátek mi přijdou naladěním podobne, ale samozřejmě rozdíly tam jsou.

_daRK píše:
pbl1978 píše:Souhlas s T800, hrají moc pekne a vždy se těším až si je pustím. CA IO jsem zkoušel a ten zvuk se mi nelíbil, přišel mi takový neprirozeny. Ty T800 bych přirovnal zvukové k Ibasso IT04.

Čím presne ti T800 pripomínajú IT04? T800 majú výrazne silnejší sub a viac "zablateny" bas a veľmi rozdielne pásmo 4-8khz (T800 sú tu utlmenejsie, niekomu to môže vyhovovať, mne nie).
pbl1978
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 24. 11. 2020 15:50

OK, mohol by som sa sice znova opytat to iste, ale co s tym narobime...
Ide o to, ze som IT04 mal (mam) a velmi som s nimi spokojny, kupil som aj T800 a nedokazal som im dat viac ako par hodin sancu. Pre mna neporovnatelne, preto som bol zvedavy, ako si myslel to vzajomne prirovnanie. Ale beriem, kazdy to mame inak. :-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pbl1978 24. 11. 2020 18:56

A ty CA IO jsou podle me z “úplně jiného těsta”

_daRK píše:OK, mohol by som sa sice znova opytat to iste, ale co s tym narobime...
Ide o to, ze som IT04 mal (mam) a velmi som s nimi spokojny, kupil som aj T800 a nedokazal som im dat viac ako par hodin sancu. Pre mna neporovnatelne, preto som bol zvedavy, ako si myslel to vzajomne prirovnanie. Ale beriem, kazdy to mame inak. :-)
pbl1978
Junior

Odeslat příspěvekod brodus 30. 11. 2020 09:05

saba32 píše:Ok, nabídka platí, ale souhlasím s přímou konfrontací. IT01s jsem měl, prodal jsem jich minulý měsíc tu na bazaru s těžkým srdcem, jsou to dobrá sluchátka... už jen proto, že mi ukázali cestu k AM 05:) Přeji dobrý výběr...

Tak jsem nevydržel a dnes objednal modrý kousek v Audigu..mi to vyšlo blbě na Black friday ohledně rozvolněni a konfrontace,navíc it01s vyprodali..tak v nejhorším si udělám výlet a vezmu io či vyzkouším rozbalene.01s.ale tak nějak instinktivně těm 05 věřím;-).Budu mít 2dny frei tak poslech a válka s nástavci může začít. :-)) Našinec si v tomhle blaznivym světě musí dělat i malé radosti.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 30. 11. 2020 16:44

Navíc jsem jim udělal promo..objednal jsem první kus..a všechny 3ks fuč:-))..Hlavně ať mi k té m5s hačnou.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 30. 11. 2020 21:16

Dnes Black Friday na Audigo končí. Vyprodali nejen Tvá sluchátka, ale i Campfire Audio Andromeda (ta původní). Rovněžtak vyprodali Chord Hugo 2 Black, a u verze Silver již nasadili šokézní cenu 54.990,- Kč, za kterou to, předpokládám, půjde na dračku :-P Opomíjené Hifiman Ananda svého majitele zatím nenašly .. Tak nezapomeňte, za pár hodin je šmytec.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 30. 11. 2020 21:45

introvert píše:Dnes Black Friday na Audigo končí. Vyprodali nejen Tvá sluchátka, ale i Campfire Audio Andromeda (ta původní). Rovněžtak vyprodali Chord Hugo 2 Black, a u verze Silver již nasadili šokézní cenu 54.990,- Kč, za kterou to, předpokládám, půjde na dračku :-P Opomíjené Hifiman Ananda svého majitele zatím nenašly .. Tak nezapomeňte, za pár hodin je šmytec.

Končí až 2.12;-)
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 30. 11. 2020 21:50

A sakra ! :hm Tak to se všem omlouvám, zblblo mě to, že už zdražili to Hugo 2 na standardní cenu .. Tak ještě jednou sorry, asi čekají, až audiofilům dorazí výplata za listopad :-)
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 30. 11. 2020 21:59

Ses přehlidnul nic hrozného.Ja řešil větší dilema jestli objednat i io..a poraženého vrátit:-) bo když nesednou 05 tak budou io za plnou cenu:-(
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saba32 1. 12. 2020 16:34

brodus: Dej potom poznatky z bitevního pole. IT 01s má oproti AM05 hlubší, přirozenější bas / holt tlakový měnič/, v ostatních aspektech je AM05 slyšitelně na lepší úrovni. Ca ao jsem sice neslyšel, ale po přečtení zahraničních recenzí by jsem se jim vyhnul velkým obloukem, navíc AM05 jsi koupil za super cenu...
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod brodus 1. 12. 2020 16:56

Saba:Určitě;-) ale jsem jen ambicioznějsi posluchač tak ode mne žádný rozbor nuancí nečekej. Nejsem netopýr ale mám to tak že mi buď sepne červená nebo zelená kontrolka:-) .Tedy v kombinaci s vyměnami nástavců
A abych řekl ,když jsem v kombinaci s m2s konfrontoval io s 01s..těm za mne daly na ***** s přehledem..ale určitě záleží i na stylu hudby.A někteří recenzenti sepsuli i m5s..a za mně má eccht fajn zvuk;-).Takže recenzemi se řídím napůl a konečný verdikt vynáší můj semafor..a nejhorší varianta je když zůstane na oranžové:-))).
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 2. 12. 2020 07:32

Tak jsem se díval, a na Audigo znova snížili cenu u posledního Chord Hugo 2 Silver na 37.990,- Kč. Takže těch 54.990,- Kč byl asi nějaký omyl, spíše než záměr. Pokud by měl někdo ze čtenářů tohoto vlákna zájem o zlevněná IEM Astell&Kern Layla Aion, která prodávali okolo padesáti tisíc, tak smůla - už je prodali. Což je pozitivní informace, nepochybně to navyšuje množství peněz v hotovosti, které mají v Audigu k dispozici, a oddaluje to jejich bankrot. A navíc, od zítřka můžou mít otevřeno.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 12. 2020 13:57

Ty kráso..jsem objednával 05 v neděli a ještě nic:-(.Teď. musí být dopravci pěkně zasekaní....
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 3. 12. 2020 14:20

introvert píše: Pokud by měl někdo ze čtenářů tohoto vlákna zájem o zlevněná IEM Astell&Kern Layla Aion, která prodávali okolo padesáti tisíc, tak smůla - už je prodali. Což je pozitivní informace, nepochybně to navyšuje množství peněz v hotovosti, které mají v Audigu k dispozici, a oddaluje to jejich bankrot. A navíc, od zítřka můžou mít otevřeno.

Koupils Aiony, nebo jak víš, že to byla hotovost? A asi takováhle firma nebude stát na prodeji za 50 000,- hrubého. (Nepodložené) řeči o bankrotu určitě naženou spoustu zákazníků.
tajnik
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků