AM05 vs T800

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 3. 12. 2020 15:03

Těžko říct, jak je to s Audigem. Já jsem od jednoho poměrně důvěryhodného zdroje slyšel, že prodejna v Praze končí a bude jen v Brně. Ale jestli to je pravda...
iMAC -> Audirvana -> Lotoo Paw S1 -> Campfire Solaris 2020
iBasso DX160 -> Audiosense T800
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 12. 2020 17:02

No to by celkem nedávalo smysl ne.??.Kdykoliv jsem do Phy přijel bylo na prodejně 4-5 lidí..navíc nemyslím že je ve stověžaté menší kupní síla než v Brně...maxo že by jim dal tolik zabrat kovid. A pochybuji že pro majitele je audio hlavní zdroj příjmu. I když to by asi nahrávalo zrušení jedné pobočky..když jsou z Brna:-(..Uvidíme.Nic to nemění na tom že je ten obchůdek dost unikátní a original .tak by to byla škoda.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 3. 12. 2020 20:14

Řekl bych, že naprostá většina obchodů u nich proběhne přes eshop.
Taky může být rozhodující výše nájmu Praha vs Brno.
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 12. 2020 20:51

S tím relativně souhlasím,ale už se dá polemizovat o tom,o kolik se jim sníží obrat bez reálného vyzkoušení a ošahání audio techniky. :pozor :hm ???.Za mne bez reálného vyzkoušení ztratí zákazníka a know how takřka ve stejný okamžik,kdy zruší pražskou pobočku :-l .A určitě bych nebyl první,ani poslední.. :?.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 3. 12. 2020 21:33

Pokud seš z Prahy, nebo Brna či okolí ano. Ale moc lidí nepojede skrz iBasso IT01 za tři litry 150km něco zkoušet. A těch, co tam kupují věci za třicetinásobek moc není. Stejně jsem měl vždycky pocit, že dvě třetiny lidí uvnitř jsou spíš nadšenci, co si tam chodí zkoušet různé věci, případně si jdou pro radu.
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 12. 2020 21:45

martas38 píše:Pokud seš z Prahy, nebo Brna či okolí ano. Ale moc lidí nepojede skrz iBasso IT01 za tři litry 150km něco zkoušet. A těch, co tam kupují věci za třicetinásobek moc není. Stejně jsem měl vždycky pocit, že dvě třetiny lidí uvnitř jsou spíš nadšenci, co si tam chodí zkoušet různé věci, případně si jdou pro radu.

Vidíš..mám to cirka 100km a jediné 2věci které jsem vracel ..it01s a dx 160.jsem vzal bez vyzkoušení;-).I ti nadšenci to chodí zkoušet a radit se,aby to mohli objednat!!! Tedy určité procento.A na týpka z ústeckého kraje jsem tam za pár let nějakou tu kačku určitě pustil;-)
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 3. 12. 2020 21:54

Vidíš, já jsem od Brna a zkoušel a koupil jsem si tam pouze Solaris :)
Ale hodně mě to pomohlo, nevěděl jsem jestli Andromeda, nebo Solaris
DX160 jsem si tam zbaběle vyzkoušel (spolu s jinými DAPy) a koupil levněji jinde.
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 4. 12. 2020 21:18

Tak mi přišli am 05.a jsem tedy rozpolcenej a vůbec nevím co s tím? Sluchatka vytuněna.krasavice..I zvuk by byl asi ok..ale nedostanu tělo do uší ať dělám co dělám???:-(( ..už zkouším 4par mých nástavců..To ani s usazenim it01 jsem tak nezapasil....asi je na mně velký krček nebo nevím.. :-((..It01s ty do mne zapadly jak do maminy ..ty kraso
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 4. 12. 2020 21:46

Co máš za nástavce?
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 4. 12. 2020 21:51

To chceš po mne moc..vytáhl jsem krabici kde jsem jich nashromaždil mraky..už asi 7par a pořád stejně..origo od nich jsem nerozbalil a nejspíš nerozbalim..šahnul jsem zpátky pro f9pro .a usazenim balzám pro uši..
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 4. 12. 2020 21:58

Mně vždycky z podobných problému pomohla trojice JVC Spiral Dot, SpinFit CP145, nebo SpinFit CP100. Zejména ty CP145. Případně Azla Sedna, ale už jsou dražší ne moc dostupné, ale zdaleka nejlepší.
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 4. 12. 2020 22:05

martas38 píše:Mně vždycky z podobných problému pomohla trojice JVC Spiral Dot, SpinFit CP145, nebo SpinFit CP100. Zejména ty CP145. Případně Azla Sedna, ale už jsou dražší ne moc dostupné, ale zdaleka nejlepší.

To věřím..ale na Fiia mohu dát jaké chci a krásně sedi..takže to bude spíše sluchovod kontr tělo sluchatek:-((.Nechám to na dopo teď už na to nemam chuť..A to je třeba důvod proč jsem odpůrcem objednání bez vyzkoušení!!! Vystraha pro všechny co mají malé uši..A abych objednával nějaké spešl nástavce to fakt ne.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 4. 12. 2020 22:39

Já s tím mám problémy pořád, tak jsem si vybudoval fakt velkou sbírku nástavců. Když se nad tím zamyslím, tak mě parádně sednou pouze Audiosense T800 (které nejsou zrovna vyhlášené ergonomií). Jinak bojuju se vším včetně Solaris.
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saba32 7. 12. 2020 18:07

Brodus. Nepoznám Tvoji velikost sluchovodu, ale rozhodně nemám pocit, že by zrovna AM 05 co se týče ergonomie usazení nějak vyčnívali výrazně bokem od konkurence... Jak jsi na tom... ještě bojuješ nebo jsi opustil bitevní pole?
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod brodus 7. 12. 2020 19:41

Saba:U mne bohužel to samý i druhý den.S it 01 jsem to měl jen trochu, u 01s vůbec;-).Do uší je dostanu ale strašně mi trčí ven,tlačí a slyším vše okolo..pocitově děsně nepohodlné a navíc zvuk není takový jaký má být..I díky špatnému usazení. Mohu je natáčet jak chci.Vubec nechápu jak s nimi můžeš spát?Ve čtvrtek je vrátím..vyzkouším ještě pár modelů v Audigu a uvidim.Objednal jsem z Číny 2kabely..jeden od Linsoulu a od Fiia,symetriku a klasiku.A zatim zůstanu u 9pro a dám na ně tu symetriku.Pohodli je u mně stejně důležité jako zvuk bo je mám hlavně na dlouhé procházky se stafbulkou.Sluchatka jsou krásný kousek i kabel fajn,ale to je pro mne tak všechno.
brodus
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka