Prohazování dvou párů sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lo-fi 5. 4. 2021 22:03

děláš si ze mě legraci, viď...
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 5. 4. 2021 22:12

Nikoli, už jeden zesilovač jsem přesně takovým způsobem zničil
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tenzor 5. 4. 2021 22:38

kuko61> Se máš=D Na to Pioneeru je mi to jasné, ale jak se to přehazuje na tom Loxjie? Čistě ze zvědavosti...

introver> Čert vem konektory, ale trvá to pár vteřin a je to otravné. Moji předchůdci se divili, o kolik jsem zefektivnil práci, když jsem zautomatizoval věci, které jim vždy zabraly pár vteřin... Ale s přepínačema, nedejbože samodomo, nebudu ztrácet čas, koupím holt druhej zesík a bude vyřešeno=)
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 5. 4. 2021 22:41

Neblbni - já mám asi desatero sluchátek, a Ty možná skončíš podobně - to se fakt nevyplatí :-) Proti tomu přepínači nemám námitek, jen bych vyžadoval, aby přepínání zajišťovalo kvalitní relé.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tenzor 5. 4. 2021 22:53

Vadí mi, že žádná z řekněme zavedenějších značek ty přepínače nedělá, pokud jsem dobře koukal. Možná tak JDS Labs OL Switcher, ale ten je dělanej pro sluchátka a repro, takže bych zase musel pořídit nějakou přechodku. S druhým zesilovačem bych mohl pohodlně přepínat na DX3pro ovladačem.
Toho, že bych skončil u několika párů sluchátek se nebojím, protože už hodnou řádku let se držím u kombinace jedny otevřené a jedny uzavřené=)
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod kuko61 6. 4. 2021 00:39

tenzor > gombik hlasitosti sa da aj stlacit, pri stlaceni prepnes na vyber vystupu sluchadiel, pri dalsom na vyber vstupu signalu a po dalsom stlaceni sa zase vratis na nastavenie hlasitosti. A na displeji sa ti pri prepinani ukazuje ciselne, aky mas nastaveny vystup a vstup - 01, 02
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tenzor 6. 4. 2021 23:46

Jednoduchý, hezký. Dík za vysvětlení=)
tenzor
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků