IEM na jazz a klasiku

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 13. 5. 2021 20:13

Tak dlouho ti nedají, protože hromada jich do těch pěti let stejně odejde. Vlhkost atd. To by pak stálo dvakrát desítky tisíc.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ins. Clouseau 13. 5. 2021 21:59

No samozřejmě sluchátka nějakým způsobem souvisí s mým podnikáním/jsou potřebná pro provoz, i když vyloženě audio obor to není :-)
Zjišťoval jsem přes účetní a je to prý stejný případ, jako když si někdo koupí do firmy Audi za 2 mega místo škodovky za statisíce, která by mu službu jako takovou udělala úplně stejnou. Doveze odveze.


Jinak bych si ještě dovolil veřejnou poklonu Audigu. Vznesl jsem dotaz, jestli když koupím sluchátka na IČO, budu mít možnost případného vrácení do 14 dní. To totiž u nákupu na IČO podle zákona neplatí. Bylo mi odpovězeno, že i když to není běžné, tak tuto 14 denní garanci u nich mám i na IČO, protože chápou, že některé věci prostě člověk musí zkusit a ne vždy sedí. Tedy klobouk dolů a palec nahoru Audigu.


wings123 píše:
ins. Clouseau píše:jsem plátce DPH, takže v rámci účetnictví se mi vrátí O:-)

Hlavne si k tomu priprav presvedcivy pribeh ako prispievaju k tvojmu podnikaniu, keby sa pytala danova kontrola:-)
To bol ale trochu vtip, pokial nerobis recenzenta sluchatiek alebo nepredavas audio, neviem si fakt predstavit odovodnenie, ktore by bernak akceptoval, takze opatrne s tym, aby si si potencialne nenarobil viac starosti, nez radosti z dobreho nakupu.
ins. Clouseau
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků