Tinnitus

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zino333 19. 10. 2021 16:45

_daRK píše:Zino, poznas ten vtip o jednom chlapikovi a mrakodrape z filmu 7 statocnych? Takze... zatial je to dobre... ;-)

Nepoznám, povedz. :-)

brodus píše:Tak v autě to snad takový výkon nemá:-)..Tam si do toho můžeš pískat maxo ty;-),ale jinak to mám podobně..v autě:-))

Hmm, no lenže chlapci v ahifi v Brne odviedli celkom slušnú prácu. :-[
HP: iMac > Roon (Tidal) + HQplayer > Chord Hugo TT2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
Speakers: Cambridge CXN + CXA80 > Wharfedale EVO 4.3 + REL t5i
zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 19. 10. 2021 16:51

To zino333:Tak to potom ano,když máš hifi tuning.;-).Já jsem toho času starý mládenec,tak regály i Tannoy v obýváku ohulim kdy chci,jen stafbulka občas vyje u jazzu..:-)) a sousedka je fajn seniorka s horším sluchem.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 19. 10. 2021 19:38

brodus: Nepleteš žlázu a žáhu? :D
iMAC -> Audirvana -> RME ADI 2 DAC FS -> Cayin HA1-A -> Audeze LCD-X
Astell&Kern A&norma SR25 ->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 19. 10. 2021 20:35

Žlázu se žáhou ne..jen jsem ji tam po pálí nenapsal.:-)).Doktorka mi řekla,že buď překyselený organismus nebo problém se štítnou žlázou..Takže jen zmatený text.:-)).Xlet strávených jen u křížovek je znát. Tak mi občas nepíská jen v uších,ale i v hlavě. :-)).A ani box mi asi nepřidal,hlavně aby mi seděly ty FH7,pak spokojenost!!
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 20. 10. 2021 16:32

brodus píše:hmpf: S tím kafem si myslel že stimuluje š.žlázu..tím že po něm pálí???:-))...Taky jsem měl pár měsíců piskot po hlasitem poslechu a při poslechu qngee x2 i potichu(tak zůstalo v šuplíku). Postupně jsem to vychytal a posloucham tišeji;-). A nahlas jen regály v ložnici či v obýváku..A mám klid.;-)

To děláš dobře. Stimuluje znamená, že zlepšuje její činnost. Fce štítné žlázy je spojovaná s energií jako hlavní faktor proč někdo ztrácí vlasy, špatně regeneruje a s věkem se to zhoršuje. Třeba děti mají schopnost regenerace úžasnou. A jídlem se to dá podpořit (někdy to nemusí stačit) kafe, jednoduché cukry tzn. pomerančový džus, méně vláknité ovoce meloun víno a další podle sezóny, rýže basmati i třtinovej cukr atd. to jsou rychlejší zdroje cukrů. Z tuků kokosový olej, máslo.
A naopak to co zpomalí nebo nemusí prospívat když to někdo přehání s vláknitými věcmi jako luštěniny, některá zelenina jako saláty, hodně mouky za den, rostliné oleje slunečnicové řepkové a ořechy..
Z jednodušeně řečeno.

S tou hlasitostí, každý jsme jiný a tak každý má jinou toleranci, ale i tak já bych to nepokoušel. Vždycky jde o rovnováhu a když se něco přehání tak ji můžete narušít.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý

Předchozí stránka