Sony WF-1000XM3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ladisg 26. 10. 2021 12:02

Chtěl bych si pořídit tyto sluchátka k televizi a jde mi primárně o pevné a spolehlivé spojení bluetooth. Tyto sluchátka mají aplikaci, ve které jde nastavit volba mezi kvalitou a sílou připojení bluetooth. No a jde mi o to, zda si toto nastavení sluchátka pamatují i při připojení k TV, nebo pouze při připojení k telefonu, ve kterém je ta aplikace nainstalovaná. Jde o to, zda se změny provedené v té aplikaci ukládají do nějaké vnitřní paměti těch sluchátek, nebo ne. Neví někdo prosím?
ladisg
Junior

Odeslat příspěvekod JaroslavKa 26. 10. 2021 19:15

Ja som to teraz vyskúšal. Pripojil som slúchadlá k TV (LG OLED55CX), pričom som mal predtým nastavené v aplikácii (android) SOUND QUALITY MODE na PRIORITY ON SOUND QUALITY.
Po odpojení slúchadiel od TV a pripojení k telefónu to zostalo v aplikácii bez meny.
Slúchadlá som nemohol mať pripojené súčasne k TV a k mobilu. Môj osobný názor je, že aplikácia odosiela nastavenia do slúchadiel, ktoré si ich "zapamätajú".......
JaroslavKa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladisg 26. 10. 2021 20:52

Ono v te aplikaci asi zustane posledni zmena, jestli je to ulozeno v tech sluchatkach jde asi tezko zjistit(to mi nedoslo). Mam LG OLED B9, coz bude mit asi stejny bluetooht modul jako tva TV, mohl bys prosim jeste vyzkouset stabilitu spojeni, jestli brzo zacne vypadavat zvuk, kdyz se vzdalis.....klidne do jine mistnosti. Ty sluchatka by meli mit pry velky dosah, nejlip vyzkouset neco s lepsim zvukem jako Netflix, Apple TV, Hbo GO, jestli nemas, tak klidne aspon obycejne vysilani. Ted mam sluchatka 1 More Stylish a docela v pohode, jen to obcas zakokta u Apple TV(jeste mene u HBO).
ladisg
Junior

Odeslat příspěvekod JaroslavKa 27. 10. 2021 19:09

No skusil som dosah. Obyvacku mam prepojenu s kuchynou. Po celej ploche signal z HBO bez problémov. Vybehol som na poschodie a tam cez zelezobetonovy strop a jednu priecku zacal zvuk vypadavat. Takze 10-12 metrov bez prekazky - OK..... S prekazkami uz dochadza k vypadkom zvuku. Pre mna dosah taky, aky som ocakaval..... howgh......
JaroslavKa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ddraig 31. 10. 2021 10:58

Nastavení z aplikace se musí ukládat ve sluchátkách, protože je tam i nastavení chování tlačítek, zapnutí/vypnutí touchpadu a další věci. Aplikaci v telefonu vždy nainstaluji jen pro update a prvotní nastavení a potom smažu, takže ano, funguje to potom i bez aplikace. Z osobních zkušeností je dosah kolem těch 10 metrů, i přes jednu zeď. Víc jsem nezkoumal, protože většinou poslouchám s telefonem v kapse či na stole.
Ddraig
Junior