True Wireless do 3000 max

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 4. 12. 2021 11:48

ANC takto nefunguje, tento zážitok zažiješ jedine s penovými štuplami Mackie alebo EarSoft ( o -35dB) :-) O čosi lepšie ako v IEM funguje ANC vo veľkých Sony WH-1000XM3/4, ale tiež to nie je o vypnutí okolitého sveta bez prehrávania hudby. Keď však zapnem nejaký white noise alebo aj Pink Floyd, nepočujem vŕtačku vo vedľajšom byte (aspoň na mojich WH-1000XM2). Keď dáš hudbu na nízku hlasitosť, mal by si počuť oveľa menej okolia, tak ako sám píšeš. Máš najnovší update? Sony vie updatami vylepšiť ANC, ale tiež aj úplne pokaziť, ako sa to stalo raz pri XM3.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 4. 12. 2021 14:24

Ty Sonky doporucuji, mam je a hraji luxusne
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chodec80 4. 12. 2021 17:11

Ahojte, s dovolením se sem vetřu. Nemáte tu někdo osobní zkušenost s Jabra Elite 7 Pro? Nikde nemůžu najít 100% potvrzení, jestli má krabička Qi nabíjení vždy anebo je třeba kupovat model Jabra Elite 7 Pro WLC (tak jak tvrdí CZC, Alza a jiné české shopy). O modelu s přídomkem "WLC" se výrobce nikde nezmiňuje, není o tom zmíňka ani v manuálu a zahraniční prodejci jej taky ani neznají.

Psal jsem i na české zastoupení Jabry, čekám na reakci. Zkoušel jsem něco zjistit i v obchodě, ale tam odmítají sluchátka rozbalit. Koupit to přes net a případně vrátit je pro mě krajní cesta.

Aktuálně mám ve výběru dva typy Sony WF-1000XM4 a tyto Jabry. U Sonek se celkem hodně zahraničních recenzí zmiňuje o diskomfortu nošení. Sluchátka budou pro manželku a bohužel je není kde vyzkoušet (zlaté Audigo pár let zpět). U Jabry se mi líbí mechanická tlačítka a menší velikost, no ANC je dle všeho tragédie.

Umí někdo případně doporučit jiný model v podobné "třídě"? Prosím, ne Apple.

Edit: po třech dnech hledání jsem to asi konečně našel:
100-99172000-60 = Jabra Elite 7 Pro - Schwarz
100-99172005-60 = Jabra Elite 7 Pro - Gold Beige
100-99172011-60 = Jabra Elite 7 Pro - Titanium Black with wireless charging pad

Takže "WLC" obsahuje navíc Jabráckou nabíjecí podložku. Hlavně, že Alzák bude tupě psát co má u produktu, ale do skladu se na to podívat nezajde :-(
chodec80
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 4. 12. 2021 19:52

Pre ženské, zvyčajne menšie, ucho si myslím tie Sony nebudú pohodlné. To by som skôr doporučil Samsung Galaxy Buds 2, tie patria k najpohodlnejším a najmenším na trhu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chodec80 4. 12. 2021 20:50

Díky za názor, ono hodně i chlapů říkalo, že na delší nošení s tím mají problém. Ale v okolí bohužel nikoho na vyzkoušení nemám.
chodec80
Junior

Odeslat příspěvekod Luda9sl 5. 12. 2021 07:36

Teď sem manželce kupoval Sony WF-1000XM3. Měl sem strach že ji bude vadit ta velikost bo má malé ouška,ale opak je pravdou. Nemůže si je vynachválit jak konfortem tak designem. Prý oproti klasickÿm (kulatým) vypadají mnohem elegantněji. Myslím že je to hrozně individualní. Prostě se to musí risknout a zkusit.

K tomu ANC. Byl sem překvapen jak dobře jim to funguje. Zapl sem to na zkoušku jinak to má vyplé. Seděl sem vedle ní a něco sem jí řïkal. Neslyšela vůbec nic (mě,televizi,nic)
Denon AVR-X1700H
Magnat Signature 507 - Magnat supreme 5.1.2
Chord Mojo - Sennheiser HD 560S
HTPC - madVR - LG Oled B7
Luda9sl
Junior

Odeslat příspěvekod chodec80 5. 12. 2021 17:25

Ano, ANC u Sony je ohromný bonus (proti mizernému ANC u Jabry), ale tvar XM3 a XM4 se dost liší a riskovat jsem to prostě nechtěl. Taky preferuji mechanická tlačítka. Doteď žije s Apple In-Ear, tak zhoršení kvality poslechu neočekávám :-D

Jabry objednány. Zkusím si je pak porovnat s mejma Etymotic.
chodec80
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 12. 2021 01:29

Sem si žádného velkého nepohodli ve vztahu k SONY nevšiml. V balení jsou velké, střední a velké špunty alá comply (pěna). Střední (nasazené z krabičky ) mohou být ze začátku lehce nepohodlné, ale s malými je to v pohodě. Může to být samo individuální ale nemyslím, že by Sony byly nepohodlné, já jsem spokojen.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků