Výběr hi-end in-ear sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod introvert 11. 7. 2022 09:42

pseudomagick píše:Pokud by měl někdo zájem o skutečný hi-end, tak zde jsou UM Le Jardin
za "pouhých" $ 7,999 a v Custom verzi za $ 9,599. :shock: :shock: :shock:

Zde: https://shop.musicteck.com/collections/ ... 3175931966

Osobně od takových cen dávám ruce pryč. :pozor
To už je opravdu cenově brutální masakr. :shock:

Přijde mi to jako Mesty na steroidech .. :D A ten bone conductor, to bude nejspíš dobrý snake oil, já u Mestů žádné efekty tohoto měniče nepozoruji :hm :shock:
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 11. 7. 2022 19:43

Na steroidech spíše vidím tu cenu. :D :D :D
Astell&Kern A&futura SE200, Unique Melody Mest MKII, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Oriolus MK2, Effect Audio Ares II+, Beat Audio Vermilion, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 13. 7. 2022 13:47

Rychle, kupujte ! Mají skladem pouhý jeden kus ! :D https://www.audigo.cz/Sluchatka/Do-usi/ ... -Unlimited
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 7. 2022 19:32

introvert:
Tak toho se nebojím. :pozor
Vedle za humny (v Polsku) jich mají jistě dost. :-)
A ty už jsi ty své F7U prodal nebo je ještě máš?
Astell&Kern A&futura SE200, Unique Melody Mest MKII, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Oriolus MK2, Effect Audio Ares II+, Beat Audio Vermilion, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 13. 7. 2022 19:53

F7U jsem již prodal.
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 7. 2022 20:12

Ani se nedivím, že je někdo koupil. :pozor
Jsem zvědav kterými in-eary do 30k je nahradíš. :shock:
Pokud jsi je prodal, tak to zřejmě o něčem svědčí... :potichu
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 13. 7. 2022 20:32

O čempak to tak svědčí ? :shock:
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 7. 2022 20:44

introvert:
No přeci o to, že jsi z nich byl zklamaný.
Pokud by vyhovovaly tvým zvukovým preferencím,
pochybuji, že bys je prodával, když už jsi byl s to je koupit. :-)

-- 13. 7. 2022 21:24 --

Ještě to dovysvětlím. :-)
Pokud bych koupil F7U za výhodnou cenu (se slevou 20%), tak bych je už neprodával. :pozor
Jsou to IEM, které jsou zvukově velmi povedené. :tleskani
Když už to řekne "kritik" jako jsem já, tak na tom asi něco pravdy bude. :D
Sice nemají rozlišení jako U12t, ale jelikož mají světlejší zvuk (bez agresivity), tak jsou lépe odhalující.
Jisté je, že mají lepší sub-bas, než U12t (testoval jsem to). 8-)
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 13. 7. 2022 21:28

pseudomagick: ale kdeže .. koupil jsem je proto, abych zjistil, zda mi nebudou vyhovovat lépe, než IEM, co jsem už měl. No a protože nevyhovovaly, tak jsem je prodal. O zklamání bych nehovořil :D .. Ve skutečnosti jsem nejdříve chtěl prodat ty IEM, co mám nyní. Ale zájemci se nelíbily, tak jsem to prohodil, a prodal mu F7U. Prostě jsem nechtěl mít dvoje drahé špunty, stačí mi jen jedny. 8-) A asi není tajemstvím, že oním zájemcem byl pavel1756 :-)
Naposledy upravil introvert dne 13. 7. 2022 21:43, celkově upraveno 1
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 7. 2022 21:43

No ano. :-)
Jak už jsem napsal: Pokud by vyhovovaly tvým zvukovým preferencím,

Proto je lepší "2x měř a jednou řež" (raději 2x poslechnu a teprve pak kupuji).
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 13. 7. 2022 21:47

pseudomagick píše:No ano. :-)
Jak už jsem napsal: Pokud by vyhovovaly tvým zvukovým preferencím,

Proto je lepší "2x měř a jednou řež" (raději 2x poslechnu a teprve pak kupuji).

A co bych dělal se dvěma IEM ? Tedy ve skutečnosti jich mám ještě víc, ty zbývající nepočítám :-) .. a co se týká toho řezání, to nebylo možné. Měli jeden kus, a už druhý den mohly být F7U prodané. A když jsi je tak pěkně vychválil, a byla ta sleva .. :D
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 7. 2022 21:58

introvert píše:pseudomagick: ale kdeže .. koupil jsem je proto, abych zjistil, zda mi nebudou vyhovovat lépe, než IEM, co jsem už měl. No a protože nevyhovovaly, tak jsem je prodal. O zklamání bych nehovořil :D .. Ve skutečnosti jsem nejdříve chtěl prodat ty IEM, co mám nyní. Ale zájemci se nelíbily, tak jsem to prohodil, a prodal mu F7U. Prostě jsem nechtěl mít dvoje drahé špunty, stačí mi jen jedny. 8-) A asi není tajemstvím, že oním zájemcem byl pavel1756 :-)

Zajímavé. :D
Ano, pavel1756 se o nic zde ve vlákně zmínil a dost je chválil.
Je kupodivu, že hrály tak dobře s nejhůře znějícím kabelem, který mám (Null Audio Arete).
Jak by asi hrály s kabelem Beat Audio Vermilion? :shock:
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 13. 7. 2022 22:54

Mně tedy nakonec zbyly UM Mest. Kabel, který k nim mám, mi vyhovuje, zejména to, že s Fiio M11 Plus můžu začít používat symetrický výstup 2,5 mm, posunulo zvukovou kvalitu na úplně jinou úroveň (oproti redukci s 3,5 mm jackem). A jak Pavla známe, ten udělá pro kvalitní zvuk hodně, takže u něj bych naopak výměnu kabelu za lepší považoval za hotovou věc.
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 14. 7. 2022 04:14

Možná si od martase38 nechám poradit a koupím si i náhlavní sluchátka
Mark Levinson № 5909. :-)
Pročítal jsem recenze a jsou výborný. :tleskani
Tím, že jsou to bluetooth (i na kabel), tak je možné obejít kabeláž a zesilovač a stačit bude pouze DAP.
Jsou to velmi pravděpodobně nejlépe hrající bluetooth sluchátka na trhu.
Možní konkurent je snad pouze HifiMan Ananda BT (bohužel otevřené).
Samozřejmě novinka T+A Solitaire T za 144k bude úplně jiné lize. 8-)
Zajímavou volbou pouze na domácí poslech jsou i radiofrekvenční JVC XP-EXT1E.

ML5909 prodej v ČR zde: https://www.avcenter.cz/mark-levinson-5909
ML5909 výrobce zde: https://www.marklevinson.com/products/h ... 5909-.html
ML5909 vlákno na head-fi zde: https://www.head-fi.org/threads/mark-le ... ne.961471/

T+A Solitaire T info zde: https://darko.audio/2022/06/ta-solitair ... eadphones/

introvert:
Nenech se mnou vyhecovat ke koupi, neboť jsem je osobně neslyšel, tudíž je úplně nemohu doporučit. :pozor :D
Nicméně v Praze (Vinohradská 174, Praha 3) jsou v showroomu k poslechu. 8-)
Asi tu adresu brzy navštívím. :D
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 14. 7. 2022 07:03

pseudomagick: neboj, vyhecovat se nenechám, to této kategorie sluchátek já nemířím. BT sluchátka (notabene s ANC) nejsou vhodná pro kvalitní poslech :pozor , a ta cena je, jak jen to říct - na steroidech ?! 8-D :D
introvert
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka