Sennheiser HD560S,HD 599,Audio-Technica ATH-MSR7b??

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Pterix2014 1. 3. 2022 20:23

hanysek3099 píše:Slušný a v pohodě použitelný kabel se dá koupit např. přes Aliexpress daleko levněji než u nás. Mimochodem psal jsem SZ, jedny A-T MSR7 BK mám doma a skoro je nepoužívám, takže by mohly být k dispozici, případně ve setu s mobilním DAC Hiby FC5, který mi tu také přebývá ve sbírce.

ok super...ted jsem si toho na emailu všim díky
Pterix2014
Junior

Odeslat příspěvekod blepta 19. 9. 2022 19:31

Jen takový můj postřeh. Roky jsem používal jen soundblaster karty a teď jsem kvůli mikrofonu koupil externí zvukovku pro hudebníky RODE-AI1 (cca stejná cena jako předchozí SB-zx) a v plánu bylo prostě dál používat na přehrávání SB. Jenže po připojení low cost sluchátek Sennheiser PC310 mi spadla čelist. Zvuk o třídu lepší. Tyhle sluchátka už se mi rozpadají, tak zkusím HD 599. IMHO na sluchátka za 10k+ bych musel mít zase adekvátně drahou zvukovku, aby to mělo smysl. Pokud nepoužíváš nějaké speciální featury na hry (já mám vše off i na fps hry) nebo 5.1 repro, tak bych raději nejprve vyměnil/přidal jinou zvukovku (na pc může být připojeno klidně víc zvukovek a přepínat si je).
Podobno wow efekt jsem zažil i s repro v autě, když jsem vyměnil rádio.
blepta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 19. 9. 2022 19:38

Jenom to doplním, zvukovky nemusíš vyloženě přepínat, ale můžeš si pro každou aplikaci nastavit, kterou bude používat.
Harman Kardon 6500 + WTX Microstreamer / HifiBerry DAC2 Pro + Heco Aurora 700
Yamaha RX-V765 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer
Projektor Benq W1090
Asustor AS6102T
eviljack
Mírně pokročilý

Předchozí stránka