jaké bezdrátové PECKY?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 2. 10. 2022 16:57

Čas je drahý. V rychlosti jsem prolétl vlákno a vidím v prvním požadavku ...

Tom1122 píše:Zdravím.Poptávám bezdrátové PECKY,znovu zdůrazňuji PECKY k Androidu v cenovém rozpěti max 3-4000 pokud možno nečínské tedy rozhodně ne Huawei,Honor atd.
Jediná volba se mi jeví Samsung Buds Live.
Jiná alternativa?
...


V dalších je to trochu rozvedeno. Ať chápu snahu vysvětlit výhody jiného řešení, z druhé strany osobně, bohužel, jak jsem poměrně nedávno zjistil, nemůžu mít zřejmě žádné levné, drahé ani luxusní špunty. Stejně tak mně vadí ANC a podobné vychytávky. Takže když už něco, tak přes uši, anebo malá peckovka. Hotovo.

Prosím, aby se diskuze odehrávala skutečně v rovině slušnosti, bez napadání, či náznaků napadání. A pokud možno, byla snaha od rádců vyhovět ultimativně zadanému požadavku tazatele, za což děkuji všem zúčastněným.

Tom1122 možná by nebylo od věci trošičku ubrat plyn a nenechávat se snahou ostatních pomoci, byť snahou odlišně vedenou, tolik rozhodit. Ne každý své rady musí myslet špatně a masírovat druhého svoji představou. Prostě se jen jedná o pouhou eminentní snahu pomoci.

// A ještě drobnost. Je trochu úsměvné řešit něco čínského/nečínského, když se valná většina věcí rovná vyrobeno/montováno v Číně. Navíc... oni i tam žijí slušní a dobří lidé, stejně jako v USA žijí lidé nedobří a nečestní.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 2. 10. 2022 21:25

Tom1122 píše:
martas38 píše:Re:JoxY
Freebuds 3 jsem dostal jako dárek a opět daroval,tedy nic moc po všech stránkách...
Apple na Androidu je opruz ne?


V zasade suhlasim, Freebuds 3 boli dost slabe, Freebuds 4 vo vsetkom lepsie a dokonca aj ten pokus o ANC nebol katastrofa, ale samozrejme ani zazrak. Apple na Androidu funguje uplne standardne ako bluetooth sluchadla a handsfree, ale jasne, niektore funkcionality chybaju. Bral som cisto do uvahy poziadavku na nie cinske pecky do 4 tisic a v ramci zliav tieto Airpods 3 to splnaju a vdaka vacsim menicom zneju celkom slusne (samozrejme v porovnani s dalsimi peckami). :-)) Momentalne pouzivam napr. tie Apple ako hlavne ku Windows notebooku na youtube a hry. Iba ked chcem pocuvat hudbu cez spotify, tak zapajam DAC+DT770, co mam.
Naposledy upravil MgX dne 3. 10. 2022 17:30, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek následující po tomto od 4ceratops odstraněn.
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kankys_CZ 4. 10. 2022 07:59

Ahoj, také přidám dotaz. Nemáte někdo zkušenost s Edifier NeoBuds Pro? Tyto sluchátka jsou pro mně cenový strop. Ještě přemýšlím nad Hauwei FreeBuds 2 Pro, ale tam se mi moc nelíbí lesklý materiál. Sluchátka budu připojovat přes aac k iPhonu. AirPods nechci protože jsou mimo co jsem ochotný dát za sluchátka do uší.
Děkuji
Kankys_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 5. 10. 2022 08:34

Andy Kraus píše:tak napr. tieto pecky by som bral :
https://www.linsoul.com/products/ksearp ... 2761353433
hoci sú od súdruhov z Číny :-) a nevypadá že by sa chceli rozpadnúť


To nechceš...
Měl jsem v ruce podobná sice levnější ale podobně debilní protikus ,,jack,, na sluchátkách.Po roce se rozpadl vnitřek konektoru ,z Číny objednaný náhradní kabel .Nepasuje ani konektor na sluchátkách ani neodpovídá vnitřní protikus. Sluchátka jsou neopravitelná. Skoro jistě klasické čínské ,,*****ítko,,.
Viděl jsem asi tři podobné čínské ,,zázraky,, u kterých se po pár měsících doslova rozpadl kabel,respektive izolace...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 5. 10. 2022 10:08

MgX píše:Čas je drahý. V rychlosti jsem prolétl vlákno a vidím v prvním požadavku ...

Tom1122 píše:Zdravím.Poptávám bezdrátové PECKY,znovu zdůrazňuji PECKY k Androidu v cenovém rozpěti max 3-4000 pokud možno nečínské tedy rozhodně ne Huawei,Honor atd.
Jediná volba se mi jeví Samsung Buds Live.
Jiná alternativa?
...


V dalších je to trochu rozvedeno. Ať chápu snahu vysvětlit výhody jiného řešení, z druhé strany osobně, bohužel, jak jsem poměrně nedávno zjistil, nemůžu mít zřejmě žádné levné, drahé ani luxusní špunty. Stejně tak mně vadí ANC a podobné vychytávky. Takže když už něco, tak přes uši, anebo malá peckovka. Hotovo.

Prosím, aby se diskuze odehrávala skutečně v rovině slušnosti, bez napadání, či náznaků napadání. A pokud možno, byla snaha od rádců vyhovět ultimativně zadanému požadavku tazatele, za což děkuji všem zúčastněným.

Tom1122 možná by nebylo od věci trošičku ubrat plyn a nenechávat se snahou ostatních pomoci, byť snahou odlišně vedenou, tolik rozhodit. Ne každý své rady musí myslet špatně a masírovat druhého svoji představou. Prostě se jen jedná o pouhou eminentní snahu pomoci.

// A ještě drobnost. Je trochu úsměvné řešit něco čínského/nečínského, když se valná většina věcí rovná vyrobeno/montováno v Číně. Navíc... oni i tam žijí slušní a dobří lidé, stejně jako v USA žijí lidé nedobří a nečestní.

Jasně,ale píši JASNÉ specifikace a chci se vyhnout přesně tématu špunty-pecky.Vím jaký typ chci a proč.A mimo relativních informací dostanu sloh na téma ,,čínský hnůj,,.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod 4ceratops 5. 10. 2022 11:35

Zrejme ste mysleli 'relevantných' informácií, avšak po prečítaní vašich zasvätených a kategorických názorov na súčasnú kvalitatívnu úroveň "čínskeho hnoja" a povýšeneckého postoja sa domnievam, že radu asi ani neočakávate a vystačíte si sám. Váš názor na kvalitu čínskej slúchadlovej produkcie (kde sa montujú slúchadlá aj pre zavedené tradičné značky) by som chápal tak pred 20 rokmi. Tí ktorí sa však trochu orientujú vedia, že už neplatí.

P.S. Pred 50 rokmi by sme sa tu bavili o japonskom a pred 30 rokmi o kórejskom "hnoji". Asi tak.
4ceratops
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 5. 10. 2022 22:36

Tom1222: Vždyť ti to tady píšeme. Airpods 2 a nebo Samsung Galaxy Buds Live. Těžko seženeš lepší wireless pecky a pokud překousneš že se oboje dělají v Číně... :D
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 10. 2022 07:13

Nepřekousne. Nebo myslíš, že po tom co tady celou dobu předvádí najednou zničehonic dostane rozum? :-D
Zajímalo by mě ale co bude dělat až mu dojde, že i když si koupí něco na čem je napsáno třeba "Made in USA," tak je dnes zcela běžný, že klidně i nemalý procento jednotlivech součástek ze kterejch se ten výrobek skládá je vyráběný třeba právě v číně a v USA je to pak jen "smontovaný." Právě u nejrůznější elektroniky je tohle dnes naprosto běžný.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tom1122 6. 10. 2022 07:46

4ceratops píše:Zrejme ste mysleli 'relevantných' informácií, avšak po prečítaní vašich zasvätených a kategorických názorov na súčasnú kvalitatívnu úroveň "čínskeho hnoja" a povýšeneckého postoja sa domnievam, že radu asi ani neočakávate a vystačíte si sám. Váš názor na kvalitu čínskej slúchadlovej produkcie (kde sa montujú slúchadlá aj pre zavedené tradičné značky) by som chápal tak pred 20 rokmi. Tí ktorí sa však trochu orientujú vedia, že už neplatí.

P.S. Pred 50 rokmi by sme sa tu bavili o japonskom a pred 30 rokmi o kórejskom "hnoji". Asi tak.

,,Drobný rozdíl,, je ten že ani Japonsko ani Korea nevyrostla na tom že ukradne a okopíruje kde co:)
Ti kdo se trochu orientují opravdu nekupují čínský šrot.Řekni někomu kdo podobný hnůj a (nejen audio) servisuje ten tvůj názor:) Stejně tak se pochlub u někoho kdo se věnuje hifi.Uvidíš jak dopadneš:)

-- 6. 10. 2022 08:52 --

L.U.K. píše:Nepřekousne. Nebo myslíš, že po tom co tady celou dobu předvádí najednou zničehonic dostane rozum? :-D
Zajímalo by mě ale co bude dělat až mu dojde, že i když si koupí něco na čem je napsáno třeba "Made in USA," tak je dnes zcela běžný, že klidně i nemalý procento jednotlivech součástek ze kterejch se ten výrobek skládá je vyráběný třeba právě v číně a v USA je to pak jen "smontovaný." Právě u nejrůznější elektroniky je tohle dnes naprosto běžný.

To víš že jo:) Uvědomuješ si že třeba bez USA a Taiwanu a jejich ARM by Rejžák vyráběl leda tak kuličkové počítadla,že jo? A bude podstatně hůře.Řada firem přesunuje výrobu z Číny a stačí malinké sankce typu Huawei a vidíme kde Rejžák je...
Na rozdíl od tebe a papírových zkušeností mám reálné zkušenosti s čínskou audio produkcí a její ,,kvalitou,,:)
A zdaleka ne jenom já.Stačí se podívat co se prodává a používá kousek na západ od nás.Tam čínského šrotu moc neuvidíš:)

-- 6. 10. 2022 08:54 --

martas38 píše:Tom1222: Vždyť ti to tady píšeme. Airpods 2 a nebo Samsung Galaxy Buds Live. Těžko seženeš lepší wireless pecky a pokud překousneš že se oboje dělají v Číně... :D

No zajímavé že kolega má Buds made in Vietnam :)
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 25. 11. 2022 09:20

f1sker_ píše:Ja mam Soundpeats TrueAir2+ a so zvukom som spokojny (vzhladom na svoju cenu a ucel,na ktory som ich kupil). Priatelka ma SoundPEATS Air3 a tie su este lepsie.

Pekny prehlad je na https://www.scarbir.com/truewireless

Moc děkuji za odkaz, má tam dobré recenze a porovnání.
Pročetl jsem to a vybírám mezi SoundPEATS Air3 a Haylou GT6 - nezkoušel jsi je náhodou? :-)
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod molty 25. 11. 2022 16:01

Nemám moc naposloucháno, ale pokud bezdrátové, tak bych doporučil aspoň zkusit JBL Wave 300TWS, hrají hodně slušně. Ale když už je řeč o peckách, nedá mi, abych nedoporučil drátové Shozy BK, které jsem koupil tady na fóru, a které hrají prostě fantasticky.
molty
Junior

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 11. 2022 19:33

Já teď řešil co nejlepší bezdrátový HiFi zvuk do práce (né mušle). Vyzkoušel jsem toho fakt hodně a absolutně nejlepší podání muziky měly sluchadla: GT220 made in USA přes aptX spojených s vlajkou Xiaomi 11T pro z Číny s HiFi aplikací Tidal z USA. Neuvěřitelný zvuk leze z těch špuntíků.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 11. 2022 11:34

Obrázek

:-D

To ještě nic neznamená. To je určitě jen vajíčko z Číny. Přeci nemůžou být nejlepší bezdrátový špunty zrovna z Číny.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 26. 11. 2022 16:51

Pokud by někdo sháněl slušné pecky za cenu okolo 1000 Kč tak můj tip jsou:
SoundPEATS Air3 Deluxe HS...
Já v akci na BF sehnal i s dopravou za 960, ale ještě se dají v pohodě na německém amazonu za něco málo přes litr...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 28. 11. 2022 11:43

Ty HS nemají aptx co jsem vyčetl... Vzal jsem klasické Air 3 z alzy. Už je mám doma a jsem spokojen, za litr hrají fakt překvapivě dobře. :D

Fuck8r píše:Já teď řešil co nejlepší bezdrátový HiFi zvuk do práce (né mušle). Vyzkoušel jsem toho fakt hodně a absolutně nejlepší podání muziky měly sluchadla: GT220 made in USA přes aptX spojených s vlajkou Xiaomi 11T pro z Číny s HiFi aplikací Tidal z USA. Neuvěřitelný zvuk leze z těch špuntíků.

Nic těsnícího v uchu nesnesu. Proto pecky. :-)
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků