HiFiMAN Ananda Stealth Magnets spárované s RME ADI 2 DAC FS

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pjopek 7. 10. 2022 16:53

Zdravím,

prosím Vás, mám na zdejší hifi guru odborníky pár dotazů.

1) Byl by mi prosím někdo schopný tady napsat, jakou mám nastavit vhodnou 5-band Parametrickou eqvalizaci PEQ (+2 band basy a výšky) na RME ADI 2 DAC FS v2 (čip ES9028Q2M) k těm sluchátkům HiFiMAN Ananda SM? Našel jsem na původní Anandy PEQ od oratory1990, jaakkopasanen i od Amira z Audiosciencereview. Ale nikde na ty nové s těmi Stealth Magnets. RME jsem upgradoval na současně nejnovější driver verzi 0.9794 (k datu 9.9.2022).

2) K tomu PEQ se váže i druhý dotaz. Jak nastavím na RME správný preAmp gain (např. -9.5dB nebo -7.8dB, apod.)? Mám zapnutý Auto Ref Level, má to nějakou souvislost?

a) Mám to RME nastaveno takto u I/O Phones:
Source: Auto
Hi-Power: ON
Auto Ref Level: ON
Mono: OFF
Width: 1.00
M/S-Proc: OFF
Polarity: OFF
Crossfeed: 2
DA Filter: SD Sharp
De-Emphasis: Auto
Dual EQ: OFF
Volume: momentální při přehrávání
Lock Volume: OFF
Balence: <c>
Mute: OFF
Dim: OFF
Loopback to USB: OFF
Dig. DC Protection: ON

b) Nastavení RME u I/O Line Out:
Source: Auto
Ref Level: -5 dBu
Auto Ref Level: ON
Dual EQ: ON
vše ostatní stejné

c) I/O IEM nemám, tak nemám nastavené.

d) Nastavení EQ Enable/Presets:
EQ Enable: OFF
Load B/T w. Preset: OFF
Preset Select: Manual
Name: Ananda by Amir

e) Nastavení SETUP/Setups:
Setup Select: Load 1
Load Volume: with Setup

f) Nastavení SETUP/Options mám Phones/DSD/Power:
Mute Line vs Phones
Auto Standby: OFF
DSD Detection: ON
DSD Filter: 50 kHz


3) Pomůžu si, pokud zakoupím k těm HiFiMAN Ananda SM aftermarket kabel oproti tomu originálnímu, firemnímu (2 x 3.5 mm jack do mušlí a konektor 3.5 mm jack s redukcí na 6.3 mm pozlacený jack), když mám k dispozici "pouze" single ended 6.3 mm výstup z toho RME? Je mi jasné, že něco málo lepší zvuk by vyhovoval spíše balanced konektoru 4-pin XLR nebo 4.4 mm TRRRS balanced Pentaconn, jenomže tyhle nezapojím do DAC/AMP.


Děkuji za případné rady a odpovědi.
Pavel
Naposledy upravil pjopek dne 8. 10. 2022 00:29, celkově upraveno 1
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 7. 10. 2022 17:34

Je nějaký důvod nastavení Dual EQ na ON u linkového výstupu (odstavec b)? Tohle obvykle používají lidi při sluchátkovém poslechu s vadou sluchu na jednom uchu, nebo na každém uchu s jinou vadou. Vlastně nastavuješ EQ pro každý kanál jinak.

Bohužel jsem nastavení EQ pro Ananda Stealth taky neobjevil.

Lepším kabelem si podle mě určitě pomůžeš, ale musíš vědět kam bys chtěl zvuk posunout. Myšleno ve směru větší vzdušnost a jiskřivost projevu se zaměřením na výšší frekvence, nebo naopak větší hutnost se zaměřením na spodní pásma. I nesymetrická kabeláž dokáže se zvukem solidně hnout.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pjopek 7. 10. 2022 18:29

Aha, dobře, vypnul jsem Dual EQ: OFF u Line Out.

Jsem zvědavý jestli to někdo konečně udělá. Ten oratory1990 má tuším EQ na Arya Stealth, tak snad časem přidá i na ty Anandy Stealth, nejlépe konkrétně pro ten RME.

Co se týče kabelu, sluchátka mají basu na můj vkus docela hodně, často si přidávám nebo ubírám basy či výšky na tom RME, dle aktuální nahrávky a žánru, atd.
Koukal jsem na ten kabel od iBasso CB17, ale ten má konektor 4.4. mm Pentaconn, který bych využil pouze pro můj přenosný DAC/AMP FiiO KA3 k mobilu. Redukcí z Pentaconnu na single ended 6.3 mm si asi vůbec nepomůžu co?
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... Basso-CB17

Pak jsem ještě našel v Řecku obchod s Mogami kabelama:
https://www.audiocables.eu/products/mog ... 0-v4-he6se
https://www.audiocables.eu/products/mog ... s-xlr-trrs

Na YouTube jsem našel i fajn recenze na doporučené sluchátkové kabely k těm HiFiMAN sluchátkům (mám ještě Sundara 2020 po revizi náušníků), např. Apos Flow kabel (dodávají pouze USA nebo Kanada), nebo Hard audio kabel, Periapt cables, LQi Esprit UP-OCC Silver Plated Copper Headphone Cable, pak jsem tady zaregistroval vaše diskuze na kabely od Forza AudioWorks. Co myslíš? Zase nechci v tom kabelu utopit tisíce.
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 7. 10. 2022 21:09

Podívej se na kabely české firmy Kabelguru:
http://www.kabelguru.cz/product/sluchat ... y-kabel/52
Tyto kabely spíš projasní výšky.
Pokud bys chtěl utrácet, tak zmíněné polské Forza AudioWorks, což už je ovšem jak zvukově, tak finančně trošku jiná třída než Kabelguru, nebo Mogami. Prakticky nabízejí dvě verze kabelu z mědi a hybridní kombinace měděných a stříbrných pramenů (nikoliv postříbřená měď).
Buď robustní a dražší kabel s čeným opletením a nebo levnější s průhlednou izolací. Měď spíš zhutní zvuk, hybrid posílí výšky i basy:
https://forzaaudioworks.com/en/product. ... product=81
Za sebe můžu říct, že Forza stojí za to a je to v tomto oboru velice ceněná firma napříč audiosvětem. Ale je na opačném spektru dopadů na zvuk, než Kabelguru.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pjopek 8. 10. 2022 00:28

Hm, na tom Kabelguru je pro HiFiMAN sluchátkový kabel, ale 2x 2.5 mm do mušlí. Potřebuju jiný, 2x 3.5 mm, ale to by asi šlo vyrobit, kdybych tam napsal.
Mi se hrozně líbí ten Apos Flow Cabel. Navíc je z OCC 6N mědi (single crystal copper), solidně odstíněný, Neutrik konektor. Škoda, že nejde do ČR poslat.
https://apos.audio/collections/apos-flow-cables

Ty už ten RME používáš pouze jako samostatný DAC, když ho máš napojený ještě na lampový zesilovač Cayin HA-1A? O nějakém lampovém zesilovači jsem taky uvažoval. Vím, že dobré vyrábí Feliks Audio (Polsko). I když nejsou úplně marné, za ty peníze, ani některé xDuoo.

Nevíš náhodou, jestli ten RME jde použít současně jako Line Out pro aktivní reproduktory + jako samostatný DAC pro ten lampový zesilovač? I když člověk pak ztratí tu ekvalizaci sluchátek, když RME napojí s dalším sluchátkovým zesilovačem. Otázka zní, jestli to bude lepší!?
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 8. 10. 2022 02:01

U RME lze nastavit zvlášť EQ pro sluchátka a zvlášť pro linkový výstup do jiného zesilovače. Plus spoustu dalších nastavení, která si to pamatuje pro konkrétní vstup, či výstup, jako výstupní úroveň, crossfeed atd. A ano, používám ho jako DAC pro Cayin, s tím, že na něm používám EQ. Takže ekvalizér rozhodně neztratí při výstupu do jiného zesilovače. A pokud to povolíš, lze na RME v tomto režimu i regulovat hlasitost, basy atd.
Jinak má na výstupu klasické cinche a symetrické XLR konektory. Patrně jsou aktivní oboje současně, nemám zesilovač se symetrickým vstupem, takže to nevyzkouším, ale v praxi to půjde použít myslím tak, že bude hrát to, co bude zrovna zapnuté (aktivní repro přes cinche, či další zesilovač připojený symetricky).
Jinak s Kabelguru se domluvíš na všem, možná jsem ti jen poslal špatnou variantu kabelu, co se konektorů do mušlí týče. Kabely jsou to opravdu kvalitní s výrazným posunem oproti stock kabelům u sluchátek. Ale jak jsem zmínil, zvýrazní to spíš výškový projev, alespoň tak jsem to vnímal. A rovný bílý sluchátkový kabel je trošku tužší a možná náchylný na ušpinění (ale měl jsem ho cca půl roku a nic mu nebylo). A dnes až na sluchátkový kabel mám od nich USB i analogové propojovací kabely a jsem s nimi maximálně spokojen. Je to dost velká kvalitka za celkem malý český peníz, u těch analogových ve zvuku vnímám solidní přínos.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pjopek 8. 10. 2022 06:27

No jo, jenže potřebuju krmit aktivní repra přes XLR symetrické výstupy z RME, jinak ty repra brumí a hrajou nic moc, mám Adam Audio T5V. A žádný jiný výstup kromě RCA cinch už tam není, to je blbé. Takže jedině nesymetricky to propojit s tím lampovým nebo jiným zesilovačem... Anebo symetricky s tím, že ten zesilovač bude mít taky XLR výstupy a z něj napojím repra. Jenže tyhle stojí majlant.
Balanced headphone tube amplifier za rozumnou cenu je ten XDuoo MT-604 (XLR vstupy a XLR výstup na sluchátka), ale nehledal jsem zatím žádné recenze, apod. Chtělo by to vyzkoušet, jak to bude hrát včetně toho balanced sluchátkového kabelu.
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod lada5 8. 10. 2022 20:36

Ohledně sluchátkových i jiných kabelů bych se obrátil na Viktora nick dropadred levné a dobré a na míru jak si domluvíš.Najdeš ho i na Bazoši btr.
Napájení: Mudra Akustik
Data: Roon | Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2,Burson
Sluchátka: Audeze LCD-5 | DCA Stealth
lada5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zarkow 8. 10. 2022 20:50

Kabel od Viktora klidně vyzkoušej, provedení je výborné, zvukově lehce na světlejší stranu. Pokud ti zvukově sedne v rámci tvé sestavy, za ty peníze není co řešit.
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pjopek 28. 10. 2022 15:27

K dnešnímu dni, tj. 28.10. 2022 jsem na celém internetu nenašel tu parametrickou ekvalizaci sluchátek k HiFiMAN Ananda Stealth Magnets. Snad se ještě někdo hecne a vytvoří PEQ.

Jinak od Viktora jsem objednal tento týden pár kabelů, během příštího týdne by ten balík měl dorazit. Je mezi nimi i sluchátkový kabel s koncovkou 4-pin XLR + adaptér na 6.3 mm stereo jack.

Stejně tak by měl dorazit balík z Francie z Audiophonics, kde jsem nakonec objednal sluchátkový AMP/-preAMP SINGXER SA-1 za 499 EUR + nějaké poplatky + doprava, takže vyšel na 516.16 EUR. Bezmála 14 dní jsem sjížděl různé recenze, porovnání, měření, komentáře, symbiózu k RME ADI 2 DAC FS a k HiFiMAN Ananda sluchátkům a vyšel z toho vítězně poměrem cena/výkon SINGXER SA-1. Takže jsem těžce zvědavý až ho napojím a co z něj vyleze, v té mojí kombinaci, za mysteriózní esoterično :-)

Po redukovaném výběru jsem se rozhodoval mezi:
HeadAmp GS-X Mini
Schiit Jotunheim 2
Topping A90 Discrete
SMSL HO200
Xduoo MT-604
Tor Audio Fully Balanced Headphone Tube amplifier
Singxer SA-1

Mezi mé hlavní požadavky patřila plná symetrická konektivita. Dále mě zajímala nejvhodnější symbióza mezi jednotlivými komponenty nebo řekněme nejschůdnější kompromis i vzhledem k ceně.

Až vše propojím, nastavím a poslechnu, napíšu nějaké dojmy.
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod pjopek 22. 11. 2022 04:22

SINGXER SA-1 byla velice dobrá volba. Opravdu vynikající zesilovač v poměru cena/výkon. Za 516 EUR dostanete vysoce výkonný, plně vybavený sluchátkový Class A/B zesilovač a předzesilovač založený na diskrétních, plně vyvážených obvodech.
Zvuk bych charakterizoval jako velmi velmi čistý a tichý (takřka "dead silent"), hladký a teplý jako smetanové pohlazení, detailní s velkou mírou prostoru a bohatou zvukovou kulisou, pěknou separací jednotlivých hudebních nástrojů.
Co se porovnání zvukové kvality týče, je minimálně na stejné úrovni, né-li výše jako Schiit Jotunheim 2, Topping A90D nebo Monolith THX AAA-887. Lepší je pak např. Burson Audio Soloist 3X Performance nebo HeadAmp GS-X Mini (ale to je už jiná cenová kategorie).
Pro tento zesilovač je ale potřeba vybrat výkonný DAC, který SINGXER SA-1 utáhne, aniž byste ho museli přetěžovat kolečkem volume do maximálních hodnot.
RME ADI 2 DAC FS je plně dostačující (1/3 volume), další převodníky, které se doporučují jsou Denafrips Ares II nebo Gustard X26 Pro, ale myslím, že i takový Topping D70 by stačil.
Doporučuji shlédnout na YouTube nějaké recenze, např. od Passion For Sound, Soundnews, Currawong, Z Reviews.
https://soundnews.net/amplifiers/headph ... er-review/
Měření SINGXER SA-1 od Amira z Audiosciencereview je zde:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... amp.23365/

Další charakteristiku tam v diskuzi píše i samotný výrobce SINGXER SA-1.
Large balanced output power:
16Ω 10000mW
32Ω 5500mW
68Ω 3100mW
120Ω 2000mW
600Ω 380mW

Single-ended power: the corresponding balanced output power divided by four.

SA-1's Class A model:
Balanced 16 ohm load: below 500mw;
Balanced 32 ohm load: below 1000mw;
Balanced load of 68 ohms: below 3000mw;
Balance the load above 68 ohms: almost all power is Class A;

SA-1 headphone amplifier gains:
1. Single-ended input, single-ended output: low gain is 0db, high gain is 11db;
2. Single-ended input, balanced output: low gain is 6db, high gain is 17db;
3. Balanced input, single-ended output: low gain is -6db, high gain is 5db;
4. Balanced input, balanced output: low gain is 0db, high gain is 11db;

LOW-Z is low-impedance mode, HI-Z is high-impedance mode:
Low-impedance output impedance is 1.4 ohms (balanced) and 0.7 ohms (single-ended);
High-impedance output impedance is 11.4 ohms (balanced) and 10.7 ohms (single-ended);

At the front stage output, the single-ended impedance is 22.5 ohms, and the balanced impedance is 45 ohms.

Usage suggestions and precautions:
1. Based on the SA-1 is an amp with a fully balanced design concept, it has made the greatest optimization for total balance. Therefore, the recommended way to use it is: balanced input and balanced output, followed by single-ended input and balanced output.
2. If you need to use single-ended, it is recommended to use single-ended input; it is not recommended to use balanced input, single-ended output.
3. For high-sensitive headphones such as earplugs, high gain mode is not recommended.

The design ideas of SA1 are different from other manufacturers;
Balance the input and output for maximum performance.
SA1 is based on a fully balanced design, from input to volume control (quadruple ALPS RK27 volume potentiometer), 4 identical amplifier circuits.
The potentiometer is manually selected to ensure channel balance at low volume.
Other manufacturers may convert the balanced input to single-ended, and the volume potentiometer just uses a clean 2-connect potentiometer.
SA-1 uses op amps from TI and the transistors from ON Semiconductor.
The 4 code switches at the bottom are from ALPS.
We test every ALPS potentiometer to meet our requirements.

tom.chen - the designer of SA-1 from Singxer.
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod tesarpa 22. 11. 2022 08:13

RME ADI 2 neznám detailně, ale nebylo by lepší vynechat jeho ovládání hlasitosti a pouštět ho do zesilovače v režimu DAC s konstantní úrovní, která je obvykle u RCA 2 volty a XLR 4 volty? Tyto úrovně nabízí prakticky každý normální DAC, snad s výjimkou některých maličkých donglů. Dokonce řada DACů generuje větší úroveň signálu, což je myslím ke škodě, protože předzesilovače / zesilovače na to nemusí být konstruovány a pak to dohromady není optimální. Neplatí vždy, že více = lépe.
tesarpa
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 22. 11. 2022 08:24

U RME právě měníš tu výstupní úroveň. Samozřejmě ji můžeš zamknout atd.
A souhlas s tím, že víc může být hůř. Třeba u lampových zesilovačů je lepší nastavit nižší úroveň, protože se snáz přebudí.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pjopek 22. 11. 2022 18:20

Když jsem napsal 1/3 volume, měl jsem na mysli kolečko volume na SINGXER SA-1, který je spárovaný s RME ADI 2 právě v tom režimu DAC na konstantní úroveň. Mám nastaveno u RME ADI 2 úroveň hlasitosti na 0.0 dBr (tzn. měla by to být nejvyšší dosažitelná hlasitost RME).
Z recenze jsem se dověděl, že pro RME s čipem ESS9028Q2M, když se nastaví Volume na 0.0 dBr a zvolí Auto Reference Level, tak by měla teoreticky vznikat na výstupech XLR hodnota el. napětí 6.91Vrms. Pro tento ESS čip bylo ale praktickým reálným měřením naměřeno 7.13Vrms při Volume 0.0 dBr, ze kterého budu vycházet. Naměřené hodnoty jsou výjmuty z tohoto článku.

https://www.audiosciencereview.com/foru ... amp.35377/

Když hodnotu el. napětí převedu na volty, pak
V = Vrms × √2
V = 7.13 x 1.414
V = 10.08

Takže na výstupu XLR u RME by mělo být prakticky při volume 0.0 dBr elektrické napětí 10.08V při THD+N -116.6 dB. I když popravdě vzhledem ke skutečnostem, které píše v recenzi Soundnews (viz. níže) mi to příjde jako moc velká hodnota napětí, když takový Gustard X26 Pro nebo Topping D70S má na výstupech 5V. Ale opravdu dle návodu k RME ADI 2, strana č.54 Technické parametry, se skutečně uvádí, že Phones, as XLR:
Output level at 0 dBFS, High Power, load 100 Ohm or up: +22 dBu (10 V)

Soundnews v recenzi (zdroj viz. předchozí příspěvek) na SINGXER SA-1 mimojiné píše:

"If your DAC outputs 4V or less on its XLR output, then SA-1 will be almost maxed out with headphones like Audeze LCD-4, but if your DAC provides a higher voltage like 5V (Topping D70S, Gustard X26 PRO) or 6V (Gustard A22), then that will work as a gain increase and SA-1 will offer you back more power, driving harder loads much easier. When I’ve used it with the Audiobyte Hydravox that outputs 3.8V, Singxer struggled a bit and it worked much better with DACs that offered a higher voltage.
I’ve used it the most with a Gustard X26 PRO (5V) and it worked perfectly fine with it, as SA-1 easily drove every headphone I had around, except for the Hifiman Susvara that needs a much higher gain and a lot more power."

Z toho všeho mi vyplývá, že el. napětí 4V na výstupu XLR převodníku je pro tento zesilovač SINGXER SA-1 naprosté minimum, samozřejmě i s ohledem na zvolené, použité sluchátka (pozn. čím nižší impedance sluchátek a čím větší citlivost sluchátek, tím půjdou sluchátka lépe vybudit). Projeví se to tím, že pak musíte Volume na svém zesilovači přetěžovat, a vybudit jej na maximum. Já mám u SINGXER SA-1 (high gain) kolečko na cca 1/3 Volume, což by odpovídalo tomu, že RME ADI 2 má na výstupu XLR dle výpočtu hodnotu elektrického napětí 10.08V při nastavení hlasitosti na 0.0 dBr, což se jeví jako vynikající hodnota všeobecně mezi DACy. Takže lepší je použít převodník s alespoň 5V výstupem a více.
Naposledy upravil pjopek dne 23. 11. 2022 03:57, celkově upraveno 2
Síťový filtr: Ludic Heimdall G30
DAC: RME ADI-2 FS
AMP: SingXer SA-1
Sluchátka: HiFiMAN Arya Stealth
Repro: Adam Audio T5V
pjopek
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 22. 11. 2022 20:56

S tím nastavením RME je to s výstupními hodnotami tak jak píšeš. Ale on chce opravdu každý zesilovač něco jiného. Když jsem takhle nastavil RME, tak mě lampáč Cayin HA-1A dost zkresloval, takže mám nastaveno dBr na -16 a dBu na +7 (to druhé se automaticky mění dle EQ atd, protože mám aktivní Autoref level) a Cayin na cca 40% hlasitosti do nějakých 32Ω.
Taky se mi u naprosté většiny solid state zesilovačů nejvíc líbil maximální gain a stažená hlasitost, hrálo to líp, dynamičtěji jak nízký gain a vyšší hlasitost. Prostě každý stroj chce něco jiného a příručky beru jako orientační, ale řídím se ušima a pocity.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků