Reklamace Koss

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod a 13. 8. 2005 20:20

AstorLights píše:to může znamenat jen to že mají extrémně levné náklady na výrobu i těch nejdražších modelů :lol:!/quote]


a co si cakal? jasne ze to tak
a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seiceach 13. 8. 2005 20:38

AstorLights píše:Zavezl jsem si je osobně do Ostravy, nechtělo se mi je posílat a čekat.
a/quote]


Tak to já si zase osobně zajdu do toho servisu v Praze :-) Díky moc.
Seiceach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AstorLights 13. 8. 2005 21:26

Seiceach píše:
AstorLights píše:Zavezl jsem si je osobně do Ostravy, nechtělo se mi je posílat a čekat.
a/quote]

Tak to já si zase osobně zajdu do toho servisu v Praze :-) Díky moc.o/quote]


Jen pro pořádek - to napsal Narcissus.
Behold, AstorLights had spoken !
AstorLights
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 14. 8. 2005 00:05

Jo, to jsem psal já :D

Ale jinak kossí přístup je super, Porty Pro mám asi šest let, používám je téměř denně a díky doživotní záruce stále vypadají jako nová.
...ale taky se o ně starám, že :)
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 14. 8. 2005 01:30

AstorLights píše:to že u těch kossů píšou že nezáleží na cenové relaci ... hmm... to může znamenat jen to že mají extrémně levné náklady na výrobu i těch nejdražších modelů :lol:g/quote]


Nevim, proc si myslis, ze vetsinu ceny vyrobku tvori vyrobni naklady - tak to temer nikdy neni (at uz jde o CocaColu nebo motherboard).
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AstorLights 14. 8. 2005 09:09

[quote="Lukáš Mach"tNevim, proc si myslis, ze vetsinu ceny vyrobku tvori vyrobni naklady - tak to temer nikdy neni (at uz jde o CocaColu nebo motherboard).[/quote]

Mě je to jasné, spíš jsem chtěl poukázat na to, že to ta firma dává tak očividně najevo. Mám takové tušení že ledaskterý zákázník pocítí jakousi nechuť platit 18set za "pojištění" (když je pak servis vyměňuje za 200).

Že by si mohl myslet že vlastně draze kupuje docela levnou věc - což budí nedůvěru ke kvalitě "nojo, paní, já se nedivím že to mění jen za 2 stovky, na to kolik to stojí peněz, to bude asi pěknej šmejd co je furt rozbitej a tak se snaží ještě tahat peníze za opravy."

Kdyby ve vedlejším obchodě někdo začal prodávat ty samé sluchátka řekněme za poloviční cenu bez té možnosti výměny... odhaduju že by většina šla tam "Koukněte paní, tady je prodávají taky a slyšela jsem vod Kropáčkové, vona u nás dělá domovnici, že ty co nakoupíte u nich, mají dráty dovezené z německa, kdežto tamti to prej vozí levně z číny, nebo có..."

Nadruhoustranu tuším že si to Kossí bratři velmi dobře spočítali.
Behold, AstorLights had spoken !
AstorLights
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 14. 8. 2005 13:13

AstorLights: No nevim, jestli muzes na rohliky uplatnovat stejny uvahy jako na hardware. Ja si nekoupil konkurencni Sennheisery mj. proto, ze byly moc levny.
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puck 14. 8. 2005 13:42

dozivotna zaruka sa vztahuje na kvalitu zvuku
2 rocna zaruka je na vsetko ostatne

ked sa na ne posadis, tak to asi velmi tazko zreklamujes, ale za pokus to stoji :-)
puck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 14. 8. 2005 14:45

homomorfismus píše:Chupacabras: je to jako z jiného časoprostoru, ale je to tak - http://www.eurostar-ostrava.cz/verze04/ ... =454/quote]

puck: :roll:
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filo 14. 8. 2005 15:05

Moje zkusenost : Kossy Porta Pro mam uz 10let. Za tu dobu byly v ramci dozivotni zaruky 4x na "reklamaci" v Eurostaru (Ostrava). Dvakrat se mi povedlo vytrhnout pripajene kabely u sluchatka a mel jsem prosoupane molitany, jednou jsem ulomil umelohmotny drzak a naposled mi zacal reproduktorek vypadavat z nahlavniku (vychechlal se). Vysledek ? VZDY bezproblemova reklamace, naposledy mi dokonce vymenili cela!! sluchatka za fungl nova + pridali nahradni polstarky, protoze bylo videt, ze se mi v dohledne dobe zase prosoupe molitan. To vse prosim za 150,-Kc.
Kudy chodim, tudi Kossy chvalim, protoze to je jedina mi znama firma, u ktere opravdu dozivotni zaruka funguje a navic se mi vstupni investice cca 2000,- za ty roky bohate vratila.
Filo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seiceach 15. 8. 2005 08:58

Já jsem taky maximálně spokojen - nemám k nim jedinou výtku.
Zde ještě přidávám off vyjádření Gothicu:

...doživotní záruka se zvtahuje ja jakoukoliv závadu. Žádné doklady nepotøebujete. Oprava Vás bude stát jen paušál z doživotní záruky (200Kè)...

Takže hurá - po třechl letech budu dnes mít nová sluchátka...super.
Seiceach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mim0 15. 8. 2005 09:32

Jasne mam taky portyPro uz asi 2 roky jednou sem na ne stoupl a ulomil sem jedno sluchatko poslal sem to tam a do 2 tydnu me poslali uplne novy zabaleny,,,hehe.Zadny jiny sluchatka nez kossy bych si uz nekoupil a to prave proto, ze se nemusim bat
Mim0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lzap 15. 8. 2005 09:37

lzap
Junior

Odeslat příspěvekod wind of light 1. 6. 2007 12:33

Ta jejich pausalni cena za opravu cca 200,- opravdu funguje. Nejedna se ale o reklamaci. Jinak mne uz omrzelo porad je posilat na opravu kazdych pul roku, protoze to je zhruba doba po ktere u nich dochazi ke zhorseni reprodukce basu. Podobnou zkusenost jsem slysel od vice lidi.
wind of light
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xray0045 4. 6. 2007 00:00

Koss sluchatka jsou skutecne na cely zivot. V zaruce je samozrejme opravi bez mrknuti oka a po zaruce je opravi taky. Opravi na nich cokoliv bez jakehokoliv dotazu co a jak jste s nima delali. Proste zaplatite 200,- a dostanete opraveny nebo dokonce novy sluchatka. Tohle plati urcite pro PortaPro nevim jak pro ostatni. Takze jejich sluchatek pokud je neztratite se uz nezbavite, taky kdo by to delal, hrajou suprove :D
xray0045
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků