Sluchátka do 1500 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Candy 8. 11. 2005 15:38

Jaká sluchátka do 1500 byste mi doporučili? Moc se v tom nevyznám.
Candy
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 8. 11. 2005 15:44

Zalezi na co je chces pokud chces univerzalni jak k PC tak mp3 prehravaci tak napr. KOSS SPORTA PRO(http://www.koss.cz). Kdybys priplatil jeste 500 tak bys mohl met KOSS PORTA PRO coz jsou nejlepsi prenosna sluchatka do 3000. Vyhodou sluchatek KOSS krome skveleho zvuku a ergonomie je dozivotni zaruka na jakekoliv poskozeni(nikdy nevis kdy si je muzes nar. rozesednout)
Jinak tu byla podobna diskuze:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=9445&highlight=
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Candy 8. 11. 2005 16:02

Jo, na tyhle jsem taky koukal, mám takovej pocit, že je to ucho (nebo prostě to spojovadlo) strašně křehký, nemůže se to ohnout nebo zlomit?
Candy
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 8. 11. 2005 16:10

Nevim ted jestli myslis PORTY nebo SPORTY.

Ja mam doma nekolik let PORTY a urcite snima nezachazim jak v bavlnce a jeste se me na nich nic zlomit nepodaril(celkove jsou z kvalitniho pastu a z kovu). PORTY se uz vyrabej skoro 20 let a neslysel jsem ze by stim mel nekdo problemy. Pokud by se ti to hrubym zachazenim presto podarilo zlomit tak mas na dozivotni zaruku a za manipulacni poplatek ti je vymeni nebo opravi. Nejlip udelas kdyz si zajdes prohlednout a poslechnout do obchodu.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Candy 8. 11. 2005 16:31

Asi jo, dík za tip. Spíš si koupim SPORTY pac se mi TY PORTY děsně nelíběj...
Candy
Junior

Odeslat příspěvekod Ander 8. 11. 2005 16:33

Candy píše:Jaká sluchátka do 1500 byste mi doporučili? Moc se v tom nevyznám.
Nestaci znat, musime nase vedeni uplatnit.
Nestaci chtit, musime konat. (Bruce Lee)
Ander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Candy 8. 11. 2005 21:03

Ta doživotní záruka bude nějaká vadná. :) Máte s tím někdo zkušenosti? NA jejich stránkách se vyskytuje tahle vtipná věta. :)
"Z doživotní záruky jsou vyloučeny poškození způsobené nesprávným použitím či zneužitím sluchátek, případně porušením podmínek kupní smlouvy."
Candy
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 8. 11. 2005 21:45

Znamej reklamoval PORTY uplne *****:chrcely, polepene sedrene molitany sekundovym lepidlem, polamane, nekolikrat pajeny privodni kablik a bezproblemu mu je opravili(z puvodnich sluchtek nechali jen hlavovy most) za manipulacni poplatek 150kc(ted ja mam pocit 200kc).

Tady jsem se to uz resilo:

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=644&highlight=koss
A tady v teto diskuzi by melo bejt tez neco o reklamacich KOSSu:
http://www.mp3store.cz/prenosna-sluchat ... :komentare

EDIT:
Jo a abych nevypadal jako dealer KOSS :D tak se jeste kukni na Senheiser PX-100 To jsou tez dobra sluchatka a nekterym lidem jejich podani hudby vic vyhovuje nez u PORT.
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod shrek 8. 11. 2005 21:55

Porty Pro jsou jednak ošklivé a jednak obtěžují okolí. Na veřejnost bych s nimi raději moc nechodil.
shrek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 8. 11. 2005 22:06

Co se komu libi nebo nelibi je individualni
Nesouhlasim s tebou, PORTY maj asi nejvic nadcasovy design ve spotrebni elktronice. Rekni me jiny vyrobek ve spotrebni lektronice kterej se vyrabi 20 let prakticky beze zmen. Ani po 20letech nemuzes rict ze by byl okoukany nebo zastaraly a stale se tyto sluchatka skvele prodavaji.
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivorek 8. 11. 2005 22:33

Porta Pro jsou fakt hnusné sluchátka!!! Nechápu, kdo může napsat, ze maji nadčasovy design !
pivorek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davidak 8. 11. 2005 22:50

Sporta pro, mám je , jsou docela robustní a zvuk skvělej. víc se dočteš tady v mp3 diskuzích, už se to tu dost řešilo.
davidak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod khihihi 9. 11. 2005 02:41

pivorek píše:Porta Pro jsou fakt hnusné sluchátka!!! Nechápu, kdo může napsat, ze maji nadčasovy design !s/quote]

a stax, grado etc.. su pekne?
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krizko 9. 11. 2005 07:49

Ja neviem, ale nie je pri sluchatkach dolezitejsi zvuk??? Je mi total egal co si ludia pomyslia....PortaPro mozno nie su dizajnovo na tej najvyssej urovni (aj ked je to otazka vkusu, ja osobne by som im aj teraz po 20.rokoch dal za dizajn znamku 2 :-) ) ale kazdy, kto sa bude na ich nositela bude uskrnat kvoli tomu "co za obludu to ma ten clovek na hlave", je pre mna ignorant a "znalec". Taki ludia nech si kupuju tie dizajnerske skvosty za par korun a nech ziju vo svojom svete nevedomosti ... hlavne ze zijeme v slobodnej krajine, kde si moze kazdy kupit co len chce a nosit na hlave co sa mu paci, no nie? Takze ked sa niekomu nepacia, pretoze su skarede a obtazuju okolie, nech sa paci, konkurencia je velka, na vyber je toho ozaj dost. Tot vsjo .... :-)
Říkám vám po dobrym: neserte mě, soudruzi!
krizko
Junior

Odeslat příspěvekod anio 9. 11. 2005 08:11

pokud bych výhodně nekoupil Porty (1.3k) šel bych do těchto:

jednoznačně AKG K26P (1.213 Kč) http://www.muzikant.cz nebo Sennheiser PX100 (1.122 Kč)
anio
Junior

Další stránka