Koss Porta Pro Jr.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jhruska 9. 12. 2005 21:31

Dobrý den, na internetu jsem se dočetl o Koss Porta Pro Jr. , které by měly být identické jako Porta Pro, ale nemají comfort zone.Neviděli ste je v nějakém e-shopu?Nebo máte o nich bližší informace?
jhruska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 9. 12. 2005 21:47

KOSS PORTA PRO JR(junior) se uz peknych par let nevyraby. Asi ti nezbude nic jineho nez vzit klasicky KOSS PORTA PRO.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kuzmo 12. 8. 2006 12:50

maju ich na amazon.co.uk
kuzmo
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 12. 8. 2006 13:05

teť je novinka Koss Porta Pro 2 také nemájí comfort zone.(budou tudiš o něco levnější) klasické porty pro se dají sehnat už kolem 1200-1300kč tak se mi zdá zbytečné přemýšlet nad nějákou "osekanou" verzí.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Narcissus 12. 8. 2006 15:13

Další variantou můžou být i Sporta Pro, nejsou designově už tak výrazně zpracované, jsou levnější, zvuk je téměř stejný a hlavový most se dá otočit za hlavu.

FaZZy: můžeš dát nějaký odkaz Na Porta Pro 2? Nemůžu je najít.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 12. 8. 2006 15:25

tady je něco málo o nich jinak sorta a porta pro nebudou mít stejný zvuk protože mají rozdílné měniče.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Narcissus 12. 8. 2006 16:10

Jersey: aha, díky. Já jsem je hledal na oficiálních stránkách, a tam nějak nejsou, pokud jsem nebyl mimo.
FaZZy: S těma Portama / Sportama je to možné, Sporty jsem měl naposledy v ruce minimálně před pěti lety.

A jak se tak na ně dívám, rozdíl mezi juniorama a dvojkama je asi jenom v tom designu. Porta Pro 2 vypadají líp, i když s klasikou se nemůžou rovnat :).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod Dexter666 16. 8. 2006 07:41

Hm... jr. bola asi fakt len nejaka limitovana verzia... Asi nieco ako Porta Pro 2000, tie keby som zohnal, tak som za ne schopny zaplatit dost cashov... Zda sa mi, ze to boli Porta Pro len fakt s modernym vzhladom... Aj ked hlavovy most bol tusim z plastu, co povazujem za velku nevyhodu...
Dexter666
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 16. 8. 2006 11:08

Porta Pro 2000 pokut se nemílím tak byly uzavřená sluchátka byla neskladná a hodně drahá. Dost lidí je má tak když bude někdo ochoten ti je prodat.(o tom sice pochybuji)
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 16. 8. 2006 12:45

PP2000 byla naopak dosti skladná (skládací) a otevřená. Drahá (3120kč) asi jak pro koho.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 16. 8. 2006 12:56

Porta Pro 2 se na evropský trh nedodávaly (a nedodávají) a jsou stará min. 6 let (ale vzhledem k tomu, že se ještě balila i do papírové krabice, budou nejspíš ještě starší).

PP Jr. byl úplně normální model, který se jednoduše přestal vyrábět. Nic mysteriózního ;)
pHp
Mírně pokročilý