Jaké sluchátka (pecky) do uší?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dave84 5. 1. 2006 18:30

Chci si kopit nějaké kvalitní pecky do uší, ale vůbec se v tom neorientuju.Chci prostě aby hrály čistě a byly tam dobré basy.Cena tak max. kolem 1000 kč.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 5. 1. 2006 18:39

Kdybych měl těch 1000 Kč, tak si koupím Koss the plug. Všichni je docela chválí, že hrajou dobře. Jsou zajímavé tím, že na konci sluchátek jsou takové tvarovatelné molitanky (něco jako plastelína), které zmáčkneš, dáš do ucha, hmota se zvětší a drží ti tam - pak se dají samozřejmě normálně vyndat :D .
MK
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod holubko 5. 1. 2006 18:43

aj ja som pocul xvalu na KOSS plug to sa narve az to zvukovodu :) ale poziciavat to niekomu by asi nebolo zrovna hygienicke
ale basy to ma vdaka tomu velmi slusne
holubko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 5. 1. 2006 18:45

CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suah 5. 1. 2006 19:03

Koss the plug su vyborne...mozem len odporucit...
suah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 5. 1. 2006 19:09

No zatím z diskuzí a pod. se mi docela líbí ty Koss plugy, ale bojím se, že mi pořádně nebudou držet v uších, a navíc sem četl, že ty molitanky, nebo co to je se musí měnit, protože už později kloužou.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas Kobert 5. 1. 2006 20:08

ja akurat mam tie Kossy plugy, ale az tak velmi by som ich neprechvalil. Uz som mal predtym aj Sony Phontopia. Teraz ich idem kupit znova. Mne prave ta pena, z ktorych su tie Kossy zacala dost vadit v usiach. Je to zlozitejsia udrzba. Skor by som odporucal sony a mal som aj myslim nejake etymotic(E2). Tie boli dost dobre, ale o nieco drahsie.
Tomas Kobert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M3pI-IIsT0 5. 1. 2006 20:15

Radsej zainvestu do niecoho poriadneho, ved ked nieco kupit tak uz poriadne, odporucam koss - dozivotna zaruka i ked si na ne sadnes :wink: , doporucujem KOSS - Porta pro, bomba za tie prachy okolo 3000sk super kvalita, len same dobre hodnotenia uzvatelou, ja inac som tiez vahal ci zainvestujem tolko penazi ale teraz to nelutujem, mam SB-40 su fakt super, ale ja som si tieto vybral lebo som potreboval komunikacne.
M3pI-IIsT0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 5. 1. 2006 20:30

No chci určitě špunty, protože sluchátka na hlavu jsou pro mě prostě velké a špunty se mi vlezou krásně do kapsy k mobilu.Koss plugu se bojím, že nebudou držet, tak si asi koupím sennheisery mx450, podle ohlasů mají slušný sound a navíc jsou za hubičku.
http://www.headphone.com/guide/by-headp ... -bud-type/
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod finchos 5. 1. 2006 20:58

u me to jednoznacne vyhrali sennheiser mx550,nejvyssi model z rady do usi.stoji neco pres 500,-.donesl mi je jezisek :) a nemuzu si je vynachvalit.cistej zvuk,basy tak akorat,a navic to ovladani hlasitosti na kabelu,proste parada.ja radim Sennheiser MX550 !!! ;)
finchos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 5. 1. 2006 21:16

finchos píše:u me to jednoznacne vyhrali sennheiser mx550,nejvyssi model z rady do usi.stoji neco pres 500,-.donesl mi je jezisek :) a nemuzu si je vynachvalit.cistej zvuk,basy tak akorat,a navic to ovladani hlasitosti na kabelu,proste parada.ja radim Sennheiser MX550 !!! ;)


jak ti sedí u uchu? díval jsem se na ně a taky se mi líbily.
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod finchos 5. 1. 2006 23:19

jj me se zalibily na prvni pohled ;)

jinak me sedi dobre,netlaci,nemaji tendenci vypadavat,proste akorat
finchos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod map 5. 1. 2006 23:27

Používám Sennheiser MX350 a naprostá spokojenost. Slušný zvuk, ergonomie a navíc mají asymetrický kabel (přes hlavu).
No one can hear when you're screaming in digital...
map
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 5. 1. 2006 23:43

Které sennheisery mx mají ovládání hlasitosti, na kabelu?
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod map 6. 1. 2006 12:12

MX550

Viz třeba Sennheiser CZ.
No one can hear when you're screaming in digital...
map
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků