Jake sluchatka? koss sporta pro; koss ksc55; koss the plug?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod warezz 13. 1. 2006 16:54

dobry den potreboval bych poradit.uvazuji o koupi novych sluchatek a rozhoduji se mezi koss sporta pro, koss ksc55 nebo koss the plug.vzhledem k tomu, ze je potrebuju na poslech hlavne ve vlaku, kde je velice rusne prostredi uvazuji o plugech.chci se zeptat jestli ksc55 a sporty hodne rusi okoli a jak moc tlumi okolni zvuk popr. ktere z techto sluchatek maji nejkvalitnejsi reprodukci.dekuji za odpovedi

// decried - upraveny nazov threadu. Prestudujte si, prosim, Tipy, ako napisat spravny titulok.
warezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x_based 13. 1. 2006 16:56

jsou to otevrena sluchatka takze obe 2 negativni vlastnosti, nezbyva nez plugy nebo rusit okoli
x_based
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jhruska 13. 1. 2006 17:22

Ačkoli jsem neslyšel Sporty,ale vlastním Porty, tak ot bude něco podobného, ale mají prý husté basy.Nepřirozené.Ale, plugy ti nebudou dávat takový zvuk, takové basy.Bral bych ksc 55,znám je, měl jsem je na hlavě něco přes hodinu a hrají výtečně, mezi Porty není veliký rozdíl.Jen ta jejich konstrukce tlačí za ušima, je to o zvyku a o hlavě :-) ... Hele, plugy si těžko kvůli hygieně neozkoušíš v obchodě, takže se spíš ptej po sportech a KSC...
Octavia 2
jhruska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matth3w 13. 1. 2006 17:37

a co cena myslím do kolika Kč
matth3w
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jhruska 13. 1. 2006 17:39

plugy kolem 1000,-
ksc 55 - 1150,-
sporta pro - kolem 1300,jak kde, u nás v globusu i za 1190
Octavia 2
jhruska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matth3w 13. 1. 2006 17:57

ja myslel kolik do toho chce vrazit
matth3w
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warezz 13. 1. 2006 18:41

cenovy rozdil neni zas tak velky, takze me spis zajima jak moc velky je rozdil mezi kvalitou zvuku plugu a ksc55 a jak ksc55 rusi sve okoli a tlumi zvuky.
warezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 13. 1. 2006 18:49

Zajdi si do obchodu a sluchatka si poslechni a podle toho vybirej. Kazdy ma jiny sluch, tak nedej na nazory ostanich a porovnej sam.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod warezz 13. 1. 2006 18:55

koss the plug mi ale asi nedaji poslechnout
warezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 13. 1. 2006 19:26

Ale ostani jo. Aspon budes met prehled.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod J1RK4 13. 1. 2006 20:41

Já jsem čerstvým majitelem sluchátek koss the plug a jsem plně spokojený. Taky jezdím vlakem a tyto sluchátka plně izolují od okolních vlivů. Zalezou krásně do uší, takže slyšíš jen hudbu a nemusíš přeřvávat okolí. Stačí ti tedy nižší hlasitost ==> šetrnější k uším. Zvuk je perfektní, nikdy bych si nemyslel, že takhle můžou hrát pecky. Na druhou stranu je ale potřeba říct, že každému do uší nesednou. Dostaneš k nim sice víc pěnových válečků, ale někdy nesedí ani jedny...můžeš si je ale lehce upravit. V obchodě mi je taky nechtěli dát na vyzkoušení, ale trval jsem na tom, že bez vyzkoušení si je nekoupím. Prodavač říkal něco jako: "Tak si je teda můžete vyzkoušet, protože se vám líbit budou.". Vyber podle sebe, já nemůžu porovnávat mezi těmi třemi sluchátky, jen dávám takovou minirecenzy jedněch z nich.
Myslet si cokoli o čemkoli je nesmírně snadné, a to tím spíše, čím méně o tom člověk ví. Pro toho, komu jde o poctivou názorovou angažovanost, je těžké utvářet si názor a často se názoru zdrží, když prostě ví, že mu unikají relevantní fakta.
J1RK4
Junior