Reklamace Koss P/15

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 24. 1. 2006 21:50

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste někdo reklamoval tato sluchátka? .. Utrhl se mi kablík a zajímá mě, jestli mi dají nové nebo to opraví?
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod drAcOniS 25. 1. 2006 12:34

Osobně mám zkušenost s The Plug - vyměněno za nová. Nicméně není přece nic jednoduššího, než si zavolat přímo na servis: 596 136 916...
Nikon D80 + Tamron 17-50mm F2.8 XR Di II LD Asp.(IF) + Sigma 70-200mm F2.8 EX APO HSM
drAcOniS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zabar 25. 1. 2006 13:10

Reklamoval jsem jine Kossy. Bud je mas v dvoulete zaruce a bezplatne ti je opravi/vymeni nebo je mas v dozivotni zaruce a opravi/vymeni je za poplatek 200,-.
zabar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 25. 1. 2006 13:57

zabar: Nezlobte se, ale nemáte tak úplně pravdu. Jsou-li sluchátka ve dvouleté záruce a jsou evidentně mechanicky poškozena, je už na servisním technikovi, jak se k tomu postaví. V některých případech je oprava psána jako DZ, ale neúčtuje se. V jiných je účtován poplatek 200,- i během dvouleté záruky.
Takže to jen na upřesnění.
drAcOniS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FastIkarus 29. 1. 2006 19:31

už jsem sem někam psal, že mám zkušenost ulomenej kabel a zlomenej most, oboje výměna zdarma a kámoš jednou nehrálo jedno sluchátko a jednou úplně rozpadlej most a oboje oprava zdarma...
Lidé se dělí do 10 skupin: na ty, kteří rozumí dvojkové soustavě a na ty, kteří ne :p
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod OndraFF 29. 1. 2006 19:44

Jo, servis Kossu je opravdu skvely, ja jsem tam "reklamoval" uz 2x a pokazde vymena. Prvni byly studiova sluchatka a roztrhane nausniky a druhe koss porta pro a odlomene sluchatko...
OndraFF
Junior