Jaká sluchátka - na rock, metal - cestování

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod schm20 18. 5. 2006 19:16

Mám mp3 přehrávač iAudio G3 a sháním k nim nějaká kvalitní sluchátka do 1000Kč. Budou používána především venku při chůzi a při cestování autobusem. Zaujali mě třeba tyto :
http://www.megafoto.cz/shop/product_inf ... cd46c906d2

Pokud máte nějaké tipy jaké si koupit tak prosím něco podobného co jsem uvedl.
schm20
Junior

Odeslat příspěvekod sterivap 18. 5. 2006 19:26

Koss Porta Pro-trochu víc než litr ale na pár let máš vystaráno...
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod schm20 18. 5. 2006 19:29

jo ty jsem slyšel že mají dobrý zvuk ale jsou spíše na doma, na cestování atd. se mi moc vhodná nezdají
schm20
Junior

Odeslat příspěvekod martinusII 18. 5. 2006 19:31

Mam Koss The Plug a taktiez iAudio G3, a ties pocuvam metal, najmä black/death pokial ekvalizer vytianes trochu na vyskach nemaj tato kombinacia chybu. Do autobusu ako stvorene - absolutna izolacia od akychkolvek hlukov :mrgreen:
martinusII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sterivap 18. 5. 2006 19:34

Já nejsem prodavač-jsou malá, skládací a vynikající-na obrázcích vypadají dost velká ale dají se sbalit. Ale jak říkám, kup co chceš... Nevím, co si představuješ pod pojmem cestování atd... do vody pravda nebudou vhodná-bez urážky. Tady jsou dnes všichni citliví na slovo přesto, že jsme vyhráli....
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod schm20 18. 5. 2006 19:42

ne tak ne, ale budu s nimi denně cestovat autobusem a chodit tak bych chtěl aby byli pohodlné chápeš ne?.....a ty se mi moc na toto nezdají, asi koupím ty KOSS The plug

P.S. Můžete mi vysvětlit jaký je rozdíl mezi KOSS THE PLUG a KOSS SPARK PLUG ??? stojí stejně a vypadají stejně, tak se jen ptám.
schm20
Junior

Odeslat příspěvekod martinusII 18. 5. 2006 19:42

Rozdiel je len v dizajne...
martinusII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schm20 18. 5. 2006 19:54

tak to je v pohodě
Ještě otázka MartinussII - jak drží v uších?? netlačí?? nevypadávají?
schm20
Junior

Odeslat příspěvekod D.snap 18. 5. 2006 19:55

Jeste zkus pouvazovat nad Creative EP-630 . Neco podobnyho jako Spark Plug, ale podle mnoha zkusenosti hraji o dost lepe...
D.snap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schm20 18. 5. 2006 20:03

a jak je to s tou zárukou budu ji mít doživotní??
schm20
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 18. 5. 2006 20:20

Kludne KOSS GT 5 počúvam na tom BLACK-DEATH metal stihajú v pohode. Doživotná záruka
http://www.progamingshop.sk/koss-gt5-p- ... rers_id=11
Naposledy upravil metla23 dne 18. 5. 2006 20:21, celkově upraveno 1
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior

Odeslat příspěvekod martinusII 18. 5. 2006 20:20

U plugov ano. Dokonca sa ani neopravuju, ale rovno menia za nove - vlastna skusenost. mal som zlomeny len kablik a sluchadla mi dali cisto nove
martinusII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schm20 18. 5. 2006 20:24

martinussII : Tak co drží v učích?? nevypadávají?? netlačí??
schm20
Junior

Odeslat příspěvekod martinusII 18. 5. 2006 21:52

Tie prve co som mal maly tie molitany dost nepoddajne, ale zvykol som si. Nahradne som si spravil z stuoplov z lekarne za 10SK :mrgreen:
Ale co mi poslali nove v ramci zaruky, tie su ovella poddanejsie a uz nije problem si ich strcit do ucha. Netlacia ma, ale moze to byt individualne. Sprvu urcite budes mat zvlastny pocit, ale neskor by ich uz nebudes chciet vymenit za ine. Teda aspon ja nechcem.
A vypadnutia sa bat nemusis, jazdim na nich na SK8 a este ani raz mi nevypadli. To skor odtrhnes kablik ako vythrnes sluchatko z ucha... :twisted:
martinusII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djmilas 18. 5. 2006 22:10

Vykašli se na pecky.. Máš litr? našetři ještě 400Kč a jdi do Koss Porta Pro..Nejlepší sluchadla na trhu a s doživotní zárukou..
djmilas
Kolemjdoucí

Další stránka