Jaká sluchátka?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MasterX® 8. 6. 2006 08:06

Chtěl bych si konečně koupit nějaká pořádná sluchátka ke svému MP3 Playeru a PC.

Snad legendarni sluchatka, ktera me lakaji uz dlouho jsou KOSS PortaPro. Jsou ale preci jen dost draha. Existuje k nim vubec nejaka alternativa napr. od Sennheiseru?

A existuje nejaka alternativa takto hrajicim sluchatkum v podobe "pecek"? Prijdou mi do mesta a na cesty totiz asi nejpraktictejsi, ale dokazi nahradit zvuk PortaPro, nebo neceho co mi poradite od Sennheiseru? Diky moc za dobre rady!!
PC: V profilu * NTB: DELL Latitude D505 * Mobil: SE V630i * Sandisk Sansa e200 4GB + Koss Porta Pro
MasterX® as known as Wlashack.
MasterX®
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamel 8. 6. 2006 10:46

Sennheiser px100 - vic nez slusna alternativa. mam je asi pul roku, volil jsem prave mezi koss porta pro a nima a u me to vyhraly senny.
jamel
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 6. 2006 11:14

No tak Porty Pro se dají sehnat už kolem 1200-1400Kč, což si myslím není vůbec špatná cena. A asi je zbytečné zmiňovat celoživotní záruku, takže u mě to vyhráli Kossy a jsem nadmíru spokojen.. PX100 je určitě velmi slušná alternativa, někomu by naopak mohly vyhovovat více než Porta Pro..
A alternativy v podobě pecek samozřejmě existují, ale ty už jsou cenově trošku jinde.. Snad by se ještě dalo hovořit o Koss Plug, ale pořád jsou ten jen pecky..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 8. 6. 2006 11:57

mam Koss Porta Pro uz asi 9 ci 10 let - v te dobe stali u nas okolo 3000 Kc a nevymenil bych je za zadna sluchatka. Osobne me nejvice uchvatil jejich design a az jsem si je poslechl, vedel jsem, ze musi byt moje. Jen me stve, ze je nosi kazdy :twisted: asi je nemeli tak zlevnovat :mrgreen:
EDIT: vymenil bych je - za ty same, ale bezdratove - kdyby existovaly
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod MasterX® 8. 6. 2006 12:06

No, The Plug jsem mel a se vsemi nastavci mi vypadavali z usi. Na ty Senny PX100 jsem koukal, taky nevypadaji zle ale dozivotni zaruka je u tak drahych sluchatek fajn vecicka. Asi pujdu pro Porty, vite nekdo o nejakym e-shopu s dobrou cenou?
PC: V profilu * NTB: DELL Latitude D505 * Mobil: SE V630i * Sandisk Sansa e200 4GB + Koss Porta Pro
MasterX®
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 6. 2006 12:07

Tak to já bych je nikdy za bezdráty (kdyby existovaly) neměnil.. Drát je drát, bezdrát je bezdrát.. Ale aby to nebylo OT, tak doporučuji MasterX, aby si došel sluchátka poslechnout a zjistil, která mu vyhovují více..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 6. 2006 12:15

Nebál bych se to koupit na ikup.cz kde se občas obejví za dobrou cenu.. Já je dřív koupil na megafoto.cz, tam je měli za 1300 tuším, ale teď jsou tam asi za 1490Kč.. Jinak skoro v každé obchodě jsou kolem těch 1500Kč
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod MasterX® 8. 6. 2006 12:16

Ja uz Porta Pro slysel. V 15ti jsem byl na tabore s walkmanem Panasonic a zdevastoval si tam sluchatka. Jakasi Sony, taky dobra. Tak mi jeden z vedoucich pujcil na dva dny Porty. Prvne se mi ta sluchatka vubec nelibila designem, ale zvuk byl naprosto šokující. S těžkým srdcem jsem je vracel :-(. Ale je to uz prece jen par let tak jsem jen chtel vedet, zda konkurence uz nema neco lepsiho. Hm, at prolezam E-Shopy tak vsude je maj okolo 1500-1700 s DPH. Vite o lepsi cene?
MasterX®
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucky-x 8. 6. 2006 12:31

Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál

Odeslat příspěvekod MasterX® 8. 6. 2006 14:37

Díky to jsem hledal! :-)
MasterX®
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 8. 6. 2006 16:26

Já mám dobré zkušenosti se sluchátky Thomson, někdo sice tvrdí, že to jsou šmejdy, ale mě nezklamaly
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 8. 6. 2006 16:40

co tak KOSS SportaPro
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 6. 2006 16:56

SportaPro nejsou tak pěkná :-) Ne, tak pokud se mu Porty nelíběj designově, tak Sporta pro je téměř totéž v pro mě méně hezkém provedení..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod MasterX® 8. 6. 2006 23:25

Myslim ze design Portů rád vzhledem k zvuku rad prekousnu. A mimochodem SportaPro se mi libi jeste min a v testech vychazi zvukove malinko hůř, takže asi jasná volba!
MasterX®
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 6. 2006 23:36

Mně se také ze začátku nelíbily, ale kupoval jsem je též kvůli zvuku a na narážky typu, že nosím tragická sluchátka jsem reagoval jen úsměvem, ale nyní se mi zalíbily a líbí se mi ze všech sluchátek nejvíc.. Nevím, čím to je, ale občas si je jen vemu do ruky a jen tak na ně koukám :-)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Další stránka