Vase zkusenosti - tyto typy sluchatek?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dieg0 13. 7. 2006 10:48

suhlasim s cicousom ;).Inac kolko ta vysli tie creativy?Pdpôorujem značku CREATIVE reproduktory mám od nich a dosahujú vysokých kvalít za nízku cenu..A odkial mas tie sluchatka?
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 13. 7. 2006 10:57

ConPower píše:Jestli to má být z ČR, tak jsem slyšel chválu na uurl=http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=F&PrmaId=489&Shortcut=SEH-MX350]Senny MX350[/url].

Já jen tak na okraj tyto sluchátka jsou dodávána k přehrávači Emgeton E2 Cult a jestli jsou i u E5 tak jsou to docela dobrá sluchátka mají dobrý zvuk, dobrý basy.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dta 13. 7. 2006 11:56

Dieg0: Koupil jsem se v Alzasoftu za 760Kč. Ale teď jsem koukal, že už je tam nemají. Dost špatně se u nás shání.
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuKoCH 13. 7. 2006 16:19

cicous píše:a rekni mi prosimte ktere spunty ti ten zvuk posilaji jinam nez do ucha vsechny spunty ti uzavrou ucho a co se tice pujcovani spuntu hmm to ses celkem prase ze ti nevadi kdyz si tvoji znami vytiraji usi tvojimi sluchatky ja mam svoje spunty pro me usi a ne pro jine jako asi vetsina lidi co je pouziva. :mrgreen:

Já říkal, že mi to vadí u špuntů !
Asi si můj příspěvek blbě pochopil !
Proto jsem si koupil clip-on !
........Já jen aby sis o mě nemyslel, že jsem prase !
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuKoCH 13. 7. 2006 19:21

Uvažuju o Portech Pro, Sportech Pro a nebo KSC/75.
De mi hlavně o bassy.
Teďka budu kupovat nějakou slabší sestavu, takže to bude tak po prázdninách. Možná později. Nejpozději na Vánoce.

Takže mám čas si to promyslet. Na Portech mě štve jejich provedení. Mají ten hlavový most a ten mě nevyhovuje, protože bych s nimi chodil mezi lidi. Většina totiž netuší co to máš za sluchátka a hned soudí podle vzhledu. Dneska jsem je zrovna viděl u jedné paní před knihovnou.
Je ale pravda, že lepší zvuk než Porta nemají žádná přenosná sluchátka.
Další možnost jsou Sporta. Prej že jsou totožná s Portama, ale nevypadají na to moc. Hlavový most u nich de dát dozadu a to mě vyhovuje.
Dále na řadě jsou KSC75. U nás stojí nějak kolem tisícovky. Vzhledem k tomu, že je ConPower koupil z Ameriky v přepočtu něco kolem tří stovek, tak se bojím, jestli budou v dobrém kvalitovém poměru s Portama.

De mě hlavně o bassy a hlasitost. Můj Zen Nano Plus vysoce hlasitý není, ale s kombinací s clip-on a nebo Portama by mi mohlo venkovní rušení tochu vadit a zvyšoval a zvyšoval bych hlasitost.
Má někdo zkušenosti s těmito některými sluchátky a s kombinací tyto sluchadla a Zen Nano Plus ?
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 13. 7. 2006 19:30

Já jdu do Porta pro za 1250,- nic lepšího neseženu. Co se týče vzhledu tak mám dlouhé vlasy tekže je hravě schovám. :P

LuKoCH: musíš se rozmyslet co ti je přednější zda Vzhled nebo kvalita zvuku. Podle mě click-on jsou ještě horší než s hlavovým mostem.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dta 13. 7. 2006 19:36

FaZZy píše:Já jdu do Porta pro za 1250,- nic lepšího neseženu.e/quote]
PX 100 jsou levnější.
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 13. 7. 2006 19:39

PX100 ale nie su lepsie...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod dta 13. 7. 2006 19:44

ewing: To je dost subjektivní názor, a proto jsem ho tam nechtěl míchat.
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riddler 13. 7. 2006 19:45

porta pro jsou prumerna sluchatka, jen v cr se nepochopitelne drzi mitus, ze se jedna o kvalitu, chyba
riddler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dta 13. 7. 2006 19:47

No vidíte, vyhnul jsem se tomu. riddler to řekl za mě.
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 13. 7. 2006 19:47

dta: su rozhodne lepsie, o tom niet pochyb

riddler: porad lepsie sluchatka v tejto cene. ja som popocuval asi tucet a proste nechytacka. poznam aj ludi v hifishopoch a ti sami hovorili, ze nic lepsie nie je takze sa rad necham poucit.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod riddler 13. 7. 2006 19:49

cenova relace jaka? tisic korun?
riddler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 13. 7. 2006 19:49

dta: Víš že tě nemám rád :lol: Já se proněco rozhodnu ale ty mě dokážeš zviklat. Zase nevím jestli PX100 nebo kossy
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 13. 7. 2006 19:51

FaZZy: nedaj ani na jedneho z nas. proste zajdi do obchodu, popocuva a rozhodni sa sam.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků