Výběr sluchátek - kvalitní poslech

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Skimpy 5. 11. 2006 18:53

AD Jerzey

Dík za tip.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 5. 11. 2006 19:03

Jersey
Hovorím že je to moj subjektívny názor . Senny mi zvukovo proste nesedia .
Filmy ,hry ,hudba proste Koss ,recenziu tu robiť nejdem sem to nepatrí.PRO3AA mojmu uchu hrajú naozaj lepšie ,ako som ich kúpil Senny hnijú v skrini.
Kossy sú proste dobré a univerzálne sluchátka a za tie peniaze?
Foto bohužial nemám ale zosik je Made in Hand.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 11. 2006 19:25

metla píše:Jersey
Hovorím že je to moj subjektívny názor . Senny mi zvukovo proste nesedia .
Filmy ,hry ,hudba proste Koss ,recenziu tu robiť nejdem sem to nepatrí.PRO3AA mojmu uchu hrajú naozaj lepšie ,ako som ich kúpil Senny hnijú v skrini.
Kossy sú proste dobré a univerzálne sluchátka a za tie peniaze?
Foto bohužial nemám ale zosik je Made in Hand.j/quote]


Hehe, nikdo neříká, ať tu děláte recenzi. Já se jen ptal, v čem se zdají Kossy lepší, ale jak vidím konkrétní odpovědi se nedočkáme, nevadí..
Každopádně bych tazateli také doporučil ta Grada, což nejsou špatná sluchátka, ale podle mě bude lepší krmit taková to "lepší" sluchátka krmit sluchátkovým zesilovačem, ale to už jsme cenově úplně jinde..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 5. 11. 2006 19:35

Jersey píše:Hehe, nikdo neříká, ať tu děláte recenzi. Já se jen ptal, v čem se zdají Kossy lepší, ale jak vidím konkrétní odpovědi se nedočkáme, nevadí..
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 11. 2006 19:43

Ale to já taky přeci nechci, já chtěl jen slyšet konkrétní rozdíly. Nerazím tu ani jednu zmíněnou značku a uvedení rozdílů rozhodně není pokus o flame, ale nevadí.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod al.ish 5. 11. 2006 20:15

metla píše:
Jersey píše:Hehe, nikdo neříká, ať tu děláte recenzi. Já se jen ptal, v čem se zdají Kossy lepší, ale jak vidím konkrétní odpovědi se nedočkáme, nevadí..
al.ish
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 11. 2006 20:37

edit.. Tak teď nevím, jestli byl ten předchoží příspěvek určen mně..

Ale ani já bych mu právě nedoporučil ty HD555, ale Koss PRO3AA jsem neslyšel, a tak jsem si chtěl na základě poslechu uživatele, který slyšel oba typy, udělat obrázek.. Nevyvolával jsem tu žádnej flame a pokud myslíš, že jsem ho spustil já, tak jsi mě jen špatně chápal a omlouvám se.. A žádného konkrétního modelu jsem se tu vehementně nezastával, asi jsi špatně četl.. K Tvému dotazu, co bych řekl kamarádovi bych odpověděl, že je v pořádku, pokud mu například ty Senny nesedí, ale chtěl bych vědět proč. Nestačí mi odpověd tipu, prostě to tak je. Chtěl bych vědět, jestli lépe pociťuje atmosféru, atp. Ale to je, jak ty říkáš OT.. V každém případě tu neprosazuju žádnej model, ale z těch, co byly jmenovány doporučuju Grada.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 5. 11. 2006 20:52

Jersey
To bolo určené pre mna .
V jednom threade sme to už s al.ish riešily. 8)
Takže znova to už riešiť nemienim :-B
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaminn 5. 11. 2006 21:25

Tady se to nějak rozjelo, snad mě tady bude ještě někdo vnímat :D

Pokusím se ještě vysvětlit více, co požaduji. Jde o to, že se neustále "stěhuji" - jsem vysokoškolák. Převážet velká sluchátka by tedy příliš ideální nebylo. Proto jsem se ptal na špunty, ty by byly celkem ideální. K jakým klasickým sluchátkům (cenová kategorie) se dají přirovnat např. takové Sennheisery CX 300? A co se dá říct o špuntech značky Shure?
gaminn
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 11. 2006 21:34

Víte, já bych o špuntech moc nepřemýšlel. Shure jsem sice neslyšel, ale četl jsem pár rozporuplných příspěvků. Problém je, že Vám je nikde nedají z hygienických důvodů odzkoušet.. Pokud se často stěhujete, mrkněte po těch Koss portaPro nebo Sennheiser PX 100. Oba typy mají skladací konstrukci a skvělý zvuk, Koss navíc ještě doživotní záruku. Který přednes pro Vás ale bude líbivější bohužel říct nedokážu..
Naposledy upravil Jersey II. dne 5. 11. 2006 22:42, celkově upraveno 1
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 5. 11. 2006 22:38

SENNHEISER SUXXX, KOSS RULEZZZ :mrgreen:
(nedalo mi neprispiet do rozputania,bo ja to tak rad citam :wink: )

Mal som PORTa aj PX100.
Rozdiel v zvuku je asi taky,ze porta su take basovejsie,hutnejsie a dalo by sa povedat zivsie (podanim). PX100 maju cistejsi, vyvazenejsi sound.
Chybu neurobis ani s jednymi,len si myslim,ze PX100 su take pohodlnejsie pri noseni. Pouzivam tie,priatelke som dal Porty a flame war mame kazdu chvilku :wink:

Jo,ale premyslam o tych CXkach,bo spunty dobre izoluju a su najskladnejsie (zhodis pod triko a mozes ich tam mat aj furt)
Za nejaku tisicku budu podla mna pohode,ale to mozno jezisko vyriesi :D ak nebudem zly :twisted:

Len zas na spunty sa hodi dozivotna zaruka = PLUGy ale to prebasovanie by som tam nezniesol,ja to mam racej take vyvazene..
Tak nevim kam z konope..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 5. 11. 2006 22:55

Xemiq píše:... Len zas na spunty sa hodi dozivotna zaruka = PLUGy ale to prebasovanie by som tam nezniesol,ja to mam racej take vyvazene..
Tak nevim kam z konope..


prebasovanie sa da jednoducho nastavenim EQ odstranit...

Pri (Spark)Plugoch si v pripade potreby staci nastavit equalizer a hraju krasne... mam ich, viem, o com hovorim. A taktiez je potrebne spravne si ich zasunut do usi - ked sa to urobi neporiadne, penovy nastavec v uchu sa moze pri vsunuti uzavriet a potom zvukovemu prednesu chybaju vysky... ale to len malokedy, kto postupuje podla prilozeneho postupu, nema s tym problem. :-B
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 5. 11. 2006 23:13

a ci třeba Shure E2c je to velice zajímavý model
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 11. 2006 23:21

Zajímavý model to bezpochyby je, ale vy ste je snad někdy slyšel? Já bych dal raději přednost jinému konstrukčnímu řešení než jaké mají pecky.. Nebudu zde nyní rozvádět proč jsou pecky nebezpečné pro sluch, ale spíš mi jde o rozměr měniče. Do takových malých sluchátek není jednoduché vyrobit kvalitní měnič, pokud se to povede, je to vykoupeno cenou, ale za tu samou cenu koupíte mmnohem vydařenější model, ať už je to v porovnání CX300 třeba právě portaPro.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 11. 2006 23:21

No ja mam asi tak 4 mesiace Koss Porta Pro, predtym som mal iba take pecky onicom. maximalna spokojnost. Teda ma to hacik. Kym som mal dlhe vlasy, vyzerali na mne stylovo, jednoducho super. A teraz som sa dal ostrihat na 1 cm a vyzeram s tymi sluchatkami ako kebyze mam dva hrnce na hlave :roll: , ale hraju dobre :lol:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků