Kde reklamovat Koss?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mraaazo 30. 11. 2006 13:29

A teraz mi vysvetli ako by si to riesil, ked je na nieco dozivotna zaruka a ty by si potreboval pri reklamacii blocek, ktory vacsinou byva z termopapiera, povedzme za takych 20 rokov? :)
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod zabar 30. 11. 2006 13:31

61094125: Tohle maj osetrene. Pokud se jiz nevyrabi/nejsou dily, tak ti to vymenej za typ s podobnymi parametry.
zabar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piErcE 30. 11. 2006 13:31

Skimpy píše:Už si to sám zkoušel?? To by byla první firma, která ti něco opraví bez jakéhokoliv dokladu.d/quote]

ano... a v tom je Koss neprekonatelny.
piErcE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 30. 11. 2006 13:33

Mraaazo píše:A teraz mi vysvetli ako by si to riesil, ked je na nieco dozivotna zaruka a ty by si potreboval pri reklamacii blocek, ktory vacsinou byva z termopapiera, povedzme za takych 20 rokov? :)

Záruční list jsem na termopapíře ještě neviděl.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Mraaazo 30. 11. 2006 13:45

Vies, ono vacsina spekuluje a blok funguje ako zarucny list. Ale dobre... Tak plati ta ista otazka ale s obycajnym papierom. Uz si videl papier po 20, 30-ich rokoch? A to nehovorim o tom, ked sa planujem dozit 90-ky, to by ako vyzeral? :)
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 30. 11. 2006 14:20

Mraaazo píše:Vies, ono vacsina spekuluje a blok funguje ako zarucny list. Ale dobre... Tak plati ta ista otazka ale s obycajnym papierom. Uz si videl papier po 20, 30-ich rokoch? A to nehovorim o tom, ked sa planujem dozit 90-ky, to by ako vyzeral? :)

Jo jasně, ale to už je problem toho zákazníka, že si ho pečlivě neopatroval. Mimochodem, mám doma dokumenty i 60 - 100 let staré a pořád jsou dobře čitelné ikdyž trošku zežloutly a to nebyly nijak zvlášť pečlivě skladovány. V krabici ve skříni.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 30. 11. 2006 14:35

tak dobre ale niekdy su tie zarucaky naschal take kazove :)
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Junior

Odeslat příspěvekod Mraaazo 30. 11. 2006 14:58

Mimochodem, mám doma dokumenty i 60 - 100 let staré a pořád jsou dobře čitelné ikdyž trošku zežloutly a to nebyly nijak zvlášť pečlivě skladovány. V krabici ve skříni.a/quote]

Ale asi nie su na papieri, ktory sa vyraba dnes (skus si ho posuchat medzi prstami, ja mam tiez vysvedcenie otcovej prababky, ale to je papier ako ma byt), a urcite su pisane atramentom. :) Ja mam dokumenty zo zakladky (asi pred 12-imi rokmi), xerox, a uz sa nedaju skoro citat.
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 30. 11. 2006 15:04

JIV píše:tak dobre ale niekdy su tie zarucaky naschal take kazove :)

Osobně si myslím, že zaruční list u spotřební elektroniky je blbost. Přece každý výrobek má své výrobní číslo. Tak k čemu ještě záruční list.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 30. 11. 2006 15:10

AD Mraaazo

Nemám na mysli vysvědčení nebo jiné úřední doklady, ale běžné účtenky a jiné zápisky psané tuškou nebo plnícím perem. Můj praděda byl živnostník.
Já nevidím problém v tom, že by se doklad o koupi (záruční list) zničil časem, ale určitě ve většině případů je problém, že se jednoduše někde ztratí.
Pochybuji otom, že někdo bude požadovat požadovat záruční opravu u spotřební elektroniky starší 15 let.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod 61094125 30. 11. 2006 18:04

zarucaky na termopapiru vetsinou nejsou, ale ja si treba pred 10 mesici koupil v Hervisu budnu a jako zarucni doklad plati uctenka. Ta je bohuze na termopapiru a jiz ted po ani ne roce je temer encitelna, takze mi nezbyva nez doufat ze ji nebudu potrebovat... A to ji mam schovanou s ostatnimi doklady a uctenky ve slozce ve folii...
61094125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Killian 30. 11. 2006 22:21

Dakujem za tolke odpovede :).
No tak opravia to aj bez zarucneho listu - ale za 200Sk poplatok+postovne. To je sice super, ale ja to asi aj tak zbalim a poslem spat do USA (je to male a postovne nebude viac ako 50-100Sk).
HP NX6125
Killian
Junior

Odeslat příspěvekod Mraaazo 1. 12. 2006 17:06

zarucaky na termopapiru vetsinou nejsou, ale ja si treba pred 10 mesici koupil v Hervisu budnu a jako zarucni doklad plati uctenka. Ta je bohuze na termopapiru a jiz ted po ani ne roce je temer encitelna, takze mi nezbyva nez doufat ze ji nebudu potrebovat... A to ji mam schovanou s ostatnimi doklady a uctenky ve slozce ve folii...

No ved o tom som pisal, mozno som sa predtym zle vyjadril :)
Mraaazo
Junior

Předchozí stránka