výběr sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fideless 29. 1. 2007 18:28

zduř smradi :lol: , chtěl bych si koupit nějaký sluchátka headsety a tak jsem listoval různýma obchodama a tak nějak mi jich tam pár vyšlo, přední je pro mě cena, víc než 2 kila do toho nedám ani kdyby mě *****, tady je ten výběr:

GENIUS, sluchatka HS-02B
GENIUS, sluchatka HS-04S
Labtec Stereo 242
Headset Genius HS-02N
Maxell HP 300F
Hama HK-229
KOSS UR/5 otevřené
Panasonic RP-HT010E-H
Philips SBC HL 140 lehká
Philips SBC HL 145 lehká
Thomson HED 25 ANC
Thomson HED 361 otevřená

toť vše
možná je všechny ani neznáte, ale třeba víte, která značka je kvalitnější apod., jelikož tomu rozumím jak koza petrželi budu rád za každou informaci.Na mikrofonu mi nesejde, skype používat nehodlám.Snad jen dodat, že je budu používat převážně u komplu, takže je nikde nebudu tahat až na pár vyjímek jednou za čas
maestro picasso
fideless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2007 18:39

Neslyšel jsem z nich ani polovinu, ale řeknu Ti jedno.. Je úplně jedno, která koupíš.. Za 200Kč bude totiž "kvalita" víceméně stejná. Nebál bych se zde říci, klidně kup podle vzhledu..
Naposledy upravil Jersey II. dne 29. 1. 2007 18:40, celkově upraveno 1
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master Awast 29. 1. 2007 18:39

No to je mluva :roll:

Jako sorry, ale za dvě kila prostě svět nevytrhneš... v této cenové relaci se koukej po "dyzajnu" nebo si je zkus poslechnout v nějákém krámu, který to umožňuje... zázrak to ovšem nebude...

Jinak Koss bývá velmi oblíbenou... ale nevím proč :?: :!:

EDIT: Pomalej :oops:
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2007 18:42

Master Awast

Jojo, to tady není v poslední době nic zvláštního.. Přiletí jsem nějakej člověk, pozdraví stylem, kterým bych v životě nepozdravil člověka, od kterého potřebuji pomoc. Pak řekne, chci tohle, víc jak 200Kč na to nedám omylem a teď, smradi, raďte.

Koss je oblíbená značka, troufám si říci především díky Koss portaPro, jinak mě jejich sortiment moc neoslovuje.. Možná ještě Koss MV1 a elektrostaty EP950.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zara 29. 1. 2007 19:24

Kazdej neni v devatenacti nudnej suchar, pane "Malinko"
Jinak na vyber ze seznamu bych pouzil - ententykydvaspaliky....
zara
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2007 19:34

zara
Hehe, je moc hezké, že hodnotíš člověka, kterého vůbec neznáš. Mohu Ti ale říci, že z psaného projevu nepoznáš, zdali je člověk "suchar", poznáš však, kolik toho má v hlavě. Možná se také jednou dopracuješ k projevu, který alespoň neuráží. Mohu se zeptat kolik je Ti let? Já jen, abych věděl, jestli píši dítěti nebo dospělému člověku s myšlením dítěte.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 29. 1. 2007 19:46

Zara, nerikej nic, muzes akorat ztratit ... :D
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMike1 29. 1. 2007 19:47

Sorry, že sa vložím do debaty bez hodnotného príspevku, ale chcem len jedno. ROFL
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2007 19:59

Czulibrk
:-) Už nemá co ztratit..

XMike1
Nelze na to říci asi nic jiného.. :-)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 29. 1. 2007 20:17

fideles:
zdar ty ***** skunku. Tak ja mam skusenosti skoro so vsetkymi a odporucam vybrat KOSS UR5. Dozivotna zaruka, krasne stredy,vysky a mohutne bassy. Kdezto take Hama - same stredy,ziadne basy ani vysky.. Geniusy maju problem s odpadavanim laveho sluchatka a Philipsy s odpadavanim praveho.
Thomsony su tiez celkom oki,ale nemaju zaruku.
No a panasoniky ani nedavaj na usi,tie su pohodlne asi ako trnova koruna..

:-B :mrgreen: :-B
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryshna 29. 1. 2007 20:25

Nejake Seinheisery... :mrgreen:
Kryshna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 29. 1. 2007 20:40

Xemiq píše:Geniusy maju problem s odpadavanim laveho sluchatka a Philipsy s odpadavanim praveho.


:mrgreen: to jsem se zase jednou od srdce zasmal ... my tady resime problemy, jaky zvuk komu vic sedne, ze nejlip ozkouset, ze porty moc basujou a pritom bychom se meli zaobirat tak prozaicky trivialnimi problemy ...

Vlastne jsou na tom vlastnici PX 100 nebo Port velice dobre , ani si neuvedomuji, ze by jim mohlo napr. upadnout sluchatko :D (a stejne se hadaji)
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wr41tH 29. 1. 2007 21:00

Czublibrk

Si si isty ze na portach nemoze odpadnut sluchatko ? :D
Mal som ich na krku, spoluziak do mna vrazil a bolo :D ...
Ale daju sa nomalne pouzivat, nechce sa mi to kvoli tomu reklamovat ...
Wr41tH
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 29. 1. 2007 21:24

A tak se také přidám.

Buď vem Koss - kvůli slávě jejich příbuzných :-) , nebo si udělej ententýky :wink:

BTW: co se týká Tvé mluvy, pak si ji použil zřejmě z důvodu .... utajení své pravé identity - není to tak ??? :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod c.r.e.a.t.i.v.e 29. 1. 2007 21:44

k čemu mu bude doživotní záruka když za výměnu v rámci záruky zaplatí 200? když chce sluchátka do 200 :lol:
c.r.e.a.t.i.v.e
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků