[recenze] Koss The Plug x Creative EP-630 x Sennheiser CX300

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 3. 2009 11:36

Samozřejmě, proto to musí řešit jiným způsobem, jako třeba headphones, kteří to myslím berou přímo ze států a nabízejí docela přijatelné ceny.

Kamenné obchody na elektrozboží jsou dobré pro lidi co nemají web a pro ty, co ocení prodavačovu ochotu a připlatí si. Ale pokud ten rozdíl dělá třeba 1/4...
Mimochodem, kámošovo strýček má elektro v KT a nemůže si stěžovat, prej mu obchody čím dál víc rostou.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 8. 3. 2009 11:47

Ano. Cena je problem. Ale poviem narovinu - keby cena v kamennom obchode bola primerana a bol by som spokojny s obsluhou a vedel by som, ze sa tam mozem s akymkolvek problemom vratit a prediskutovat - ja si rad priplatim (primeranu ciastku).

Kamosov strycek to asi vie s ludmi. Klobuk dolu. Keby takych obchodov bolo viac.

Ale ked ma predavac nastve, ked maju vec, ktoru chcem aj skladom - odchadzam a objednavam z internetu. Aj ked na mu musim pockat - nebudem podporovat debilkov :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Figut 8. 3. 2009 19:13

To zkoušení je dobrý ojezd.:-D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 13:19

Chtěl bych si koupit Koss spark plug, ale nevím jestli udělám dobře.
Toto forum pročítám vždy si chci koupit nějaká sluchátka a pak mne na-poslední chvíly někdo odradí.
Teďkon používám sluchátka sony ericsson hpm-70 ke své nokii 5800 a tak bych od někoho potřeboval porovnání s těmato sluchátkama. Dle mého názoru hrají docela dobře, ale basů je tam opravdu málo ovšem nechci s kossama zase "přestřelit".
Nebo nevím jestli bych neměl ještě zvážit model KEB24 :oops:
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 4. 2009 13:43

hpm 70 mají málo basů.....? Nemáš kopii? Mají jich podle mne co mi leží v šuplíku moc a moc...
Ano Plugy budou mít více, ale na úkor celého spektra. Mimochodem, ty hpm70 jsou snad dvakrát dražší.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 14:05

ne kopii snad nemám, porovnával jsem to vizuelně s kopií a ta vypadale značně odlišně.
Ale, je fakt, že já jsem je pořídil pouze za 300 Kč-bulk balení.
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 1. 4. 2009 16:02

Ak ti na HPM pride mallo basov, plugy budu asi spravnou odpovedou pre teba.
samnotne HPM boli oz nacovane ako hodne bassove spunty, plugy su az etremne - na toto som sa aj ja nachytalk, teraz toho lutujem. inak su plugy velmi dobre pouzitelne, len sa treba extremne pohrat s EQ - potom maju ozaj aj slusny zvuk hore(pisalo sa o tom aj v recenziach a na vlastnej kozi som si to na jednoduchom EQ vyskusal)
ja prave uvazujem o nejakych Jays - bud j-jays, or s alebo d...
A inak momentalne mam ako MP3 tiez 5800 a s kossami hra celkom slusne. s plugami tiez, ale este som sa nehral s EQ a ani sa asi hrat nebudem to si radsej kupim jays, alebo nieco podobne na von(s KPP sa mi von chodit nechce).
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 19:08

Někdy používám tato levná sluchátka panasonic RP-HG 31 http://www.domacitechnika.cz/levne-pana ... -hg-31-e-s ty ale basují takovým způsobem, že se mi až zahřívají uši :-] tak to je podle mně až dost a podle toho jak tu píšete se bojím aby ty kossy nebyly to samé i když jsou to "jenom" špunty :-))
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 4. 2009 19:39

nepochopim bassofilov. co je na tom take zaujimave ked je zvuk prebasovany.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Balda_87 1. 4. 2009 19:46

mmm třeba na dubstep, i dnb je to žádoucí.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 20:48

no ono jde taky o to jaký kdo má sluch
k čemu my je frekvence 20 Khz když ji stejně neslyším :?:
naproti tomu 20 HZ slyšým nebo přesněji tuto frekvenci spíše cítím :-)) obzvlášť třeba z reproduktorů
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 2. 4. 2009 13:40

Já zase slyším to hluboké dunění a brnění ;-) Jak říkáš, je to o tom, jaký má kdo sluch a na co se v hudbě zaměřuje. Někdo na bubny, někdo na kytary...
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 2. 4. 2009 14:16

alebo husle :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ovo 2. 4. 2009 14:38

xseries60 píše:Teďkon používám sluchátka sony ericsson hpm-70 ...., ale basů je tam opravdu málo ...

:) dobrý vtip
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumio 2. 4. 2009 17:19

Ja by som nebral spark plug ani keb24 ked uz tak minimalne metro fi 2/uhp306, ludia co si kupuju lacne spunty a la ep-630/koss ani nevedia o co prichadzaju.
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků