[recenze] Koss The Plug x Creative EP-630 x Sennheiser CX300

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 3. 2009 11:36

Samozřejmě, proto to musí řešit jiným způsobem, jako třeba headphones, kteří to myslím berou přímo ze států a nabízejí docela přijatelné ceny.

Kamenné obchody na elektrozboží jsou dobré pro lidi co nemají web a pro ty, co ocení prodavačovu ochotu a připlatí si. Ale pokud ten rozdíl dělá třeba 1/4...
Mimochodem, kámošovo strýček má elektro v KT a nemůže si stěžovat, prej mu obchody čím dál víc rostou.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 8. 3. 2009 11:47

Ano. Cena je problem. Ale poviem narovinu - keby cena v kamennom obchode bola primerana a bol by som spokojny s obsluhou a vedel by som, ze sa tam mozem s akymkolvek problemom vratit a prediskutovat - ja si rad priplatim (primeranu ciastku).

Kamosov strycek to asi vie s ludmi. Klobuk dolu. Keby takych obchodov bolo viac.

Ale ked ma predavac nastve, ked maju vec, ktoru chcem aj skladom - odchadzam a objednavam z internetu. Aj ked na mu musim pockat - nebudem podporovat debilkov :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Figut 8. 3. 2009 19:13

To zkoušení je dobrý ojezd.:-D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 13:19

Chtěl bych si koupit Koss spark plug, ale nevím jestli udělám dobře.
Toto forum pročítám vždy si chci koupit nějaká sluchátka a pak mne na-poslední chvíly někdo odradí.
Teďkon používám sluchátka sony ericsson hpm-70 ke své nokii 5800 a tak bych od někoho potřeboval porovnání s těmato sluchátkama. Dle mého názoru hrají docela dobře, ale basů je tam opravdu málo ovšem nechci s kossama zase "přestřelit".
Nebo nevím jestli bych neměl ještě zvážit model KEB24 :oops:
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 4. 2009 13:43

hpm 70 mají málo basů.....? Nemáš kopii? Mají jich podle mne co mi leží v šuplíku moc a moc...
Ano Plugy budou mít více, ale na úkor celého spektra. Mimochodem, ty hpm70 jsou snad dvakrát dražší.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 14:05

ne kopii snad nemám, porovnával jsem to vizuelně s kopií a ta vypadale značně odlišně.
Ale, je fakt, že já jsem je pořídil pouze za 300 Kč-bulk balení.
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 1. 4. 2009 16:02

Ak ti na HPM pride mallo basov, plugy budu asi spravnou odpovedou pre teba.
samnotne HPM boli oz nacovane ako hodne bassove spunty, plugy su az etremne - na toto som sa aj ja nachytalk, teraz toho lutujem. inak su plugy velmi dobre pouzitelne, len sa treba extremne pohrat s EQ - potom maju ozaj aj slusny zvuk hore(pisalo sa o tom aj v recenziach a na vlastnej kozi som si to na jednoduchom EQ vyskusal)
ja prave uvazujem o nejakych Jays - bud j-jays, or s alebo d...
A inak momentalne mam ako MP3 tiez 5800 a s kossami hra celkom slusne. s plugami tiez, ale este som sa nehral s EQ a ani sa asi hrat nebudem to si radsej kupim jays, alebo nieco podobne na von(s KPP sa mi von chodit nechce).
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 19:08

Někdy používám tato levná sluchátka panasonic RP-HG 31 http://www.domacitechnika.cz/levne-pana ... -hg-31-e-s ty ale basují takovým způsobem, že se mi až zahřívají uši :-] tak to je podle mně až dost a podle toho jak tu píšete se bojím aby ty kossy nebyly to samé i když jsou to "jenom" špunty :-))
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 4. 2009 19:39

nepochopim bassofilov. co je na tom take zaujimave ked je zvuk prebasovany.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 1. 4. 2009 19:46

mmm třeba na dubstep, i dnb je to žádoucí.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xseries60 1. 4. 2009 20:48

no ono jde taky o to jaký kdo má sluch
k čemu my je frekvence 20 Khz když ji stejně neslyším :?:
naproti tomu 20 HZ slyšým nebo přesněji tuto frekvenci spíše cítím :-)) obzvlášť třeba z reproduktorů
xseries60
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 2. 4. 2009 13:40

Já zase slyším to hluboké dunění a brnění ;-) Jak říkáš, je to o tom, jaký má kdo sluch a na co se v hudbě zaměřuje. Někdo na bubny, někdo na kytary...
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 2. 4. 2009 14:16

alebo husle :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ovo 2. 4. 2009 14:38

xseries60 píše:Teďkon používám sluchátka sony ericsson hpm-70 ...., ale basů je tam opravdu málo ...

:) dobrý vtip
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lumio 2. 4. 2009 17:19

Ja by som nebral spark plug ani keb24 ked uz tak minimalne metro fi 2/uhp306, ludia co si kupuju lacne spunty a la ep-630/koss ani nevedia o co prichadzaju.
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka