Je mozne srovnavat kvalitni "spunty" s Koss Porta

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pandulak 26. 2. 2007 22:36

Je mozne srovnavat jakekoliv kvalitni "spunty" s Koss Porta Pro?? Na spuntech se mi libi ze jsou maly a nemam na hlave nakou velkou "kravu" :). Ale chci hlavne kvalitni zvuk, takze dystak budu nosit i tu kravu no :).
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 2. 2007 22:48

Ahoj, jak to myslíš srovnávat? Jestli mohou hrát některé špunty lépe než Koss portaPro? http://headphones.cz/inshop/scripts/det ... 1&level=59 Zkus hádat :-) .. Otázka je, kolik jsi za takové špunty ochoten utratit, pokud stejně jako za Koss portaPro, tak budou vždy špunty hrát hůře..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pandulak 26. 2. 2007 23:28

no to sem chtel slyset :).. dik
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod azarro 27. 2. 2007 11:41

hodne dobre znely fontopie (MDR EX70-LP) od SONY, ale ty se uz asi nedelaji.. mel jsem je pred 5 roky nez jsem poridil Porty (dostal jsem je tehdy kdyz jsem pres annonci koupil SONY D-EJ 925) :)
azarro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 27. 2. 2007 11:50

Možná zněly hodně dobře, ale špunty za cca 1200Kč (za tu cenu se dnes nechají koupit portaPro) nebudou hrát lépe a ani srovnatelně.. Tuto miniaturní konstrukce totiž není možná provést v kvalitativní hladině odpovídající Koss portaPro za stejnou finanční částku. Pokud chcete špunty, které předčí Koss portaPro, bude třeba uvolnit mnohem větší finance.
Naposledy upravil Jersey II. dne 27. 2. 2007 11:59, celkově upraveno 2
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod azarro 27. 2. 2007 11:58

to asi urcite :) jen rikam, ze na spunty hrali zatracene dobre a ciste
azarro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 28. 2. 2007 16:19

Jersey II.: Ony jsou špunty, které umí hrát kvalitněji než Porty Pro (ptám se vážně - špunty jsem slyšel párkrát a bylo mi z nich špatně :))? Můžeš dát nějaký tip?
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 2. 2007 17:56

Ahoj, osobně takovou zkušenost nemám, Shure E5C http://headphones.cz/inshop/scripts/det ... 1&level=59 mi však dávají tušit, že i taková existují.. Nelekni se prosím ceny :) ... Neměl jsem bohužel čest je slyšet, ale vzhledem k pojetí, ceně, dvoupásmovému systému a určení, si myslím, že by i hrát lépe mohly..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ShanDo 28. 2. 2007 19:12

kamarat co zije v USA si kupil dake Shure za 200 dolarov a to som bol vedla ze priblizne 5800SK za spunty, ale ked som nasiel spunty za 1000 dolarov, tak som sa trochu prestal cudovat...
pre mna stale privelka ciastka za tak malu vec :lol:
ShanDo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 28. 2. 2007 22:32

Jersey II. píše:Ahoj, osobně takovou zkušenost nemám, Shure E5C mi však dávají tušit, že i taková existují..x/quote]

Tak ta cena je zhruba o 12 tisíc vyšší, než jsem čekal :D.
A tomu dvoupásmovému systému bych právě nevěřil - sluchátka podle mně měly vždy výhodu oproti reproduktorům kvůli "jednopásmovosti" - nejsou problémy se zvukem na dělících frekvencích atd.
Ale budu o nějakých do 3500,- přemýšlet. Já mám sice rád své Porty, je to estetická záležitost :wink: , ale občas se neviditelné sluchátka můžou hodit...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pandulak 28. 2. 2007 22:38

tak sem si koupil ty porty za 700 :)..
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 2. 2007 22:49

Narcissus
Jojo, to máš pravdu, ale zřejmě je problém udělat takto miniaturní měnič, který by hrál podle představ (nebo je to možná jen "frajeřinka"). Každopádně ja jasné, že tam musí být nějak rozděleno pásmo pro ten a ten měnič a to už by mohlo znamenat menší problémy. Ale zase.. 16tis. už není málo, takže by to mělo hrát hezky :) .. 3,5tis.. Mmm, to už rači malinko přidej a kup domácí :)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 3. 2007 02:04

Pandulak píše:tak sem si koupil ty porty za 700 :)..


Nové Koss Porta Pro za 700,-czk :?: Co vím, tak cena začíná na zhruba 1000,-Kč.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 1. 3. 2007 06:38

Jestli náhodou nemá ty Emgetony :lol:
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 1. 3. 2007 07:46

Jersey II. píše:Narcissus
.. 3,5tis.. Mmm, to už rači malinko přidej a kup domácí :))/quote]

To ne, sluchátka jsou pro mne nutné zlo, já je v podstatě na hlavě nemám rád. Jenže venku to jinak nejde. Domácí sluchátka jsem měl, ale prodal jsem je. Ty špuntíky bych chtěl taky na ven, do situací, kde by Porty moc razily.
Sluchátka sice produkují technicky kvalitnější zvuk než reprobedny, ale tu atmosféru jako repráky nezvládají (z mého pohledu) :).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků