"Senhaiser PX100" ??!!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 6. 3. 2007 12:08

Czulibrku, taky by mě to celkem zajímalo.. :-) Nepřišla nebo raději mlčíš? Hehe..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 6. 3. 2007 19:59

Ee, pani slibovala, ze jakmile prijdou penize na ucet, ozve se s potvrzenim o expedici (jak uz jsem rikal, kupuje se pres digipoint.cz a jsou s tim problemy). Zatim ale nic ... platil jsem v patek, platbu mohli zaregistrovat v pondeli, popr. dneska. Zitra by sluchatka mohla teoreticky prijit ...

Btw. zrovna vcera mi odeslo sluchatko na EP-630, takze Senny by se docela hodily :mrgreen:

edit:

Kdo vi, jak to dopadne. Na vyse zminenych obchodech uz je dostupnost "na dotaz" ... :evil:
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 8. 3. 2007 18:25

Takze "Senhaisery PX100" uz jsou doma ...

Nebudu dlouho napinat - jednoduse si nedokazu predstavit vice originalni sluchatka, nez ty, ktere jsem nasel v krabici 8)

Originalni baleni, krabicka, naprosto odpovidajici vzhled ... digital po ruce nemam, ale staci do googlu zadat px 100 a vysledek bude stejny ... :P

Obal na chlup stejny jako tady nebo tady.

I kdyz o pravosti neni pochyb, zvukove muzu srovnavat pouze s Koss Mac/8, ktere mam ted doma. Prednes nesrovnatelne cistsi, jasne definovany a prokresleny predevsim v nizsim spektru. I kdyz se to neda moc srovnat s ohledem na jinou konstrukci, basy mi zni lepe nez u EP-630 - nezanika v nich tolik ostatni zvukove spektrum. Rozhodne nesouhlasim s nazorem, ze u PX100 je jich nedostatek ... poslouchal jsem nedavno i Porty a opravdu mi to tak neprislo. Vic toho za 5ti minutovy poslech nemuzu rict :)

Perlicka na zaver, balik byl prelepeny paskou "gsmobil" ...
Naposledy upravil Czulibrk dne 8. 3. 2007 18:38, celkově upraveno 1
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 3. 2007 18:37

Hmm, tak to jsi šťastný člověk. Protože nyní je dostupnost na dotaz.. Mám takový pocit, že tamto bylo opravdu falzum, ale vzhledem k tomu, jaká se kolem toho vzbudila "mediální" pozornost z naší strany, poslali Ti originál, který zakoupili někde jinde. Paní z prodejny mi totiž jasně řekla, že v jejich balení žádná krabička není. Neměl jsem váhat a taky je objednat ihned, předpokládám, že nyní už u nich k dostání nebudou.

//Nedělej nyní závěry a nech je malinko rozhýbat :wink: Až se uvolní závě membrány, budou na tom ještě lépe..
Naposledy upravil Jersey II. dne 8. 3. 2007 18:54, celkově upraveno 1
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 8. 3. 2007 18:47

gratulujem k super kupe :wink: ak sa budes nudit, mozes skusit recenziu... ja si este netrufam, ale ked sa najde volna chvila, tak daco skusim zosmolit..
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 8. 3. 2007 18:54

Samo, jsem plny (kladnych) dojmu ... :)

Jinak, Jersey (a samozrejme i ostatni), zkusil bych jim jeste napsat a nehazel "flintu do zita". Jednou mi taky prisel pevny disk z Alzasoftu, i kdyz jsem ho objednaval uplne jinde. Je to bezna praxe - to co my zname jsou maloobchodni ceny. Ty velkoobchodni muzou byt uplne jinde. Kdo vi.

Ostatne, na vlastni jsem zazil, ze se mi prodejce omluvil, ze v e-shopu byla uvedena nepravdiva informace a zozi mi tudiz neposle. Konec a zadna diskuze. Pochybuju, ze by digipoint.cz jenom kvuli mne kupoval PX 100 u gsmobil.cz ;) Stejne tak pochybuju, ze bych byl jediny kupujici ... to by mohli jednoduse stahnout z nabidky.

edit: Nj, mas pravdu, asi jsem se nechal unest - radeji parkrat protocim nejake sola Billyho Cobhama ... ;)
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 8. 3. 2007 19:27

Jo recenze by se hodila. Taky ted mám v plánu koupi nějakých "lepších" přenosných sluchátek. :wink:
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 8. 3. 2007 19:37

btw, vsimol som si jeden rozdiel... moje sennheisery maju modro/aj ked skor to ide do sivej/ -biely obal... ale to je asi vec distribucie...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 8. 3. 2007 22:29

Tak jsem poslal dotaz a odpověď je:
Dobrý večer, sluchátka jsou již doprodána a s další zásilkou nepočítáme. Pěkný večer
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 9. 3. 2007 06:23

To jsou ale s**** :x :roll:
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 9. 3. 2007 07:13

No, kdybych je ted nedrzel v ruce, asi bych rekl, ze se mi to zdalo ... v tom pripade jsem asi "lucky guy" :-/

Ale *vině to v kazdem pripade jsou, mozna si akorat rekli, ze je budou prodavat o 500,- draz, stejne jako ostatni ...
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 9. 3. 2007 07:21

ALe koukal jsem na ten gsmobil a tam je maj normálně za 999,- :(
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 9. 3. 2007 07:38

Ono je to jinak - zbozi bylo odeslano od GSMobile group a na pasce je napsano gsmobile.com (ne gsmobil.cz). Nevim, jestli maji neco spolecneho, spis ne. Zato digipoint.cz je asi internetovy obchod gsmobile.com (podle http://www.gsmobile.com) - omlouvam se za dezinformaci.

Ted uz je to stejne nejspis jedno ...
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 9. 3. 2007 13:40

Jersey II. píše:Tak jsem poslal dotaz a odpověď je: :quote]Dobrý večer, sluchátka jsou již doprodána a s další zásilkou nepočítáme. Pěkný večer
martin_o5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 9. 3. 2007 13:45

Kdo umí ten umí a kdo neumí jen závistivě čumí.... :|

Mi sa na těch Senahiserech hned něco nezdálo... :evil:
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků