vypínání sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod duranduran 19. 4. 2007 10:29

Zdravím. Mám takový problém.Koupil jsem si bezdrátová sluchátka Philips SHC8525. Když sleduji film na dvd rekorderu, tak se mi samy po cca 4 minutách vypnou. Musím přepnout na televizní kanál a sluchátka samy ihned naskočí. Když se opět přepnu na dvd rekorder a sleduji film zase se mi po 4 minutách samy vypnou. Můžete mi někdo poradit co stím? :cry:
duranduran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Narcissus 19. 4. 2007 11:15

Nebude to tím, že se sluchátka kvůli úspoře energie po čase vypínají? Možná máš zvuk příliš tichý, sluchátka to vyhodnotí jako ticho a vypnou se...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod duranduran 19. 4. 2007 11:59

No ale proč mi to nedělá, když sleduji televizi?Hlasitost mám nastavenou stejně.To samé mi dělaly ty sluchátka již jednou a vyměnil jsem je za nové.Jenže mi to samé dělá i u těch druhých.Tak nevím....
duranduran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 19. 4. 2007 12:58

Narcissus píše:Možná máš zvuk příliš tichý, sluchátka to vyhodnotí jako ticho a vypnou se...p/quote]

Tichý to si nemyslím, většinou to ale takto funguje, když nedostane dokovací stanice žádný signál.

Jak jsou sluchátka připojena? Máš je připojena přes zvukový výstup DVD rekordéru?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod duranduran 19. 4. 2007 15:53

No mám je zapojené na tv vstupu, abych mohl poslouchat i televizi, když manželka spí. Jestli to jde zapojit i na dvd(přehravač) rekorder, to nevím, Nezjišťoval jsem to.Ani nevím jestli tam na dvd je nějaká zdířka na sluchátka s 3,5 jackem.
duranduran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 19. 4. 2007 16:24

Jaký máš DVD rekordér? Ten je připojen k TV přes scart konektor, viď? Nebo se pletu? A ty 4 minuty sluchátka normálně hrají a pak se najednou z ničeho nic přepnou do režimu standby? Ideální by bylo vyzkoušet sluchátka připojit přímo na zvukový výstup DVD rekordéru. Jaké vstupy má dokovací stanice sluchátek? Máš možnost vyfotografovat? Pokud ano, vyfoť zadek rekordéru a připojovací místa dokovací stanice.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře