"střední" sluchátka do 1000 Kč asi KSC75

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 10:35

ahoj lidi, no chci si koupit sluchatka...ted nevim rict jestli pecky nebo spuntova...nevim jaky je v tom rozdil :oops: no proste mala...no meli by bejt za 1000kc.. koukal sem po sennheiserech.. a libi se mi dvoje MX 75 Sport a MX 55 VC Street ..ty streety maji ovladani na kabelu ale to zas tak nepotrebuju ty sporty sou zase odolnejsi atd no a libi se mi vic, nemate s nima nekdo zkusenosti?? a nevite jak je to se zarukou?? kamarad ma velky senneisery a ma na ne dozivotni tak nevim jak je to u tutech dozivo. zaruka by byla super!!
Naposledy upravil Charlie77 dne 28. 6. 2007 10:39, celkově upraveno 1
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmickey 27. 6. 2007 11:08

Sennheiser nemá doživotní záruku !
2010 VW Golf VI 1.4 TSI & 1992 Suzuki DR 350 S
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 12:29

P-7 Koss mají doživotní záruku, ale MX 55 Street budou hrát o něco lépe.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 27. 6. 2007 14:06

Proč sem pleteš Koss ? :) On říkal že Sennheiser má doživotní záruku...
Já bych za sebe doporučil Koss Porta Pro nebo Sennheiser PX100 a klidně se s tebou budu hádat, mi ty sluchátka porstě připadají malá :wink:
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 14:12

xmickey píše:Proč sem pleteš Koss ? :) On říkal že Sennheiser má doživotní záruku...
Já bych za sebe doporučil Koss Porta Pro nebo Sennheiser PX100 a klidně se s tebou budu hádat, mi ty sluchátka porstě připadají malá :wink://quote]

P-7 jsou malá sluchátka a velmi podobná MX 55.
Spíš proč sem pleteš sluchátka, která jsou 10x větší než přenosný přehrávač a do kapsy je dáš těžko? Psal, že chce pecky, nebo špunty.

jestli špunty, tak Sen. CX300, ale ty už sou za 1.300,-
z pecek ty P-7 Koss, Sen. MX 55, nebo něco od AKG.

Ty co si vybral od Senn. jsou dobrá.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 27. 6. 2007 15:03

Pecky od KOSS bych teda nechtěl :)
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 15:04

dobre ty P-7 asi ne no radsi bych neco s nako vychytavkou uchyceni... ty velky suchatka ne nevim proc to sem pletes..je to tak akorat spam..ha uz vim jeakej je rozdil mezi spunatma a peckama..v tom pripade chci pecky :) AKG moc neznam... a ty sen. se mi libi opravdu myslite ze ty streety by meli mit lepsi zvuk?? akorat me zklamala ta zaruka..dozivotni je dobra vec no prave on rikal ze je ma nekolik let a ze je nekolikrat reklamoval a no problem...
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmickey 27. 6. 2007 15:04

http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=66231
Ještě bych se koukl na tyhle:
http://headphones.cz/inshop/prenosna/pe ... -black.htm

P.S. Budu to říkat furt, pecky a špunty se kupují blbě, je jen málo míst kde ti je dají pořádně vyzkoušet
:roll:
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 6. 2007 15:09

AKG ma solidni pecky, ale ja bych doporucil pecky Sennheiser.
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 15:13

Hlavně si od pecek neslibuj bassy. Podpředu si je skoro nikde nevyzkoušiš, tak abys nebyl zklamanej. Konkrétně ty MX 55 / 75 / 90 hrají z pecek asi nejlépe, ale postrádají bassy. (stejně jako ostatní pecky) Záleží co posloucháš za muziku.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 15:46

psoloucham punk,rock..nekdy ale malooooo metal hlavne punk..no ty akg vypadaj dobre ale chc naky to uchyceni...
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 15:56

Charlie77 píše:psoloucham punk,rock..nekdy ale malooooo metal hlavne punk..no ty akg vypadaj dobre ale chc naky to uchyceni...

Tahle muzika chce basy, jinak je bez grádů.
Abys měl představu, jaké ty MX budou, tak ti stačí běžné pecky. Poslouchej je a představ si, že veškerá hudba bude daleko čistší, víc basů, ale nebude.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 16:10

aha...no a co treba koss sparks plug? nebo jak se to pise :D
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 17:36

Charlie77 píše:aha...no a co treba koss sparks plug? nebo jak se to pise :D

Přebasované.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 17:41

hmm tak to je tezky..jedny malo druhy moc... a neda se to vyladi ekvalizerem??
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 17:47

Charlie77 píše:hmm tak to je tezky..jedny malo druhy moc... a neda se to vyladi ekvalizerem??

http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=50616
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 18:07

jo..diky..mno tak nevim jestli je to absolutni tesneni dobry...achjo..ted nevim co dela..chtel bych ti sennheisery..ale za tu cenu uz b y to chtelo doz. zaruku...
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 6. 2007 18:42

K cemu dozivotni zaruku?
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 19:12

oneill_sx1 píše:K cemu dozivotni zaruku?

V hudbě není skoro žádný vývoj. Kvalitní 20 let staré zesilovače v klidu převálcují i absolutní technologické novinky. V hudbě se hraje na čistotu signálu a jednoduchost. Když budeš mít kvalitní sluchátka, tak si můžeš být jist, že i za 10 let nezastarají. Já mám Koss porta pro už 15 let. Dobrá koupě. K čemu doživotní záruka? Abych se nebál koupit drahá sluchátka a mohl si užívat hudby. Koss ví, že dělá kvalitně a zaručí ti, že se za dva roky nepodělají. Někdo prostě nemá peníze na to, aby si každé tři roky kupoval nová sluchátka.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 6. 2007 19:59

OK. Koss doufa, ze dela kvalitni sluchatka, zarucit nic nemuze, proto dozivotni zaruka ;-)
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 20:27

oneill_sx1 píše:OK. Koss doufa, ze dela kvalitni sluchatka, zarucit nic nemuze, proto dozivotni zaruka ;-)

Jestli je to začátek flame, tak bude beze mne. Koss dělá kvalitně a ručí za to. Třeba Porty pro jsou proti Sennheiseru basově zabarvené, ale kvalita zvuku je víc než srovnatelná. 95% lidí jede mp3ky v 128kbps a při této kvalitě rozdíl mezi těmi sluchátky nepoznají. 90% z nich uvítá mohutné basy, takže Porty jsou pro ně ideální a navíc dostanou doživotní záruku. Mě osobně se zvuk Port líbí i když vím, že mají to basové zabarvení. PX-100 jsou zvukově neutrálnější a trochu čistší, ale po dvou letech můžou odejít. Nechápu co máš proti firmě, která ti udělá sluchátka na dvacet a víc let.

PS: malé připodobnění, víš proč má Sony playstation 3 v Evropě o třetinu dražší, než v Japonsku a Americe? Kvůli jednomu roku záruky navíc. Spočítali si, že šmejd odchází a započítali náklady na reklamace do ceny.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod m0rp4euz 27. 6. 2007 22:17

Charlie77: mohl bych ti prodat svoje senny MX 55 VC, stredy a vysky jsou perfektni ale basy jsou u in-ear sluchatek holt lepsi... ale rozhodne jsou vyraznejsi nez u "normalnich" pecek, ten nastavec sluchatka lip pritlaci do usi a pri pouziti dodanyho basovyho nastavce to hraje paradne...
^^
m0rp4euz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 28. 6. 2007 10:38

hmm tak sem ted zmatenej...pecky od kossu nemaj naky super uchyceni a moc se mi nelibi a senn. zas nemaj oz. zaruku kterou bych chtel a nemaj tak dobry basy...takze se omlouvam xmickeymu a asi bych sel do Koss KSC75...co na to rikate..ma je tu nekdo?? protoze ja nechci primo velky jako uplne pres celou hlavu a todle je dobry ze sou velky ale samostatne a jenom na usi...
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmickey 28. 6. 2007 13:02

Má je jeden místní Moderátor - http://avmania.zive.cz/profile.php?mode ... file&u=534
Tak se ho poptej, původně jsem je chtěl taky ale nakonec jsem skončil u KOSS porta Pro :wink:
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Charlie77 28. 6. 2007 17:06

heh jo conpower na toho sme zapomel:) jj zeptam se jak mu fakci..
Charlie77
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmickey 28. 6. 2007 17:12

Před cca půl rokem ses ptal na to samé...
http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=42577
a tady je další:
http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=33016
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 28. 6. 2007 19:16

Fachčí naprosto v pohodě. :wink: Prostě Kossy jaksepatří. Basů dostatek, kvalitní zvuk, na tyhle žánry skoro ideální. :) U těchhle sluchátek má hodně lidí pochybnosti ohledně stabilnosti... Mně drží naprosto dokonale. Paradoxně skoro nemůžou z uší spadnout. :) To ale taky může být u každého tvaru našich sluchových orgánů jiné. :hm
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Charlie77 29. 6. 2007 12:57

jo na to sem zapomel..jojo tak uz sem si je poridil a sou fakt super!super basy, krasne hrajou a drzi jak prikovany!:)
Charlie77
Mírně pokročilý