Špunty - pomozte vybrat!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod naxalite_warrior 29. 8. 2007 09:32

CX300 dostal tata (e-shop cena 1.300,-) . A ja si koupil Creative EP-630 (na aukru nove, jeste ve folii zabalene za 390,- i s postovnym jinak stoji cca 500,-) az na neasymetricky kabel jsou ty sluchatka uplne stejna a hraji zcela shodne. Maji i tri nastavce do usi.

Proc to pisu? Protoze je tu uvadite spolu se sluchatky za 2.000,- (shure) a k nim alternativa CX300 je vlastne prebrandovany model sluchatek bratru za 4 stovky.

Ja jsem za ty ctryri stovky docela spokojeny.
naxalite_warrior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lionrs 16. 9. 2007 10:56

Všem vám děkuju za rady a tipy. Nakonec jsem asi před měsícem koupil
Ultimate Ears super.fi 3 Studio black a jsem velmi spokojen!

Kdyby to někoho z vás zajímalo, můžu sem o nich napsat něco víc...
lionrs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ego71 16. 9. 2007 13:12

donedavna som mal sparky a ked som pocul cx300 tam som ich kupil a spokojny. medzitym som pocul e2 a fi2 a zacinam rozmyslat. fi3 pridu nabuduce.
ego71
Junior

Odeslat příspěvekod ego71 16. 9. 2007 14:26

tak napis cosi viac o tych fi3
ego71
Junior

Odeslat příspěvekod lionrs 16. 9. 2007 18:57

Zvuk je celkem jiný než na jaký jsem byl doposud zvyklý. Hlavně co se týče basů. Basy na super.fi 3 jsou velmi konkrétní - ale ne tlustý a dunivý už vůbec ne. Já poslouchám převážně jazz, takže tohle vítám - někdo by mohl mít dojem, že zvuk postrádá šťávu - ale co to je šťáva? Basy, ze kterých člověka po půl hodině poslechu rozbolí hlava?
Mně se líbí když můžu poslouchat přesné tóny kontrabasu - tak, že rozeznám jednotlivé výšky - i těch nižších tónů. U jiných sluchátek (moc jsem jich pravda neměl) jsem tohle nikdy neslyšel. Slyšel jsem, že tam prostě nějaká basa je - že něco duní, ale ne konkrétní tóny.
Co se týká středů a výšek, tam je to bez debat :-)
Izolace od okolí mi přijde dobrá - ikdyž čekal jsem od toho víc. Ale pořád je to naprosto skvělý oproti jiným typům sluchátek! Nevím jak jsou na tom ostatní in-ear sluchátka, protože jiná jsem zatím neměl. Musím říct, že jsem si tak trochu naivně myslel, že si dám sluchátka do uší a neuslyším skoro nic, aniž bych do nich pustil muziku ;) Ale to asi není možný. Jsem zvyklej poslouchat na příjemnou nižší hlasitost a ve vlaku i v buse je to paráda. Sice slyším, že jedu, ale kdybych trochu přidal na hlasitosti a zavřel oči, rázem bych byl na koncertě. Izolace by možná byla ještě lepší, kdybych neměl tak velký díry do uší :-D protože používám největší silikonový nástavce a pořád mám pocit, že levý ucho nemám úplně 100% ucpaný. Ale to je detail. Jinak jestli o těhle sluchátkách uvažujete, přečtěte si tuhle ""recenzi"" http://sweb.cz/wickpick/nyx/rec.htm
Něco na tom pravdy je, ale moc ne :) Hlavně je to všechno strašně subjektivní, takže psát recenze, si myslím, je celkem blbost.
lionrs
Kolemjdoucí

Předchozí stránka