co říkáte na Technics rp-f600

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod orange225 3. 12. 2007 19:31

asi to nebude žádná novinka ale líbí se mi 50mm měniče a že jsou lehká, předtím jsem měl philips SBC HP 840 (40mm, Frequenzbereich: 8-29000 Hertz max. Leistung: 1500 mW Impedanz (Ohm): 32 )

na domácí poslech a občasné DJování

rozsah 10 - 28kHz, imp. 56 ohmů, citl. 100dB/ mW, max. přík.1.500mW, XBS, High End, Neodymium, maximální komfort

zítra si je du poslechnout tak uvím...
orange225
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F1l1p 3. 12. 2007 21:03

No, zajdi si poslechnout a uvidíš: mám Technics rp-f550, oproti tvým se liší nepatrně v parametrech, moje jsou polouzavřená (oproti tvým uzavřeným) a skoro dvojnásobnou cenou. Nevím, co s tvými udělá uzavřená konstrukce - tohle jim nejspíš v této cen. kategorii uškodí. 550ky každopádně na svou cenu hrají slušně.
F1l1p
Junior

Odeslat příspěvekod orange225 4. 12. 2007 17:47

jasny ze uzavreny jsou vetsinou az ty drazsi, ale zadnej kelimek jsem tam neslysel, proste pohoda, supr basy, skvely odhlucneni, nevim jestli jsou uzavreny, na netu uz to nikde neni, uz je to fakt jen doprodej, kdyz jsem na ne koukal tak pod tema drzakama meli pruduchy takze fakt nevim, treba sou taky polouzavreny...

btw ma to cenu, nebo by byly do 1500,- lepsi nejaky novy modely od akg, koss, senu..
orange225
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carabei 4. 12. 2007 18:51

ja si kupoval Behringer HPX 4000 a ty taky nehrajou spatne, takovej spravnej oldschool, co vim tak s nima mixuje DJka Lucca. stoji myslim asi 1200

fajnove take je ze velkej jack se jakoby ***** na klasickej jack, neni pak moznost ze by spadl nebo neco podobneho

velmi prijemny a cisty zvuk maji taky SENNHEISER HD 205

jeste me napadly Koss UR/40
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F1l1p 5. 12. 2007 07:35

Tu uzavřenou konstrukci jsem odvozoval z toho, co jsem viděl na obrázku - nebyly tam vidět nějaké otvory, nebo tak něco.
Každopádně si zkus někam zajít a poslechnout si jiná sluchátka, ale pokud by byl zvuk cca podobný těm mým, tak v této cenové kategorii nic moc výrazně lepšího nejspíš nenajdeš.
F1l1p
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků