Dratove uzavrete sluchadla na doma

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod The Wolverine 15. 12. 2007 18:38

Ja bych vzal orig album, nebo teda to CD-R a klidne nekolik s ruznymi typy hudby i exoticke.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dreamer 15. 12. 2007 19:58

Ja som chcel to jedno CD preto aby som nemusel menit aj sluchadla aj CDcka, samozrejme by to neboli skladby skonvertovane z mp3.
Dreamer
Dreamer
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 12. 2007 20:12

viem ze posluchove studio je v bratislave v obchode http://www.platanaudio.sk/ na Heydukovej..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 15. 12. 2007 21:51

To je pre mna "trosku" daleko. ;) Myslim ale, ze uz maloco zmeni moje rozhodnutie. Kossy budem moct vyskusat. Senny tiez - len nie v posluchovom studiu. A-T su drahe, bez dozivotnej zaruky, takze bez toho aby som ich vyskusal ich nekupim - a vyskusat ich nemam kde, takze je uz takmer rozhodnute.

Edit: Opat zmenim nazov temy, hlavne preto, aby to ini, ktori budu hladat lepsie nasli.
Dreamer
Dreamer
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 13. 1. 2008 22:41

Takmer som zabudol. Uz mam tie sluchadla, rozhodol som sa nakoniec pre Koss PRO/3AA a som zatial velmi spokojny. Kvalita je skvela, presne ako som cakal. Mozem potvrdit ze nesedia na hlave uplne najistejsie, ale len pri rychlych a neobvyklych pohyboch, ja ich budem pouzivat vylucne doma a tu sedia bezchybne. Celkovo si myslim ze som si lepsie vybrat nemohol - dobra cena, super kvalita, dozivotna zaruka. Mozem odporucat kazdemu kto hlada uzavrete sluchadla na doma (aj ked pripominam ze je to len moj 'amatersky' nazor).

Edit: Este by som sa predsa chcel spytat - musim sa registrovat koli dozivotnej zaruke uz teraz - ak ano, tak kde?
Dreamer
Dreamer
Junior

Předchozí stránka