[recenze] Sennheiser HD 555

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 12. 2007 15:09

No, slovem designér jsem měl na mysli člověka, co to vymyslel. Který vymyslel jakým způsobem to bude zakončeno. Možná je tedy lepší použít slovo konstruktér, výrobce. Vyber si. :wink:

Samozřejmě vím, na co je určený 3,5mm jack a na co 6,3mm jack, právě proto mi není jasné, proč u HD600 zvolili tento krok.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod alximiq 28. 12. 2007 15:26

a nevete kolko cca vyjde nie priama ale kabelova redukcia??? z 6,3 na 3,5?
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 28. 12. 2007 15:33

aurelius9 no ti poviem ze s tym tvojim rebrickom si ma sluchtkami typu Sennheiser HD 485 riedne zamotal! nie v zlom :)
no mam dilemu. HD 485 alebo HD 555. teraz som cital na http://www.headphone.com a dost si ich pochvaluju a cena na sluchatka. net je paradna.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hulller 28. 12. 2007 15:47

na tie hd555 staci integ. zvukovka, alebo hodi sa radsej externa, ci interna samostatna?
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 12. 2007 15:52

jednoznacne externa samostatna... pripadne dobra interna samostatna

na integrovanej by bola HD 555 obrovska skoda
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hulller 28. 12. 2007 16:08

horsie je ze nic dobre interne som nenasiel, aby to vyhovovalo aj na hry

to radsej na hry zostanem pri repro a integrovanej a na hudbu a filmy externu do usbcka
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod Carabei 28. 12. 2007 16:50

mno a co ze zvukovek klasika Audigy? i kdyz i tak by to mohlo byt rouhani :wink:
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 12. 2007 18:04

Sound Blaster X-Fi a mas vystarane... len neviem, ako je na tom vykon sluchatkoveho vystupu
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aurelius9 28. 12. 2007 18:46

Jersey II. - tym, na co je urceny 3,5 a 6,3 jack som nemyslel na teba, aby som ta poucil, skor som pisal (cudoval sa) to, co mi prave prechadzalo hlavou, cize fakt to nebolo mierene tebe :wink:

palinoch - HD485, tiez som nad nimi dlho uvazoval, ani ten drziak nie je na zahodenie :) Pocul som, ake maju krasne silne basy a aj zvysok spektra, ale nakoniec som si precital nazor jedneho typka, ktory ich priamo porovnaval s HD555 a napisal, ze 555 su zvukovo omnoho blizsie k realite, co som vlastne aj potreboval...ved napokon aj ten cenovy rozdiel sa musi niekde odrazit.
HD485 su oznacovane ako fun headphones- ich zvuk je sice krasny, ale viac "libivy"(bratia Cesi, pomozem si s vasim dovolenim :wink: ). Nieco, ako PortaPro len o triedu vyssie. Kazdopadne, s oboma by si mal byt spokojny,akokolvek sa rozhodnes.
Dufam, ze ti to pomoze pri rozhodovani :wink:
aurelius9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hulller 28. 12. 2007 18:49

eraser_svk píše:Sound Blaster X-Fi a mas vystarane... len neviem, ako je na tom vykon sluchatkoveho vystupu

otazka ze ktoru z tych 5?
ta najlacnejsia neslape pod vistou(nejde eax)
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 12. 2007 18:55

vyber je na tebe, ta najlacnejsia ma odvareny akceleracny obvod, aby nekonkurovala drahsim modelom. nemam skusenosti s vistou a eax, no ak si dobre pamatam, tak vo viste prekopavali a IMO aj podkopavali cely zvuk. konkretne zrusili akceleraciu zvuku cez DirectX a bezi to cez OpenAl, ale nie som si isty... Creative na to vydavalo Alchemy, radsej si o tom precitaj.
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hulller 28. 12. 2007 19:17

hej len ci alchemy pojde aj na tej najlacnejsej x-fi

na druhej strane viac ako 2500-3000 za kartu davat nechcem

bez akceleracie to ma zmysel??
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod hulller 28. 12. 2007 19:31

a co tak M-AUDIO Revolution 5.1

viem ze nie je herna ale ten pokles fps nemusi byt az tak velky
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 28. 12. 2007 21:29

aurelius9 no to je ta dylema tak porad ja sa nehonim za vernostou ale za pozitkom tak porad HD 485 na pozitok a HD na vernost co odporucis! :? len nech sa to nepodoba lepsou vernostou ku KPP.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DC20 28. 12. 2007 22:13

hulller
Na M-Audia zevraj nie su ovladace pre vistu.
DC20
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka