Sluchatka na pocuvanie hudby

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mata4 25. 1. 2008 22:18

Ahoj,
chcela by som sluchatka vhodne hlavne na pocuvanie hudby, prevazne rock, metal, ktore zakriju cele ucho, nie stuple. Take, ktore dobre izoluju od okolia, nie len tak, ze ja nepocujem okolie, ale aj tak, ze okolie nepocuje to, co pocuvam ja. Cena tak do 2000 Sk.
Uvazovala som nad Koss SB/45, reakcie na ne boli velmi pochvalne, potom som si precitala recenziu a ta az taka pozitivna nebola, takze v konecnom dosledku neviem.
KOSS Porta Pro nechcem, nie z dovodu, ze by sa mi vizualne nepacili.

Takze mi, prosim, napiste, s akymi sluchatkami mate pri pocuvani hudby dobre skusenosti.
Dakujem.
mata4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fernetik 25. 1. 2008 22:39

takze by to mali byt uzavrene sluchadla..ak som psravne pochopil..v tejto cenovej ma napada.napr. nieco od sennheiseru.je ich tam par.. napr. Sennheiser HD 215 tusim by sa dali okolo 2500 kupit
od kossu by tam boli PRO/3AA
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ego71 25. 1. 2008 22:53

sb45 su aj s mikrofonom
ego71
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 25. 1. 2008 22:53

za tu cenu by sa oplatili HD 215, ako vravi fernetik... Kossom PRO/3AA by som sa vyhol, podobne ako aj Sennheiserom PX 200... a Koss SB/45 uz vobec neber :wink:
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ego71 25. 1. 2008 22:55

suhlas hd215
ego71
Junior

Odeslat příspěvekod mata4 25. 1. 2008 23:22

Sennheiser HD 215 vizeraju dobre, ale su tu dve ale:
1. nemam 3000Sk
2. chcela by som sluchatka, ktore naozaj izoluju od okolia, hlavne v tom smere, ze okolie nepocuje to, co pocuvam ja, vo vacsine recenzii je sice napisane, ze izoluju od okolia, ale to sa da podla mna posudit len vyskusanim, takze ak viete o sluchatkach, ktore toto splnaju, tak sam s nimi

Myslim, ze odpoved poznam, ale aj tak sa spytam, co takto Creative Headphones HQ1700
mata4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alximiq 26. 1. 2008 00:34

pozri - mala by si prehodnotit svoje priority..

Napriklad by si mohla napisat,ze preco chces aby nehrali do okolia - vacisna sluchatok bude do okolia pocut tak ci tak - tu to vidim na spunty,ktore mozu hrat tiez za tie peniaze celkom kvalitne,ale s pohodlim moze byt po dlhsej dobe problem.. tu si uvedom,ako dlho zvyknes pocuvat - ja napriklad mavam sluchatka aj 8h na usiach,cize spunty by mi vadili,ale pri par hodinkach je to v pohode..

no a pokial chces teda take,co pokryju cele ucho,bude zrejme jedno ktore si konkretne vyberies,ja by som nevahal ani nad tymi tebou zmienovanymi KOSSkami,spolubyvajuci ich ma a zvuk je velmi dobry na tu cenu + vzhladom k tvojim poziadavkam..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mata4 26. 1. 2008 01:34

Cim viac si o tom citam, tym menej sa viem rozhodnut, mam pocit, ze ak za sluchatka nedam aspon 5000, tak nemozem cakat kvalitny zvuk.
Mam stuple aj otvorene sluchatka a predpokladala som, ze uzavrete nebudu tak pocut do okolia, moje spolubyvajuce na intraku totiz nie su az tak nadsene metalom.

Momentalne rozmyslam o AKG K44.
mata4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacman 26. 1. 2008 02:04

mata4: HQ1700 mam a teda nic moc. Koupil jsem je kdysi v akci za 450Kc, takze toho zas tak moc nelituju, ale za to co stoji dnes ani nahodou.
Zvuk moc dobre neizoluji, ani tam, ani zpatky.
Basuji moc, rozhodne vic, nez Koss PP, zbytek je takovy "zahuhlany", nevyrazny.
Maji jen 2 plus, jsou pohodlny a maji puleny kabel (mnohokrat to zachranilo kabel pred jistym pretrzenim).
bacman
Junior

Odeslat příspěvekod F1l1p 26. 1. 2008 07:54

Hodně lidí je spokojeno s těmito Beyery - http://www.headphones.cz/inshop/domaci/ ... lactic.htm (ale jaká je dostupnost na slovensku netuším).
F1l1p
Junior

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 26. 1. 2008 09:59

mata4:
Na kvalitní zvuk a to ještě z uzavřených, Ti stačí tak okolo 2500. Přišetři si a vem Sennheiser HD 215, ona ta Pětistovka není taková pálka:) Týden nebudeš kouřit a máš já hned :))
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 1. 2008 10:19

Anebo budeš právě týden kouřit a můžeš mít i na Beyerdynamic DT880. :mrgreen:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 26. 1. 2008 10:29

No Jersey! Ty prasaku :mrgreen:
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eraser_svk 26. 1. 2008 10:30

lol jersey :D

k teme - HD 215 sa daju zohnat na http://sk.sluchatka.net/ lacnejsie, teraz ti uz neviem povedat za kolko, kedze od vcera im nefunguje webstranka :/ kazdopadne ak to s hlasitostou nebudes prehanat, okolie nemusi ani tusit, co pocuvas... su to sluchadla s uzavretou konstrukciou, takze sa z hladiska diskretnosti myslim nie je coho bat
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 26. 1. 2008 10:31

:lol: :lol:
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků