Kvalitni in-ear vs. kvalitni uzavrene sluchatka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod palinoch 2. 3. 2008 01:55

len sa neunahli. sluchatka ocenis az po cca.... 30h pocuvania :twisted:
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 2. 3. 2008 01:56

Jinými slovy, až ucho a mozek dostatečně oblbneš. :mrgreen:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod tuctuc 2. 3. 2008 02:46

Zli, zli, zavidiet mi moje milaaaasek! :twisted:
tuctuc
Junior

Odeslat příspěvekod appletree 6. 3. 2008 01:28

tuctuc: ano vymenil som tie sluchadla spat za peniaze :D Ako som sa docital, zakon umoznuje vratenie tovaru kupovaneho cez internet aj v pripade osobneho prevzatia. Inak to boli dost dobre sluchadla, v prakticky kazdej recenzii boli vychvalovane ako jedny z naj portabilnych uzavrenych ake exituju. Idealny kompromis portability, komfortu, izolacie, zvukovej kvality, bla bla... V kazdom pripade hrali ovela lepsie ako Porty, ale ked som sa s nimi napokon previezol v MHD zistil som, ze by som mozno predsa len chcel aby izolovali este lepsie. Teda keby ma z nich nebolelo ucho urcite by to nebol dovod na vymenu, ale kede teraz uz musim opat vybrat nieco nove, tak pri vybere budem prihliadam aj na tento faktor.

A potom:

*na zaklade toho ze HD 25 su udajne jedny z najlepsie izolujucich nie-IEM sluchadiel, rozhodol som sa, ze asi predsa len pojdem do nejakych IEM (kedze IEM v priemere izoluju ovela lepsie ako velke uzavrene sluchadla)

*na zaklade tohto grafu http://www.headphone.com/technical/product-measurements/build-a-graph.php?graphID%5B0%5D=711&graphID%5B1%5D=675&graphID%5B2%5D=189&graphID%5B3%5D=&graphType=2&buttonSelection=Compare+Headphones
sa zda, ze Triple.fi nie su v izolacii ovela lepsie ako HD 25. Po zvazeni prinosu vyssej izolacie dalej udajne vacsieho komfortu a co je najdolezitesjei: ceny kolko stoje Shure 530 tu: http://www.iheadphones.co.uk/headphones/22946/Shure+SE530+PTH+Sound+Isolating+Earphones.htm
rozmyslam, ze asi zoberiem najskor tie. Najprv ale musim vybavit tie veci okolo, aby som nejako mohol uskutocnit platby do zahranicia... dufam, ze to nejako zvladnem. Rozhodne mam na to dobru motivaciu ked to porovnam s cenou na http://sk.sluchatka.net/ toto uz sa imo naozaj oplati kupovat zo zahranicia.

PS: som zvedavy co potom povies na tie Triple.Fi
appletree
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 6. 3. 2008 02:21

Mám je nyní k dispozici na test. V blízké době vyjde. ;-)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod tomeq 6. 3. 2008 09:28

Apletree - a preco nie rovno tu - usetris este 45£, cize to robi okolo 9300sk, a to je uz ozaj pekna cena.

http://www.advancedmp3players.co.uk/sho ... .2324.html

Tam som si kupoval svoje E3G a pohodka.
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 6. 3. 2008 12:20

Shure SH 530 (ev. s PTH) se do konce března dají sehnat v Česku vcelku "levně" (byť samo ne až tak jako třeba u diskontů v GB, natož US).
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubukin 6. 3. 2008 18:24

bubukin
Junior

Odeslat příspěvekod tomeq 6. 3. 2008 19:12

Moc som to nestudoval, ale je to americky shop, cize ked si k tomu priratas vacsie postovne a clo, tak ta vijdu celkom dost... Preto radsej shopy v EU, aby to bolo bez cla...
tomeq
Junior

Odeslat příspěvekod bubukin 6. 3. 2008 19:14

20 dolacov je postvone a clo je 1000CZ
bubukin
Junior

Odeslat příspěvekod tomeq 6. 3. 2008 19:56

Cize ak dobre ratam 450 + 20 dolarov plus 1000kc = cca 8700kc - za sluchatka z USA,
alebo 7300kc za sluchatka z Anglicka, ktore mas doma za par dni a bez starosti s platenim cla... Kazdy nech si vyberie... :D
tomeq
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 6. 3. 2008 20:08

A jen jsem kouknul na odkaz. Jsou tam libry, pocitas s tim? Nebo lze platit dolary?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomeq 6. 3. 2008 20:15

No v USA sa plati dolarmi, v Anglicku librami... Nieco zvlastne? :D
tomeq
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 6. 3. 2008 20:17

No, ze libra ma dost jiny kurz. Ale podrobne jsem to nerozebiral. Jen jsem chtel upozornit, aby nahodou.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomeq 6. 3. 2008 20:31

Vsetko som to preratal podla stredneho kurzu CSOB.cz Tak snad to je ok. Ale uz sme dost od temy, takze snad stacilo...

Ja sa uz skor tesim na Jerseyho skusenosti a verdikt. :D
tomeq
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka