SonyEricsson HPM70

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 2. 2. 2008 15:50

Obrázek

Jsou prilozena k telefonu SonyEricsson W610i a dalsim z rady Walkman. Prodavaji se take pod samotnou znackou Sony s oznacenim pokud jsem se nespletl EX71. Stoji nejakych 1100?

Provedeni: Spunty, to znamena zasunute do sluchovodu. Jestli se dodavaji s dalsimi nastavci pro ruznou velikost ucha, to nevim. Nicmene potreboval bych trosku vetsi, kdyz jsem zatahnul za kabel trosku mi padali. Vypadaji bytelne, v uchu zapadnou a je videt jen logo vyrobce (u Walkman telefonu SE).

Zvuk: Zkousel jsem je jak na telefonu W610i (hudebni model) a na svem Cowonu D2. Jako referenci k porovnavani mi poslouzili me Porta Pro. Samozrejme ekvalizer a efekty vypnute.
W610i: Výšky takové v normálu, možná plošší než u Porta. Basy byli velmi plné, dokonce byli na telefonu mozna az moc dunive. Stredy mi prisly perfektni. Celkove zvuk byl prijemny, jen naznak urcite uzavrenosti (diky kontrukci), jakoby se ta hudba chtela dostat ven a byla zastavena v nejlepsich detailech.
Cowon D2: Celkove vetsi rozsah, lepsi roliseni nastroju. Basy ne tolik dunive, presnejsi, vysky to same. Stredy nepripadali nejak jine.
Kolem a kolem lepsi nez na mobilu. Ale SE se velice dobre predvedl, mobil ukazuje, ze Walkman rada telefonu ma smysl.

Jde jen o take poznatky z pulhodinoveho poslechu.
Nasnade je debata o tom, zda jednou tyhle walkman vsecko prevalcuji... :P
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fernetik 2. 2. 2008 16:03

ja mam tie sluchadla..tie iste..:no teda cierne :P ../momentalne ich pouzivam ku cowonu
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 2. 2. 2008 16:07

Zkousel jsem taky cerne... ;)
A vyhovuji ti? Me docela sedli.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fernetik 2. 2. 2008 16:09

jj..mam ich uz vyse roka.takze ich poznam..ja pouzivam najmensie nasadky..a v pohode sedia.prijemne.a myslim ze hraju celkom dobre
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 2. 2. 2008 19:34

Taky jsem chvilku zkousel k W610i - docela dobry, mozna je koupim ke svemu stroji.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 22. 3. 2008 10:21

Ja som ich tiez dostal k telefonu a mam taky trapny problem, ze si ich neviem strcit do ucha :D A prave kvoli tomuto sa bojim si kupit nejake ine sluchatka takehoto typu. Alebo mi pomozu mensie nastavce ? Teraz pouzivam pecky(ci ako sa to nazyva :D) od Philipsu a som celkom spokojny v podstate. Predpokladam ale, ze spunty maju lepsiu kvalitu zvuku...
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fernetik 22. 3. 2008 10:45

no ked sa ti nezmestia do ucha tak si nasad mensi nastavec a je to..
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 3. 2008 11:14

Musis ty sluchatka zavect hodne hluboko k bubinku. Poznas to hlavne zlepsenim basu a tim, ze budes slyset sam sebe jakoby zevnitr.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků